[ad_1]

در پایان ، آنتونی دیویس گفت ، او می خواست با لیکرز بماند ، بنابراین یک قرارداد طولانی مدت امضا کرد.

دیویس اعتراف کرد که تاریخ مصدومیت وی در تصمیم برای عقد حداکثر معامله برای مدت پنج سال و 190 میلیون دلار ، با احتمال فسخ زودهنگام پس از سال چهارم ، نقش داشته است.

کسب اولین عنوان قهرمانی NBA در اکتبر با لیکرز و لبران جیمز به او در تصمیم گیری برای خرید دوباره کمک کرد.

دیویس روز جمعه در یک کنفرانس ویدیویی با خبرنگاران گفت: “مسئله بازگشت یا عدم بازگشت نبود.” “من فکر می کنم درک دقیق مدت قرارداد کاملاً واضح تر بود. اما بیشتر این بود که بفهمم چه چیزی برای من و خانواده ام بهتر است ، سعی می کنم بفهمم آیا می خواهم یک قرارداد کوتاه مدت و کوتاه مدت انجام دهم. من فقط فکر کردم اینجا جایی است که می خواستم باشم. من هیچ جا نمیروم. و همانطور که می بینید ، من برای پنج سال آینده اینجا خواهم بود ، بنابراین فقط فکر کردم بهتر است که ادامه دهم و آن را قفل کنم.

“حضور در لس آنجلس و بازی در یک سازمان دشوار است ، به ویژه هنگامی که به تازگی یک قهرمانی کسب کرده اید … بنابراین من فقط می خواستم اینجا باشم. من می خواهم اینجا باشم ، خانواده ام می خواهند اینجا باشند. من عاشق این سازمان هستم. من کادر مربیگری را که داریم دوست دارم. … من تازه فهمیدم که چرا اینجا نیستم. “

دیویس می تواند برای دو سال با گزینه بازیکن برای فصل 2021-22 به ارزش حدود 68 میلیون دلار قرارداد امضا کند.

یا اینکه او می تواند برای یک بازیکن در یک قرارداد سه ساله برای فصل 2022-23 به ارزش حدود 106 میلیون دلار قرارداد امضا کند و سپس با 10 سال تجربه به عنوان بازیکن آزاد تبدیل شود که احتمالاً به او امکان می دهد بیش از یک معامله فوق العاده برنده شود.

شاید کلید اصلی بهبودی دیویس این باشد که لیکرز همکاری بین او و جیمز را تضمین کرده است ، که این هفته 85 میلیون دلار برای دو فصل دیگر به مدت دو سال تمدید قرارداد.

دیویس گفت: “من به آن فکر می کردم و این می توانست یک قرارداد سه ساله باشد ، اما همانطور که قبلاً گفتم ، من می خواهم برای مدت طولانی اینجا باشم.” “همانطور که گفتم ، این یک سازمان عالی است. فقط احساس کردم این بهترین گزینه برای من است.

“و سپس من باید به واقعیت چیزها فکر کنم.” من کمی سابقه آسیب دیدگی دارم. … آیا من به آن رسیده ام؟ خدا نکند چوب بزنید ، اتفاقی می افتد و مواردی از این دست من می خواهم تا آنجا که ممکن است امنیت را حفظ کنم و به مدت طولانی در این تیم باشم. بنابراین ، فکر کردم که معامله 5 ساله برای من و شرایط من بهترین است. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir