آرته مورنو می گوید با GM جدید لیست فرشتگان کوچک نمی شودصاحب فرشتگان ، آرته مورنو روز سه شنبه در هنگام ارائه یک کنفرانس ویدیویی به مدیر عامل جدید پری میناسیان که مبلغی را قصد دارد برای ساخت یک تیم در سال 2021 هزینه کند ، ناراحت بود.

اما او آماده بود که قول دهد: لیست فرشتگان کوچک نمی شود.

بر اساس پایگاه داده های Baseball Prospectus ، مورنو در آستانه حق امتیاز 184 میلیون دلاری بود تا اینکه همه گیر COVID-19 بیش از نیمی از برنامه MLB سال 2020 را از بین ببرد. حقوق و دستمزد روز افتتاحیه در ماه جولای 71.2 میلیون دلار بود که دومین رقم برتر در لیگ غرب آمریکا است.

تعهد مورنو به بودجه ای خوب ، خبر خوبی برای مدیرعامل جدید Angels در بیس بال است که حدود 40 دقیقه از کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه در استادیوم آنجل در مورد امیدهایش برای امتیاز خوش شانس که وظیفه هدایت آن را داشت ، به سر برد.

“یکی از دلایل جذاب بودن این کار [is] این تیمی نیست که 100 باخت داشته باشد. “او در پاسخ به این سوال که فرشتگان چقدر به پیروزی نزدیک هستند. “این بهبودی پنج ، هفت ، 10 ساله نیست. این یک باشگاه مسابقه ای خواهد بود. فکر می کنم این ترکیب استثنایی بازیکنان باسابقه باشد. برخی از جوانان در افق و بدیهی است که مدیر [Joe Maddon] در مورد خودتان بگویید.

“کل این سازمان در حال انجام برخی کارهای واقعاً عالی است.”

میناسیان می داند که برای رسیدن به آنجا ، باید در تیم فرشتگان که علی رغم عملکرد دلگرم کننده شروع کننده های دیلن باندی ، گریفین کنینگ و اندرو هنی ، یک نسخه 5.09 ERA را منتشر کرد ، تجدید نظر کند.

میناسیان گفت: “توصیه اولویت دارد و با استفاده از شبانه روزی پیشگیری از اجرا می شود.” “و من فکر نمی کنم که ما نیز می توانیم این موضوع را فراموش کنیم. ما باید دفاع با کیفیت بازی کنیم ، باید توپ را بگیریم. گرفتن [is] فراتر از مهم ، تماس بازی ، برنامه ریزی بازی ، موقعیت یابی. ما به همه مواردی که منجر به جلوگیری از دویدن می شود حمله خواهیم کرد. “
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>