آسیب ها عدم اطمینان را برای USC در موقعیت عقب ایجاد می کنندوقتی اردوی آموزشی ماه گذشته افتتاح شد ، ریموند اسکات آنها امید زیادی داشتند که آن را ایمن بازی کنند. اما در اواخر اکتبر ، با نزدیک شدن به سرعت یک فصل کوتاه ، مربیان USC فکر کردند که آیا می توان اسکات را در خط دفاع بهتر خدمت کرد ، جایی که فرصت های بیشتری ممکن باشد.

چند هفته و یک مصدومیت بعد ، ایمنی سابق اکنون برای دستیابی به موقعیت جدید خود آماده است.

USC قصد دارد بدون پشتیبان داخلی بازی کند کاخ گائوتئوته روز شنبه همچنان که در گزارش ضربه مغزی باقی مانده است. و بدون گشت های پنج ستاره سابق در میانه دفاع ، تروایی ها مجبور به اتکا خواهند شد رالن گوفورتکه در دو بازی ناسازگار بود. کانایی موگاکه بیشتر اردوگاه نشسته است. و اسکات و تواسیوی ناموراکه قبل از این فصل دو جنگ ترکیبی داشت.

این مربی گفت: “با شخصیت بدنی که یوتا با بازی در حال اجرا روی میز می آورد ، فکر می کنم احتمالاً همه آنها را در این بازی خواهید دید.” خشت هلتون گفت

حتی قبل از اینکه گائوتئه بازی را در روز شنبه ترک کند ، دلیل اصلی نگرانی بود. صدمات به اردن جوزف، سلیمان تولیاپوپو و الیاس وینستون در خارج از فصل عمق غارت شده از یک موقعیت قبلا اثبات نشده ماگا بیشتر از اردو را با مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داد قبل از اینکه فقط چهار کلیک در ابتدای بازی انجام دهد. و از گوفورت ، هنگامی که از او خواسته شد به بازی خود در دو بازی امتیاز بدهد ، گفت که “خیلی خوشحال نیست”.

حتما بخوانید:
طفره رفتن کوری کنبل را به دست آورد و به همه بازیکنان واجد شرایط داوری قرارداد پیشنهاد داد

از طریق دو بازی ، USC در دفاع سریع در سطح 108 قرار دارد و اجازه می دهد 208 یارد در هر بازی داشته باشد.

هماهنگ کننده دفاعی تاد اورلاندو ، که شخصاً در حال تمرین موقعیت است ، این هفته لحن نرم تری را در ارزیابی خطوط پشت خط ایجاد کرد. با این حال ، او اعتراف کرد که عملکرد آنها گرفتار اشتباهات اصلاحی ، مانند ایجاد زاویه های بد نسبت به حامل توپ است.

در برابر سریعترین حمله Pac-12 یک سال پیش ، این اشکالات جزئی می تواند تفاوت زیادی در این هفته ایجاد کند. یوتا هنوز در این فصل بازی نمی کند و باید جایگزین بهترین مسابقه دهنده فصل گذشته شود ، زک ماس، با کمیته ای در پشت. اما زیر نظر مربی کایل ویتینگامتعداد کمی از تیم های Pac-12 در زمین ثابت تر بودند. فقط 5 بار در پنج فصل گذشته یوتس از جمع 4 تیم برتر به پایان رسید.

تقویت کننده های جلو می توانند به کنترل این حمله سریع کمک کنند. دستگاه های محافظ براندون پیلی هلتون گفت (انگشت) این هفته تمرین می شود و “فرصتی” برای روز شنبه است. راه حل دفاعی دیگر ، کالب ترمبلی (stingers) “تصمیم در بازی” خواهد بود.

اما عدم اطمینان زیادی برای خط دفاعی باقی مانده است. هلتون گفت که او معتقد است مواگا “در برابر آریزونا” دوباره مثل خودش به نظر می رسد “و او و اورلاندو کمتر از یک ماه از انتقال او به خط دفاعی به اسکات ابراز اطمینان کرده اند.

هلتون گفت: “ورزشكاری او برجسته بود.” “به این نگاه کنید ، او هیکل روی پوند 220-225 است ، اما او از ورزش ایمنی برخوردار است و TO آن ورزشکاری و سرعت بالا بردن آن را بسیار دوست دارد.”

حتما بخوانید:
لیکرز "لبرون جیمز در سالهای 2020-2021 با" مدیریت بار "سروکار دارد

روشن کن

در آغاز ماه اکتبر یعقوب لیختن اشتاین یکی از سه تروایی بود که به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 فصل کوتاه فوتبال را کنار گذاشت. اما دو هفته پس از فصل USC ، پیراهن قرمز تیم دفاعی روند معکوس را رقم زد.

هلتون روز پنجشنبه گفت که لیختن اشتاین قصد دارد در روزهای آینده به تیم بپیوندد و به تیم بپیوندد. لیختن اشتاین که در این فصل در تیم نبوده است ، روز شنبه با بازگشت به دانشگاه و تهیه پروتکل های ایمنی و بهداشتی دیگر در دسترس نخواهد بود.

هلتون گفت: “او به وضوح یک بازیکن عالی است که چه به دلایل سلامتی و چه در نقش پشتیبان منتظر وقت خود بوده است.” “اگر او بیاید برای کمک ، و در این شرایط که ما هستیم ، با اندکی بدن پایین در این جبهه دفاعی ، او می تواند کسی باشد که می تواند به ما کمک کند.

نایلون بسته است؟

شنبه گذشته که از ناحیه مچ پا آسیب دیدید ، مرکز شوید برت نایلون این هفته تمرین می کند و به طور بالقوه می تواند به خط حمله USC بازگردد.

هلتون نایلون را “یك راه حل در بازی” برای یوتا خواند ، اما همچنین گفت كه او فکر می كند كانون جوانان “یك گزینه برای ما خواهد بود.”

هلتون افزود: “امروز و فردا خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت.”
منبع: paper-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید