آخرین اقدام مایک تایسون با نبرد علیه روی جونز جونیور آغاز می شود.

[ad_1]

دستهای بیکار کارگاه شیطان است – ممکن است این جمله درست به نظر برسد ، مخصوصاً در هنگام شیوع همه گیر. تعداد کمی از افراد در جهان دستهای خود را با شدت بیشتری رها کرده اند یا از مایک تایسون برخوردهای جنجالی بیشتری با شیطان داشته اند.

تایسون با سوار شدن به غلتک اتومبیل خود به پارک تفریحی رفت و در سال 1986 به عنوان جوانترین قهرمان سنگین وزن شناخته شد. لحظات وحشی او به طور جامع توصیف شد. داستان ها و صحنه ها از سن ، نژاد و زبان فراتر می روند و او هنوز هم یکی از شناخته شده ترین نام ها در جهان است.

تایسون در زندگی خود بارها و بارها سرنگون شده است تا حساب کند. خواه زنده ماندن در خانه ای شکسته ، دستگیر شدن 38 بار قبل از 13 سالگی ، زندان در زندان به جرم تجاوز جنسی ، از دست دادن صدها میلیون دلار در راه ورشکستگی ، مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر ، از دست دادن غم انگیز کودک ، یا قرار دادن یک بوفه ناسالم در معرض یک بوفه ناپایدار. رفتار ، شکست در خارج از رینگ بوکس مثمر ثمرتر از باخت او در یک مسابقه است.

فارغ از میزان ضربات ، اما “بدترین مرد روی سیاره” همیشه از گذشته چهارخانه خود برگشته است. این همان کاری است که مبارزان انجام می دهند. آیرون مایک روحیه ای آهنین دارد و مهم نیست که فقط ضربه بخورد ، مهم نیست که چه تلاشی کند.

اگرچه او در یک نمایش و زندگینامه یک نفره برادوی به طور مفصل موفقیت ها و کاستی های خود را به طور مفصل توصیف کرد ، اما تایسون هنوز به داستان خود می افزاید ، ورق را ورق می زند و در آخرین اقدام خود در زندگی در سن 54 سالگی شرکت می کند.

“من دیگر نمی توانم خودم را معرفی کنم. و نمی دانم من کیستم. شما باید آنچه را از من می گیرید بپذیرید. “

در طول محاصره بهار ، دست خالی باعث شد تا تایسون بسیار سخت تر شود. او قبلاً مرد چاق را ناک اوت کرده بود ، اما همچنان در تلاش بود. تردمیل های پانزده دقیقه ای در خانه به جلسات دو ساعته تبدیل شد. سپس ناگهان یک حلقه دوباره وارد تصویر شد و تایسون اینترنت و شبکه های اجتماعی را به دست گرفت وقتی که او یک سری فیلم آموزشی انفجاری را منتشر کرد که بدون دستکش و کیف های سنگین با همان نیرویی که در اوج بود ضربه می خورد.

در همان زمان ، شبکه های تلویزیونی تکرار تایسون را پخش کردند و امتیازات قابل توجهی کسب کردند. علاقه مندان به ورزش فکر می کردند که آیا تایسون قصد بازگشت دارد؟

معلوم شد که تایسون نیز متعجب است. منیت او احیا شد ، و همانطور که او آن را فرموله کرد ، خدایان جنگ او را احیا کردند و خواستار چیزهای بیشتری شدند.

پانزده سال پس از آنکه تایسون محو شده مدفوع خود را در برابر کوین مک براید مسافر چندان شناخته شده ترک کرد و بازنشسته شد ، وی اعلام کرد که در روز هشتم در یک مسابقه نمایشی هشت دوره در مقابل روی جونز جونیور به رینگ بازگشت و در ازای هر وی نمای پرداخت Staples Center Triller بود.

تایسون یک بار اعلام کرد ، هر کسی برنامه دارد تا زمانی که به دهان او مشت شود.

تایسون با ضربات زندگی خود دست و پنجه نرم می کند و اکنون برای اولین بار از سال 2005 به صورت او در معرض مشت صورت قرار می گیرد – فقط این بار به عنوان یک بوکسور سابق مو سفید به یک بازرگان تبدیل شده است که به دنبال گسترش نام تجاری خود است.

همانند بسیاری از تلاش هایش ، تایسون احیای مداد را با یک طرح تجاری ترکیب کرد. نبرد علیه جونز مهمترین رویداد تازه وارد وی است لیگ فقط افسانه ها، یک استارت آپ ورزشی ایجاد شده است تا ستاره های گذشته را بازگرداند و آنها را به هر طریقی که می توانند در بدن خود شرکت دهند.

وی همچنین مصمم است که بخشی از حقوق 10 میلیون دلاری وی به تعدادی از موسسات خیریه از جمله مایک تایسون اتومبیل ، ایستاده متحد و پیراهن زرد من اهدا خواهد شد.

“زندگی به هدیه دادن می رسد. ما نمی توانیم با ثروت بمیریم. تایسون گفت:

تایسون می گوید رفتار جدید او این است که فداکارانه زندگی کند و از قدرت و بستر خود برای تغییر زندگی استفاده کند. این حال و هوایی است که او در هنگام سوزاندن تپه های ماری جوانا بارها و بارها به اشتراک می گذارد.

اخیراً ، مبارز در تالار مشاهیر براونزویل ، نیویورک و اکنون در ساحل نیوپورت مستقر است ، به طور مداوم از دفتر مرکزی ال سگوندو شرکت و مارک امیدوار کننده شاهدانه خود را به نام Tyson Ranch رشد می دهد.

