آزمایش مثبت ویروس کرونا باعث می شود بسکتبال مردان USC متوقف شوددانشگاه در بیانیه ای کمتر از سه ساعت قبل از بازی گفت ، یک مورد تایید شده COVID-19 باعث شد برنامه بسکتبال USC وقفه های تیم را متوقف کند و افتتاح Pac-12 را یکشنبه شب مقابل استنفورد مجبور به تعویق انداخت. شیب دار. در مرکز جالینوس.

در این بیانیه مشخص نشده است که چه کسی آزمایش مثبت داشته است ، اما اشاره شده است که این شخص “قبل از تماس با شخصی که انتظار می رود امشب در این بازی شرکت کند” شناسایی شده است.

در این بیانیه آمده است: “كاركنان بهداشت دانش آموزان USC و دو و میدانی USC ردیابی تماس را انجام می دهند” و بعداً افزود: “شخصی كه در این آزمون شركت كرده است منزوی است. به کنفرانس Pac-12 هشدار داده شده است. “

اکنون این کنفرانس با هر دو مدرسه تلاش خواهد کرد تا بتواند تاریخی را برای برنامه ریزی مجدد مسابقات پیدا کند. وضعیت دو بازی بعدی USC – جلسه خانگی با سانفرانسیسکو برای چهارشنبه و سفر به اورگان در 20 دسامبر – هنوز مشخص نیست ، مدرسه نشان می دهد که اطلاعات اضافی بعداً ارائه خواهد شد.

بازی یکشنبه در Galen Center قرار بود اولین بازی از 20 بازی تروایی ها باشد که فصل 4-1 را آغاز می کنند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>