[ad_1]

همانطور که سرانجام هفته گذشته تیم او دوباره به هم پیوست ، سرانجام برنامه او توانست توجه خود را به فوتبال تغییر دهد ، مربی آریزونا هرم ادواردز س forالی از بازیکنان خود داشت.

وی گفت: “کجا ، اینجا را ترک می کنی؟”

در فصل عادی ، این نوع اظهارات معمولاً مختص ضایعات دلخراش و رگه های از دست رفته ناامید کننده است ، دعوت به اقدام در برابر مشکلات.

اما این یک فصل عادی نیست – برای ایالت آریزونا ، شاید بیش از هر برنامه دیگری در فوتبال کالج. شیاطین خورشید تقریباً یک ماه است که بازی ای انجام نداده اند. آنها امیدوارند که بتوانند امسال فقط برای بار دوم در روز شنبه مقابل UCLA در تمپ ، آریز بازی کنند.

آنها مدتهاست که از نقطه توانایی عبور از یک کمپین پس از پر شدن از انتظارات عبور کرده اند. تنها کاری که آنها اکنون می توانند انجام دهند این است که آنچه را که از برنامه تخریب شده با شیوع COVID-19 در تیم باقی مانده است ، ذخیره کنند.

ادواردز روز دوشنبه ، در آغاز اولین هفته تمرین نسبتاً نرمال در آریزونا از زمان بازی اولین و تاکنون تنها بازی فصل خود در USC در 7 نوامبر ، گفت: “جای تأسف است.”

“ما تقریباً هشت ماه رفتیم [without an outbreak during the offseason] و ما کار بسیار خوبی انجام دادیم و سپس بر ما تأثیر گذاشت. خوشحالیم که این مسئله را پشت سر گذاشته ایم ، اکنون می توانیم ورق بزنیم و دوست داریم بازی های فوتبال را ادامه دهیم. “

شیاطین خورشید با تماشای عنوان Pac-12 وارد یک فصل سرگرم کننده شده اند که انتخاب شده است تا در نظر سنجی رسانه های پیش فصل در Pac-12 South به مقام دوم برسد. وقتی در کولوسئوم افتتاح شدند ، اواخر سه ماهه چهارم تلویزیون ملی با 13 امتیاز رهبری USC را بر عهده داشتند.

اما تروایی ها گرد هم آمدند تا 28-27 پیروز شوند.

آریزونا از آن زمان تاکنون بازی نکرده است.

“[The virus] ادواردز گفت: “به گونه ای او ما را برد و این فقط ادامه پیدا کرد.” “و قبل از اینکه شما آن را بشناسید ، ما با یک مشکل روبرو بودیم.”

اولین علامت شوم پنج روز پس از از دست دادن USC لغو شد. در عرض 24 ساعت ، افتتاح خانه شیاطین خورشید در برابر کالیفرنیا ، برنامه ریزی شده برای 14 نوامبر ، لغو شد.

آزمایش های مثبت ویروس کرونا و پیگیری های بعدی ، تیم را از حداقل تعداد Pac-12 که 53 نفر در دسترس است ، ناکام گذاشته است. حتی ادواردز 66 ساله که در سومین دوره خود برای این برنامه تمرین می کند ، بیمار شده است.

“من هنگام شروع این معامله به همسرم گفتم ،” می دانید چه؟ ادواردز گفت: “من احتمالاً او را می گیرم.” “من از آن آگاه بودم. من دقیقاً می دانستم که درگیر چه چیزهایی هستم و تمام تلاشم را کردم که این کار را نکنم. “

به دلیل مشکلات مهلت قرنطینه اجباری 14 روزه برای بازیکنانی که از نزدیک با کسانی که در این آزمایشات شرکت کرده بودند و همچنین آزمایشات لازم قلب برای بازیکنانی که از این ویروس بهبود می یابند ، مجبور شدند بازی با شیاطین خورشید را متوقف کنند کلرادو و یوتا.

آنها تنها بخش فوتبال کاسه هستند که در این فصل هنوز تعدادی بازی انجام می دهند (به جز نیومکزیکو و کانکتیکات ، برنامه های مستقلی که در ماه آگوست فصل های خود را به پایان رساندند) و تنها تیم Power Five با سه انصراف متوالی به دلیل مشکلات. مرتبط با لیست خود COVID.

امیدهای اندک برای عنوان کنفرانس نیز احتمالاً گشوده خواهد شد. آنها دیگر نمی توانند احساس عادی را در برابر واقعیت های سختی که در پاییز امسال بدست آورده است ، شبیه سازی کنند.

جی دانیلز ، پدر خط دفاع درجه دو و جادن دانیلز متولد سان برناردینو گفت: “من می خواستم ببینم این تیم چقدر خوب خواهد بود.” “آنها در حال غلبه بر این قوز هستند تا رقیب واقعی باشند. … ناامیدکننده است که آنها نتوانستند ادامه دهند ، ببینند کجا می توانند بروند. “

اما با گذشت هفته ها و انباشت رد کردن ، جی متوجه رفتاری متفاوت از رفتار پسر 19 ساله اش شد ، این چشم انداز فقط پس از فوتبال دیگر قابل قبول نبود.

جی گفت: “سه بازی بهتر از هیچ بازی است.” “بیشتر بچه ها در این مرحله هر کاری انجام می دهند ، فقط برای اینکه این فرصت را برای بازی پیدا کنند ، نشان دهند که می توانند بازی کنند.”

اگرچه این تیم مشخص نکرده است که آیا لیست کامل آن در برابر UCLA در دسترس خواهد بود ، اما هفته گذشته ادواردز در مورد اینکه چرا ادامه کار برای آریزونا از اهمیت زیادی برخوردار است ، توضیح مشابهی ارائه داد ، چرا که هنوز هم مهم است که دقیقاً شیاطین خورشید بعداً به کجا می روند؟ فصل را دوباره راه اندازی کنید.

ملاحظاتی برای قرار گرفتن در معرض و استخدام و همچنین تمایل به ایجاد حرکت وجود دارد که در فصل آینده اتفاق می افتد. اما یک دلیل دیگر وجود دارد ، یک میل بسیار اساسی تر که ادواردز معتقد است او با بازیکنانش مشترک است.

وی گفت: “شما باید چیزها را در زندگی به پایان برسانید ، مهم نیست که چه ظاهری دارید یا چه احساسی دارید.” “شما نمی توانید ترک کنید. شما نمی توانید بیرون بروید. این هرگز یک گزینه نیست.

“تا وقتی که از شما گرفته نشود ، متوجه نمی شوید که چقدر دلتنگ آن شده اید.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر