آدام گز و جتس اثبات می کنند که شان مک وی از رمس ناراحت است


شان مک وی قلب بزرگی دارد. هفته گذشته ، مربی رمز هنگام تماشای نوار آماده سازی برای بازی مقابل جت های بدون شکست نیویورک ، تصمیمی کاملاً غیرمعمول گرفت. او صبح یک تماس تلفنی با آدام گز ، مربی جتس برقرار کرد و چند کلمه تشویق به او پیشنهاد داد.

گز پس از بازی روز یکشنبه گفت: “ساعت 7:15 به وقت ما با من تماس بگیرید.” “من آنجا نشسته ام ، نمی توانم باور كنم كه او قبلاً در دفتر باشد. ساعت هم اکنون 04:15 می باشد [in Los Angeles]. من به او جواب می دهم چون می دانم او بلند شده است و او می خواهد چیزی بگوید. او فقط گفت ، “با نگاه کردن به نوار و ، مرد ، این بچه ها سخت برای شما بازی می کنند. می دانم همه چیز آنطور که می خواستی پیش نرفت. اما فقط بگذارید این بچه ها خرد کنند و مدام آنها را تحت فشار قرار دهند. “

پس از یک اختلال خیره کننده – پیروزی 23-20 جت – این گاس بود که توانست سخنرانی پشتیبانی چانه را ارائه دهد.

با شکست تیم رامز ، که بسیار ناپسند است اما احتمالاً به پلی آف می رود ، جت ها از عدم شایستگی برای تبدیل شدن به سومین امتیاز NFL که 0-16 به پایان می رسد ، جلوگیری کردند.

گاز گفت: “من برای پسران ما خوشحالم.” “اگر هر روز کار آنها را تماشا می کنید ، می بینید که چقدر در بازی ها با هم رقابت می کنند ، آنها شایسته این کار هستند. منظورم این است که آنها مدتی قبل لیاقت آن را داشتند. ما چند نفر از ما جدا شدیم و سرانجام برای به پایان رساندن یک مسابقه – همچنین مقابل یک تیم خوب – که چیزهای زیادی در مورد نوع شخصیت ما در این رختکن می گوید. “

همانطور که توسط ESPN Stats & Info ذکر شده است ، سه تیم 0-13 یا بدتر اولین پیروزی خود را در برابر حریف با رکورد پیروزی بدست آوردند.

در سال 2011 ، ایندیاناپولیس کلتس با نتیجه 0-13 تنسی تایتان را با نتیجه 7 بر 6 شکست داد – و بدون پیتون منینگ فصل را دستکاری کرد.

در سال 1962 ، 0-13 ، اوکلند ریدرز 9-3-1 بوستون میهن پرستان را شکست داد.

و اکنون 0-13 جت ها رامز را که 9-4 بود شکست می دهند و با پیروزی می توانند در مرحله پلی آف صعود کنند.

این جت ها هستند ، مطمئناً ، حتی چیزهای خوب هم مربوط به بد هستند. وقتی پیروز شدند ، باند داخلی را به شماره 1 به جکسونویل تحویل دادند. این تیم ها رکوردهای یکسانی دارند و اگر هر دو بازی گذشته خود را از دست بدهند ، جگوارها بر اساس قدرت برنامه ، برنده تساوی خواهند شد.

ترور لورنس ، مهاجم خط حمله Clemson در طول بازی پاس می دهد.

پیروزی جت ها مقابل رمز در روز یکشنبه می تواند شانس پیروزی شماره 1 در مسابقات NFL 2021 و انتخاب ترور لورنس ، مهاجم کلمسون را پیچیده کند.

(برایان بلانکو / آسوشیتدپرس)

این جایزه احتمالاً بازیکن خط حمله Clemson ، Trevor Lawrence است و به سمت بازی Rams می رود ، همه علائم نشان دهنده تجارت Jets ، ستاره سابق USC سام دارنولد ، شماره 3 برای 2018 به نفع لارنس است. این طرح می تواند kaput باشد.

جت ها یک بازی خانگی خود را مقابل کلیولند و سپس در نیوانگلند پایان می دهند. جکسونویل میزبان شیکاگو است و در ایندیاناپولیس در مرحله نهایی است.

دارنولد یک سال دیگر از معامله تازه کار خود باقی مانده است و واضح است که جت ها گزینه پنجم خود را برای سال 2022 که 25 میلیون دلار تضمین شده برای آنها خواهد بود ، استفاده نمی کنند. اگرچه دوران حرفه ای او همانطور که امیدش پیش نرفت ، دارنولد بازیکن محبوب تیم بازاری برای بازارهای آزاد برای تیمی بود که به یک کوارتر رفت.

یکشنبه اولین بازی او در لس آنجلس از زمان هدایت USC به پیروزی UCLA در کولوسئوم سه سال پیش بود ، اگرچه او گفت که زیاد به محل برگزاری مسابقه فکر نکرده است. او فقط خوشحال بود که بالاخره یک بازی را برد.

وی گفت: “بزرگترین احساس در ورزش این است كه بتوانیم بازی را بیرون ببریم و بدانیم كه آن را داریم.” “این بهترین است … برای اینکه بتوانم این کار را انجام دهم و ببینم چگونه همه کار می کند ، فکر می کنم این بزرگترین چیز برای ما بود. این یک احساس شگفت انگیز بود.”

قوچ ها که به کام آکرز برمی گردند ، روی دروازه با آرتور مولت ، مدافع کرنر جتس روبرو می شوند.

در بازگشت رمس ، کام آکرز با یک ضربه کرنر توسط جتس آرتور مالت در یک حرکت که با یک تعلیق پنالتی در کوارتر چهارم روز یکشنبه باطل شد ، با دروازه جنگید.

(والی اسکالی / لس آنجلس تایمز)

برعکس ، قوچها باید بسیار نگران باشند. در طول فصل ، آنها نشان دادند که وقتی همه چیز خوب پیش می رود ، تیم واقعا خوب به نظر می رسد ، اما این گروه هنوز نشان نداده است که وقتی کاری که انجام نمی دهد ، می تواند از صف خارج شود.

اگر تیم اصلاً به آنجا برود ، این دستورالعمل یک بار حضور در پلی آف است.

در همین حال ، نمک در جریان است: رقیب West NFC سیاتل روز یکشنبه واشنگتن را شکست داد تا برای سومین فصل متوالی یک مکان پس از فصل را بدست آورد.

دوباره ، برای تیمی که اولین برد خود را در هفته 15 کسب کرده ، یک پیروزی جشن است.

دونده ، فرانک گور ، 37 ساله ، گفت: “تو می آیی ما را تماشا کنی ، مرد ، و مثل یک تیم 0-13 نیست.” این بچه های کوچک – من آنها را بچه نمی گویم – این جوانان وارد می شوند و می جنگند و سرانجام ما یکی داریم “
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>