آدام سیلور: NBA برنامه های پیش بینی شده آماده برای فصل را داردکمیساریای NBA آدام سیلور روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی گفت NBA هیچ آستانه رسمی برای لغو مسابقات یا توقف فصل ندارد ، اگرچه بازگشت به موقعیت حباب ممکن است.

این لیگ روزهای سه شنبه خود را در یک دوره حساس در همه گیر با تجمع پرونده ها در لس آنجلس و سایر شهرهای NBA ، فصل عادی خود را آغاز کرد. در مصاحبه گسترده سیلور ، موضوعات مختلفی از جمله زمان واکسن NBA ، آیا زانو زدن بازیکنان برای سرود ملی و چگونگی بازگشت هواداران به میادین وجود دارد.

“هیچ شخصیت سختی در این مورد وجود ندارد. سیلور گفت: “من فکر می کنم این کمی شبیه راهنمایی است که وقتی وارد بالون شدیم.” “نظر این است که اگر وضعیتی پیدا کنیم که پروتکل های ما کار نمی کنند ، این بدان معناست که نه تنها برخی موارد COVID داریم ، بلکه شاهد گسترش یا بین تیم ها و یا حتی احتمالاً در تیم دیگری هستیم ، این باعث می شود ما توقف فصل من فکر می کنم ما برای موارد جداگانه آماده هستیم. در واقع ، بر اساس آنچه در فصل پیش مشاهده کردیم ، بر اساس مشاهدات سایر لیگ های خارج از حباب ، متاسفانه کمی اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. اما ما برای همه شرایط پیش بینی نشده آماده هستیم. “

این شرایط پیش بینی نشده ممکن است بازگشت به یک حباب باشد ، اگرچه لیگ امیدوار است که با معرفی واکسن COVID-19 ممکن است هواداران بتوانند به طور گسترده به میادین لیگ برگردند. با شروع فصل ، شش تیم در ساختمان ها طرفداران محدودی دارند.

در حال حاضر ، کلیپرز و لیکرز هیچ هواداری نخواهند داشت.

وی گفت: “سوالات زیادی درمورد نحوه حرکت و خارج شدن هواداران از داخل میادین وجود دارد ، اینکه چگونه پروتکل های ما ، پروتکل های جدید ، در مورد فاصله فیزیکی طرفداران و استفاده از ماسک ، آیا هواداران قادر به خوردن و نوشیدن هنگام حضور در میادین هستند.” نقره. “همه این مشکلات بسیار جدید برای ما وجود دارد. من فکر می کنم همانطور که از دریا بالا می رویم ، با جذب برخی از تیم ها طرفداران ، سایر بازارها شاهد موفقیت هستند ، ما امیدواریم که در ابتدای فصل حداقل تعداد قابل توجهی از طرفداران را جذب کنیم ، این بدان معنی است که می توانیم طرفداران بیشتری را در ساختمان های خود شروع کنیم. . “

حتما بخوانید:
شارژرهای تطبیقی: آیا شارژرها می توانند درک کار را متوقف کنند؟

سیلور اصرار داشت که NBA مردم را برای دریافت واکسن دفع نخواهد کرد ، وعده داد که منتظر نوبت خود خواهد بود.

“به هیچ وجه و به هیچ وجه از مرز عبور نخواهیم کرد. ما منتظر می مانیم تا واکسن بزنیم. ” “… من امیدوارم که وقتی ما حق داریم ، اعضای جامعه NBA می خواهند واکسینه شوند ، و ما قصد داریم در تلاش های دولت برای انتقال مزایای واکسن شرکت کنیم.”

به دنبال اعتراض بازیکنان به بی عدالتی نژادی و بی رحمی پلیس در هنگام سرود ملی در حباب NBA ، سیلور گفت که امیدوار است لیگ دوباره برای این آهنگ ایستادگی کند ، این قانون لیگ است که NBA با وجود بحث و گفتگوهای مداوم ، اجرای آن را متوقف کرد. با نمایندگان بازیکنان لیگ.

“این یک نوع مراسم ملی است ، که فکر می کنم چیزی است که شخصاً امیدوارم از بین نرود ، زیرا موارد بسیار کمی وجود دارد که امروز ما را گرد هم بیاورد. من انتظار دارم که این فصل به تمریناتی که دهه های زیادی در این لیگ حضور داشته برگردد و این به معنای سرود ملی است. ”

وی گفت: “با گفتن این حرف ، ما با بازیکنان مشارکت داریم و به همین دلیل همه ما این بحث ها را داشتیم. من امیدوارم که اگر ما در مورد تصمیم گیری درباره تصمیم گیری مجدد کاری انجام دهیم ، این کار به صورت جمعی انجام می شود. همیشه این تصور وجود داشته است که این لیگ از لیگ یک تیم ، یک بازیکن ، یک دفتر بزرگتر است. فکر می کنم به همین دلیل است که در طول این سالها بسیار موفق بوده ایم ، زیرا واقعاً دور هم جمع شده ایم و در برخی موارد برخی از مسائل دشوار را حل می کنیم. “

حتما بخوانید:
Pac-12 باید راهی برای تاجگذاری یک قهرمان قانونی پیدا کند

همانطور که لیگ به دنبال درآمد جدید است ، مسئله گسترش در مجامع لیگ زمان پخش بیشتری پیدا کرده است ، اگرچه سیلور گفته است که در رتبه اول NBA نیست.

وی گفت: “این یک مسئله اقتصادی و یک رقابت برای ما است.” “بنابراین ما به یادگیری ادامه خواهیم داد ، اما کمی بیشتر از آنچه قبل از همه گیری بودیم وقت صرف می کنیم.”

همچنین لیگ در مورد نظم میلووکی باکس اظهار نظر کرد ، لیگ پس از معامله گزارش شده برای امضای قرارداد و معامله با بوگدان بوگدانوویچ قبل از افتتاح آژانس رایگان ، این لیگ را بررسی می کند. روز دوشنبه ، NBA انتخاب خود را برای دور دوم در سال 2022 از باکس محروم کرد.

“ما تخلفی را مشاهده کردیم و باکس را نیز مجازات کردیم. ما امیدواریم که این برای هر تیم دیگری که سعی در شرکت در چنین رفتاری دارد بازدارنده باشد. “
منبع: paper-news.ir