آنتونی دیویس و ریچ پل روز سه شنبه با لیکرز دیدار می کنندطبق گفته افرادی که از اوضاع آگاه هستند و اجازه صحبت علنی در مورد این موضوع را ندارند ، آنتونی دیویس و نماینده وی ، ریچ پل از باشگاه کلاچ اسپورت ، قرار است روز سه شنبه با لیکرز و مدیر کل راب پلینکا دیدار کنند.

دیویس آخرین سال قراردادش را رها کرد و به عنوان بازیکن آزاد درآمد. نوع قراردادی که دیویس به دنبال آن است ، همچنان یک راز باقی مانده است.

این مهاجم 6 پا و 10 نفره قبل از پیوستن به باشگاه اردوی آماده سازی ، که به طور رسمی سه شنبه در اطراف NBA آغاز به کار می کند ، گزینه های زیادی دارد. با این حال ، تیم ها نمی توانند به دلیل پروتکل های ایمنی و امنیتی COVID-19 ، که فقط به چهار بازیکن و چهار مربی اجازه می دهد به طور هم زمان در مرکز آموزش باشند ، کاملاً تمرین کنند.

دیویس می تواند یک قرارداد دو ساله با گزینه بازیکن برای فصل 22-2021 به ارزش حدود 68 میلیون دلار امضا کند. این باعث می شود او همزمان با لبرون جیمز بازیکن آزاد باشد. دیویس می تواند با قیمت 106 میلیون دلار برای فصل 2022-23 با گزینه بازیکن قرارداد 3 ساله امضا کند. وی می تواند با حدود 146.7 میلیون دلار یا مدت معامله پنج ساله با 189 میلیون دلار قرارداد تمدید چهار ساله را امضا كند.

دیویس در فصل منظم 2019-20-20 نیرویی برای لیکرز بود. او در گلزنی (26.1) ، ریکوشنت (9.3) ، بلوک (2.3) و سرقت (1.5) و در پاس گل (3.2) اول بود. او در مرحله پلی آف در امتیازگیری (7/27) و در کشتی (9/7) دوم شد.

حتما بخوانید:
حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

لیکرز با معامله برای دنیس شرودر و مرکز مارک گاسول ، و همچنین امضای بازیکن آزاد میانی ، مونترل هارل و گارد وسلی ماتیو ، لیست خود را در این فصل تقویت کرده است. این باشگاه همچنین نگهبان Kentavid Caldwell-Pope و مهاجمان Markif Morris و Jared Dudley را بازنویسی کرد ، آنها روز دوشنبه توافق کردند که یک قرارداد 2.6 میلیون دلاری یک ساله را انجام دهند.

اوری بردلی ، دنی گرین ، دویت هوارد ، جاولین مک گی ، ناحیه راندو و کوئین کوک و همچنین بازیکنان اضافه شده در پایان فصل جی آر اسمیت و دیون واتر در فصل گذشته از تیم اصلی تیم قهرمانی غایب هستند.
منبع: paper-news.ir