آموزش بسکتبال UCLA و USC برای زنان غیرقابل پیش بینیوقتی روز چهارشنبه UCLA برای افتتاح فصل خود به دادگاه می رود ، هیچ طرفداری در پاولیون پاولی برای تشویق 10 تیم برتر وجود نخواهد داشت. این گروه بازی نمی کند تا زمانی که تیم از تونل فرار کند. تشویق کنندگان پمپوم و پرچم را به اهتزاز در نمی آورند.

در عوض ، نه بازیکن UCLA در یک سالن ورزشی که عمدتا خالی است ، کنار هم می ایستند. این همه نیاز Bruins است.

امیلی Besoire دانشجوی سال اول گفت: “من احساس می کنم همه ما سرباز هستیم.” “هر یک از ما برای سالم ماندن به دیگری احتیاج داریم تا در عمل بهترین تلاش خود را انجام دهیم تا به عنوان یک تیم بهتر شویم.”

در میان بیماری های همه گیر ، پرونده های قضایی و قرنطینه ، بازیکنان UCLA و USC روی رابطه خود با هم تیمی ها برای ادامه فصل حساب می کنند که از روز چهارشنبه پیچ های پیش بینی نشده بیشتری خواهد داشت. شماره 9 Bruins در ساعت 2 بعد از ظهر در مقابل Cal State Fullerton شروع می شود ، در حالی که تروجان ها در ساعت 13 بعد از ظهر مقابل Loyola Marymount در مرکز Galen باز می شوند.

USC اولین بازی خود را فقط یک هفته پس از پایان قرنطینه 14 روزه انجام خواهد داد. درست زمانی که تروایی ها در تمرینات آهسته پیش از فصل خود شتاب می گرفتند ، یک آزمایش مثبت آنها را در اتاق های جداگانه خود از زمین خارج کرد. بازیکنان به جای مشاجره با یکدیگر ، در خانه نشست و نشست و فشار و اسکات انجام می دادند.

برای برقراری ارتباط بازیکنان در قرنطینه ناگهانی ، مربیان یک درخت تلفن ترتیب دادند. بازیکنان با پرسیدن یک سری سوالات غیر بسکتبال جدید با هدف شناخت یکدیگر ، هر روز یک هم تیمی جدید خود را برای تماس می گرفتند. سرمربی مارک تراچ از اینکه فهمید هیچ کدام از بازیکنانش نمی دانند بروس اسپرینگستین کیست ، شوکه شد.

تراچ گفت: “ما مجبور شدیم متعهد شویم و راهی پیدا کنیم.” “من فکر می کنم آنها راهی برای کنار هم ماندن پیدا کردند.”

هفت روز مانده به قرنطینه ، تراچ گفت که وقتی چهارشنبه بازی را آغاز کرد ، نمی تواند از شکل ظاهری تیمش انتظار داشته باشد. او قصد دارد این کار را به سادگی انجام دهد و فقط اجازه می دهد آنها بازی کنند.

این استراتژی احتمالاً شامل دوز سنگین دانشجوی سال دوم آلیس پیلی است که فصل گذشته پس از کسب میانگین 16.3 امتیاز و هشت ریباند در هر بازی ، به عنوان نفر اول سال اول Pac-12 انتخاب شد. این 6 پا جلو در جنگ سال گذشته تقریباً غیرقابل مهار بود و 56.8 درصد از ضربات دو امتیازی را شلیک کرد ، اما امسال یک بازی قدرتمند در محیط بازی به مهارت های خود اضافه کرد.

“او سال گذشته واقعاً خوب بود ، اما انتظار داریم که چنین باشد واقعاً امسال خوب است “، دزیره کالدول ، نگهبان جوان ، هجاهای تأکید را دراز کرد. “من فقط نمی توانم صبر کنم تا توپ را به او بدهم و از راه دور شوم.”

مانند تروجان ها ، UCLA با برنامه All-American AP-Michaela Onyenwere ستاره عالی خود را بدست آورد. همانطور که Onyenwere پیشرو بود ، Bruins تقریبا 80٪ از امتیاز خود و 95٪ از ricochets خود را با چهار از پنج شروع بازگشت.

کوری کلوز مربی UCLA گفت: “شرایط آموزش ممکن است متفاوت باشد ، اما کارکنان و راههایی که می توانیم متوقف شویم ، برای یکدیگر بجنگیم ، از طرف دیگر توپ را به ثمر برسانیم ، ما هنوز جای نگرانی زیادی داریم.” “من صورت جلسه ثبت کرده ام ، من خیلی نگران آن نیستم.”

بزرگترین نگرانی کلوز ممکن است این باشد که چه کسی در این دقایق در دسترس است. بعد از استعفا guards مأمورین امنیتی Kayla Owens و Kiara Jefferson به دلیل نگرانی در مورد COVID-19 ، Bruins کوته فکر است و عوارض مهاجرتی ناشی از بیماری همه گیر ، مانع از ورود دو دانشجوی تازه وارد آنها به کشور شد. جما پاتر و ایزی آنتی استرالیایی ها در یک دادخواست که به نمایندگی از ورزشکاران بین المللی در چندین دانشگاه که بدون کلاس شخصی نمی توانند وارد کشور شوند ، منتظر تصمیم هستند.

برین ماسیکویچ دانشجوی سال دوم کانادا قبل از پیوستن به بلوین ها در این فصل ، مصدومیت خود را در خانه ترمیم کرد. آنها به همراه الیانا سیگال فقط هشت همکار دارند.

کلوز با دقت برنامه های خود را برنامه ریزی می کند تا اطمینان حاصل کند که تیمش دقیق تر کار می کند ، نه لزوماً سخت تر. UCLA به تیم اجازه داده است تا از اتاقهای یک نفره در جاده و پروازهای چارتر برای کاهش خطر استفاده کند ، زیرا موارد مثبت COVID-19 دقیقاً با شروع فصل افزایش می یابد.

کالدول گفت: در USC شعار “امن تر از آن است که متاسفم” است. نگهبان ، که فصل گذشته به طور متوسط ​​3.1 پاس گل دریافت کرد ، گفت که مقایسه تلاش برای عملکرد طبیعی در برخی اوقات غیر عادی بسیار زیاد است ، اما او از محل اسکان گرفته شده توسط USC برای ایجاد فصل قدردانی می کند. تکمیل آن در مورد انعطاف پذیری است.

تراچ گفت: “سخت است ، اما این بدان معنا نیست که شما باید اجازه دهید او شما را کتک بزند.”
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>