آرنی رابینسون دارنده مدال طلای المپیک در 72 سالگی درگذشت

[ad_1]

این واقعیت که آرنی رابینسون پریدن در طول را با استفاده از تشک دور انداخته در مسیر عبور از خانه خود در سن دیگو فرا گرفت ، اولین نکته در مورد رانندگی آتشین او بود. کسب مدال طلا در المپیک تابستانی 1976 مونترال استعداد ، تمرکز و تعهد بی دریغ وی را نشان داد.

فراتر از توانایی های کلاس جهانی ، دو و میدانی با شهرت جهانی ، انبوه عناوین قهرمانی US Open ، مسابقات قهرمانی NCAA در سن دیگو ، بازی های Pan American و غیره ، میراث رابینسون با مخلوطی از فروتنی و خدمات سایه ای طنین انداز می شود.

به گفته پسرش پاول ، رابینسون که از سال 2005 با تومور مغزی تهاجمی دست و پنجه نرم می کند ، اوایل روز سه شنبه درگذشت. او 72 ساله بود.

پاول رابینسون گفت: “او دستاوردهای خود را بر دوش خود حمل نکرد.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. او برای سر و صدا نبود. “

برای درک فیبر موجود بی ادعای رابینسون که آستین هایش را بالا زده است ، چیزهایی را که درباره آنها صحبت نکرده جستجو کنید. پاول آموخت که پدرش در حدود 6 یا 7 سالگی مدال طلا داشته است. مربیان ، مدیران و دوستان شگفت زده شدند که او هرگز در مورد موفقیت بزرگ خود ، مخالفت با جاذبه زمین و دوچرخه سواری در فضا برای رسیدن به 27 فوت ، 4 اینچ ، در ورزشگاه المپیک بحث نکرد.

انتظار یک جعبه Wheaties را نداشته باشید ، مانند برات جنر ، ده نفره. هیچ شغل پردرآمد ورزشی و تلویزیونی مانند بوکسور شیرین لرزان شوگر ری لئونارد در حال ظهور نبود. طلای 76 رابینسون خود تکمیل شده ، واضح و بسیار درخشان بود.

برایان کایل ، یکی از دوستان نزدیک خانواده گفت: “آنها در آن روزها درآمد زیادی کسب نکردند.” “این مسئله قلبی و تمایل به رقابت بود.”

رابینسون پس از رسیدن به اوج ورزش خود چه کرد؟ او ساختن را یاد گرفت و وقتی پول تمام شد ، خانه خود را از ابتدا ساخت. او شیفته آینه عقب نبود. فراوانی از منظر.

او برنده شد. او حرکت کرد چشمانش رو به جلو بود ، هرگز عقب.

این خانواده چند هفته پیش داستانی در مورد مخلوط کردن داروهای کنترل تشنج رابینسون تعریف کردند. دوزی که او را در طول مبارزه با گلیوبلاستوما یک دهه و نیم به تأخیر انداخت ، به طور تصادفی نصف شد.

رابینسون هرچه پاسخگوتر شد ، مرتباً پا را بلند می کرد.

پاول گفت: “بعد از این همه سال که تحت درمان داروی تشنج قرار گرفت ، او سعی داشت آموزش ببیند یا آموزش ببیند. “مثل این که ، وقت آموزش است ، زمان ترک است ، زمان تحقق چیزی است. چه کسی این کار را می کند؟ “

به عنوان مثال رابینسون. او در سال 2000 از برخورد تقریباً مرگبار با یک راننده مست جان سالم به در برد – البته در مسیر بازگشت از مسیر به خانه – که به انتقال خون 40 پوند و بیش از یک ماه در مراقبت های ویژه نیاز داشت. او به او گفت که پس از تشخیص سرطان در سال 2005 شش ماه زندگی داشت و رابینسون به سادگی خود را با یک چالش تهدید کننده زندگی دیگر مسلح کرد.

کار زیاد بود هنگامی که پیست جوانان سن دیگو میل به تجهیزات پیشرفته همگام سازی داشت ، رابینسون بیش از 35000 دلار از جیب خود خرج كرد.

مونیک هندرسون ، دارنده دو بار مدال طلا در این ماده 4×400 متر ، به وضوح از ملاقات رابینسون پس از ملاقات در کودکی یادآوری کرد. حتی با گمنامی نسبی ، دارنده دو بار مدال المپیک – رابینسون در سال 1972 برنز گرفت – تأثیرگذار بود.

هندرسون در سال 2018 به اتحادیه-تریبون گفت: “من نمی دانستم این مرد چه کسی است و چه دستاوردهایی دارد.” من فقط می دانستم که این مرد جلسات ما را تا حد ممکن حرفه ای می کند. او کسی نداشت که به او کمک کند. شما اکنون با پیست به یک جلسه می روید و پنج نفر در چادر هستند که سیستم همگام سازی را اجرا می کنند. فقط آرنی بود.

“و آرنی هیچ پولی به هیچ سازمان جوانان نپرداخت.”

رابینسون در واقع یک مرد وطنی بود و در دبیرستان مورس ، سپس در کالج Mesa و سپس در سن دیگو تحصیل می کرد. او تلاش می کند تا همه افراد افتخارآمیز را افتخار کند.

چالش های مالی صعود به پیست های آماتور نتوانست رابینسون را بیهوش کند یا رویای جدید او را خنثی کند. هنگام رد شدن از مسیر پیاده روی از طریق اروپا ، رابینسون از یک هم تیمی باخبر شد که پول لازم برای تهیه اتاق هتل را نداشت. اگرچه رابینسون به اندازه کافی کافی بود تا یک اتاق کوچک برای خودش بدست آورد ، اما تصمیم گرفت در پارک با هم تیمی خود بخوابد.

ثروت رابینسون به شکل عرق و عطوفت درآمد.

پل گفت: “یک ذهن زیبا و منحصر به فرد.”

دو سال پیش ، رابینسون از او س askedال شد که وقتی به تصویری از جهش برنده خود نگاه می کرد ، لحظه ای برتری که برای همیشه در زمان خود منجمد شده بود ، چه دید؟ سرطان و داروها توانایی ارتباط او را حتی در آن زمان محدود می کنند. غرور در چشمانش برق زد.

رابینسون در یک لحظه نادر اعتراف درخشید.

وی گفت: “من بهترین در جهان بودم.”

میلر در San Diego Union-Tribune می نویسد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes