آخرین جرقه های UCLA در سال 2020 با از دست دادن استنفورد خاموش شدفصل UCLA شنبه شب با یک وقت اضافی دو برابر در Rose Bowl ، یک تلاش دو امتیازی ناموفق ، یک نتیجه عجیب را برای فصلی تحت الشعاع سوالاتی مبنی بر اینکه آیا Bruins قادر به بازی در وسط یک بیماری همه گیر و حکمت تعقیب دلارهای تلویزیونی است ، به ارمغان آورد. و در چنین زمان خطرناکی به رقابت بپردازند.

قبل از اینکه باخت 48-47 مقابل استنفورد در فصل 2020 خاموش شود ، Bruins جرقه های سرگرم کننده ای ایجاد کرد و در نیمه دوم عقب افتادن از Chase Griffin ، خط حمله مصدوم مقابل استنفورد بعید بود. توانایی آنها در به دست آوردن 31 امتیاز متوالی ، تشخیص مقاومت و آمادگی دانشجوی سال اول با پیراهن های قرمز گریفین برای مداخله بود که دوریان تامپسون-رابینسون خردسال در کوارتر دوم زانوی راست خود را آسیب دید.

تا وقتی که گریفین پا به میدان گذاشت ، Bruins لنگ لنگان را لرزاند و به همان اندازه که تامپسون-رابینسون از زمین بیرون پریده بود ، لنگ لنگان لنگ لنگان رفت. بازگشت به نیمه دوم ، در حالی که به عصا تکیه داده بود ، لباس های خیابانی و کیسه یخ را روی زانوی راست خود پوشانده بود ، منظره ای غم انگیز بود. حتی اگر این آخرین حضور او به عنوان Bruin قبل از اعلام نامزدی در NFL باشد ، غم انگیزتر است.

در حالی که تامپسون-رابینسون در کنار او ایستاده بود و بعضاً برای ارائه مشاوره به تظاهرات می پیوست ، Bruins یک فشار چشمگیر ایجاد کرد و به نظر می رسید که با یک پایان شاد همراه است چون استنفورد در سه دقیقه پایانی کوارتر چهارم دو گل به ثمر رساند تا حتی در 34 بازی نیز گلزنی کند -34

حتما بخوانید:
ویدئو/ واکنش جدید رئیسی به رابطه مذاکرات برجام و اقتصاد

عاقبت دیوانه وار با دردناک شدن بریتون براون در نزدیکی منطقه پایان ، آخرین جرقه خاموش شد. گریفین بعد از بازی در یک مصاحبه ویدئویی گفت: “در حال حاضر ، هر آنچه احساس می کنم به تیم من و نحوه کار آنها افتخار می کند.” “آنها به نوعی برای پیروزی رقابت کردند و من به تیمم بسیار افتخار می کنم.”

خسته شدگان Bruins در بازی ای که از نظر آماری معنی چندانی نداشت تسلیم نشدند و مربی چیپ کلی ، با هدف استخراج نکات مثبتی که می توانست از باخت که منجر به رکورد 3-4 آنها شد ، تمایل خود را برای پاسخگویی اعلام کرد.

وی گفت: “یک چیز در این برنامه این است که ما بهانه نمی گیریم یا اجازه نمی دهیم دیگران به خاطر ما عذرخواهی کنند.” “آنها دور هم جمع شدند. ما مجبور شدیم به عنوان یک گروه دور هم جمع شویم زیرا چند پسر را از دست دادیم. بقیه در این لیگ با آسیب دیدگی روبرو هستند و هیچ کس برای شما متاسف نیست. ما برای خودمان متاسف نیستیم. “

هنوز هم نمی توان این نکته را نادیده گرفت که باخت های آنها در هفته گذشته در USC و روز شنبه در استنفورد (4-2) منجر به سومین فصل متوالی بروینز در .500 با هدایت کلی شد. سابقه تجمعی او با UCLA 10-21 است ، به سختی انتظار می رود که تغییر کند. حضور در بازی های خانگی در فصول قبل از بسته شدن همه گیر به روی تماشاگران بسیار کم بود و هواداران از عدم توانایی کلی در بهبود چشمگیر با ادامه باخت های بروینز ، ناامید و ناامید شدند.

حتما بخوانید:
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

با این حال انتظار می رود كلی شغل خود را حفظ كند. وی هفته گذشته هنگامی که فروشگاهی به نامfootballscoop از طریق توییتر گفت که بازگشت کلی تضمین نشده است و UCLA می تواند جایگزینی با “نام بزرگ” را هدف قرار دهد ، وی از مدیر ورزشی مارتین جارموند حمایت کرد. جارموند در توئیتی نوشت: “این درست نیست. بسیار ناامید کننده است.”

کلی گفت که او نگران حدس و گمان درباره وضعیت شغلی خود نیست. كلی گفت: “مارتین روز پنجشنبه با من تماس گرفت و آنچه را كه نوشته شده بود گفت – من به آن توجه نمی كنم – اما این درست نبود و این همه بود.”

نکات برجسته باخت 48-47 UCLA در وقت اضافه دو برابر استنفورد در روز شنبه.

کلی در پاسخ به این سedال که او به هواداران در مورد هدایت برنامه چه می گوید ، شنبه بعد از باخت کم در کل فصل از کلرادو ، اورگان و USC به استقامت تیم اشاره کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم شما می بینید که بازیکنان ما چقدر سخت بازی کردند.” “شما یک بازی را با یک باختید ، یک بازی را با سه باختید ، یک بازی را با پنج باختید ، یک بازی را با شش باختید. او تلاش و نگرش بسیار خوبی داشت. آنها می توانند به این مردان جوان افتخار کنند. فکر می کنم همه چیز را دادند. “

روز شنبه همه چیز برای پیروزی آنها خوب نبود. چه زمانی آنقدر خوب خواهید بود که در بازی های مهم برنده شوید؟ گریفین گفت: “من فکر می کنم مسیر این برنامه یک برنامه برنده خواهد بود.” آنها در این فصل به آن نقطه نهایی نرسیده اند.
منبع: paper-news.ir