مایک تایسون خط ماری جوانای خودش را دارد که Tyson Ranch نام دارد.

مایک تایسون خط ماری جوانای خودش را دارد که Tyson Ranch نام دارد.

(تایسون رانچو)

تایسون اکنون یکدست و خوش برخورد است. او یک بار در زمان مصاحبه ما در سال 2019 ، به دور از روزهای خودتخریبی خود ، هنگامی که می توانست هر کسی را که علیه او نشسته است منفجر کند و بی حرمتی کند ، عذرخواهی کرد.

وی قبلاً به طور مفصل توضیح داده است که چگونه در علوم شیرین تبخیر می شود و هنگامی که نزدیک سالن ورزش بوکس است ، کهیر و عرق می کند.

تایسون گفت: “من همیشه هیچ کس نبوده ام و بوکس من را به کسی تبدیل کرده است.” “من از خودم ترسیدم زیرا می خواستم به این تصویر نادرست پاسخ دهم.”

تایسون و جونز هم اصرار دارند که جنگ آنها یک سوراخ ساختگی یا باله نخواهد بود و به نظر شلوغ می رسد. هر دو نوید یک مبارزه واقعی را می دهند ، اگرچه کمیسیون ورزش ایالتی کالیفرنیا به آنها گفته است که به یک جلسه دوستانه و جشن اسپارین بپیوندند ، با استفاده از دستکش 12 اونسی در دورهای دو دقیقه ای ، آسیب به بچه های بزرگسال حتی بدون کلاه را محدود کنند.

تایسون می گوید که جنگ و رقابت هنوز درخشش ارگاسم را به او می بخشد و برای مردی که زمانی گفته بود می تواند فقط با خودارضایی باغ مدیسون اسکوئر را بفروشد ، هنوز بسیاری مایلند 50 دلار بپردازند تا ببینند چه چیزی برای او باقی مانده است. در تانک

تایسون گفت: “وقتی من در این صحنه هستم ، ضمیر ناخودآگاه من از این شخص متنفر است.” “من باید از همسرم بپرسم [Lakiha “Kiki” Spicer] و افرادی که در دهه 20 و 30 بودم در واقع ، من حتی حرفه بوکس یا احساسی که در مبارزات خاص داشتم را به خاطر نمی آورم. در وجدان و نفس خود ممکن است از این حرفه شرمنده باشم ، بنابراین آن را کسوف کرده ام. من شرابهایی از منطقه خاصی که در آن قرار داشتم دارم. “

برای اهداف این نبرد ، تایسون از ماری جوانا خودداری می کند ، اما فرصت های شغلی همراه با همکاری وی در صنعت به شدت می سوزد. تایسون قبلاً شباهت خود را با گونه های شاهدانه مانند Purple Punch و KO Kush مجاز دانسته و از پلتفرم کشف Weedmaps که یکی از حامیان اصلی مبارزه خواهد بود ، استقبال می کند ، امیدوار است که بتواند زمینه همکاری سایر شرکتهای شاهدانه با سایر ورزش های بزرگ را فراهم کند. مناسبت ها.

تایسون همچنین خود را دوباره به مخاطب معرفی می کند و تکامل خود را از طریق سرگرمی فیلمنامه به تصویر می کشد. وی سال آینده در کمدی “Rolling With the Punches” بازی خواهد کرد که نشان می دهد اداره مزرعه ماری جوانا چگونه است ، در حالی که تلاش می کند جاذبه های بازیگری را که در امتیاز Hangover نشان داده در نقشی مشابه “Limit” تولید کند. اشتیاق شما. “

مایک تایسون ، بازیگر در "قسمت خماری II ،" ژست گرفتن در کنار پوستر فیلم.

مایک تایسون ، یکی از اعضای بازیگران فیلم The Hangover Part II ، در اولین نمایش 19 مه 2011 در لس آنجلس با پوستری برای فیلم با بازی اد هلمس ژست گرفت.

(کریس پیتزلو / آسوشیتدپرس)

این آثار همچنین دارای یک فیلم بیوگرافی با بازی جیمی فاکس و تعداد انگشت شماری از مجموعه های محتوای اصلی دیگر است.

اما پدربزرگ همه Tyson Ranch خواهد بود ، یک تفریحگاه ماری جوانای 1400 هکتاری در نزدیکی Desert Hot Springs ، کالیفرنیا ، که قرار است در پایان سال 2023 افتتاح شود. این مکان پر از هتل ، رستوران ، کنسرت ، تنبل خواهد بود تایسون گفت: “رودخانه ها و حتی یک دانشگاه ماری جوانا” به این ترتیب “محرومیت ها می توانند فقط یک عشق را متحد و متحد کنند.”

تایسون گفت: “این شرکتی است که من واقعاً در سطح بالایی قرار دارم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. منیت من به من می گوید که من سلطه بر جهان را می خواهم. من می خواهم بهترین شرکت شاهدانه باشد. هیچ کس نمی تواند در لیگ من باشد. آنها خرد خواهند شد … اما این همان شخصی است که من نمی خواهم باشم. “

بوکس هرچه داشت به تایسون داد اما آن را پس گرفت.

تایسون گفت: “اگر منیت من برود ، هرگز نمی توانستم خودم را دوباره کشف کنم.” “اگر كشتی ام را اداره می كردم ، اینجا نبودم [and alive today]. من به اندازه کافی هوشمند نیستم که به اختیار خودم در این جهان زندگی کنم. … مایک جوان معتقد بود که او خداست و مایک پیر از خدا خواست که روح او را بیامرزد. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes