آزمایش ستاره LAFC ، دیگو روسی از نظر COVID-19 مثبت بودمهاجم LAFC ، دیگو روسی ، بهترین گلزن این فصل ، پس از باخت روز سه شنبه اروگوئه مقابل برزیل در مقدماتی جام جهانی ، گل COVID-19 را به ثمر رساند و این تیم را در پلی آف با سیاتل ساوندرز از دست خواهد داد. هفته بعد.

روسی سومین رقیب LAFC است که هفته گذشته هنگام انجام کار بین المللی در آمریکای جنوبی آزمایش مثبت کرد. دیگو پالاسیوس ، مدافع و خوزه سیفوئنتس ، هافبک در اکوادور مثبت بودند و همچنین انتظار می رود در حالی که در انزوا هستند ، اولین بازی را در پلی آف از دست بدهند. برایان رودریگز ، مهاجم مهاجم که 40 دقیقه آخر تیم اروگوئه را در روز سه شنبه بازی کرد ، منفی بود.

LAFC در دو هفته آخر فصل عادی سه بازیکن آزمایش COVID-19 مثبت داشت. این بازیکنان تحت مراقبت های پزشکی منزوی شدند و از آن زمان مجاز به بازگشت به تمرینات هستند.

روسی که در این فصل 14 گل به ثمر رسانده و اوایل این هفته به عنوان بازیکن لیگ برتر انتخاب شد ، سه شنبه در مونته ویدئو نیمکت نشین بود اما بازی نکرد. او بعد از مسابقه تست مثبت داد. روسی پاییز امسال دو بار برای تیم ملی خود فراخوانده شد و دو بار نیز در طی همه گیری با پروازهای تجاری به آمریکای جنوبی رفت اما هنوز یک دقیقه بازی ندیده است.

در پاییز امسال دو بار از اکوادور پالاسیوس و کیفونتس فراخوانده شدند که فقط پالاسیوس در 13 دقیقه آخر پیروزی ماه گذشته مقابل اروگوئه این عمل را دید.

LAFC (9-8-5) در رده هفتم جدول رده بندی کنفرانس غربی قرار گرفت و برای اولین بار پلی آف را گشود. سیاتل (11-5-6) مدافع عنوان قهرمانی MLS است و در این فصل فقط 10 بار در خانه یک بار باخت.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>