آزمایش مثبت ویروس کرونا باعث می شود بسکتبال مردان USC متوقف شود

[ad_1]

دانشگاه در بیانیه ای کمتر از سه ساعت قبل از بازی گفت ، یک مورد تایید شده COVID-19 باعث شد برنامه بسکتبال USC وقفه های تیم را متوقف کند و افتتاح Pac-12 را یکشنبه شب مقابل استنفورد مجبور به تعویق انداخت. شیب دار. در مرکز جالینوس.

در این بیانیه مشخص نشده است که چه کسی آزمایش مثبت داشته است ، اما اشاره شده است که این شخص “قبل از تماس با شخصی که انتظار می رود امشب در این بازی شرکت کند” شناسایی شده است.

در این بیانیه آمده است: “كاركنان بهداشت دانش آموزان USC و دو و میدانی USC ردیابی تماس را انجام می دهند” و بعداً افزود: “شخصی كه در این آزمون شركت كرده است منزوی است. به کنفرانس Pac-12 هشدار داده شده است. “

اکنون این کنفرانس با هر دو مدرسه تلاش خواهد کرد تا بتواند تاریخی را برای برنامه ریزی مجدد مسابقات پیدا کند. وضعیت دو بازی بعدی USC – جلسه خانگی با سانفرانسیسکو برای چهارشنبه و سفر به اورگان در 20 دسامبر – هنوز مشخص نیست ، مدرسه نشان می دهد که اطلاعات اضافی بعداً ارائه خواهد شد.

بازی یکشنبه در Galen Center قرار بود اولین بازی از 20 بازی تروایی ها باشد که فصل 4-1 را آغاز می کنند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme