آنتونی دیویس و لیکرز قرارداد حداکثر 5 ساله را نهایی می کنند

[ad_1]

آنتونی دیویس ، مهاجم آل استار ، که فصل گذشته در معاملات راهی لس آنجلس شد ، با امضای قراردادی 5 ساله برای ماندن در لیکرز ، آن را محدود می کند.

به گفته ریچ پل ، مدیرعامل Klutch Sports ، قرارداد دیویس 190 میلیون دلار خواهد بود و زودتر از سال چهارم فسخ می شود. امروز می توان قرارداد را امضا کرد.

این معامله در کمتر از 24 ساعت پس از توافق لیکرز و لبران جیمز در مورد تمدید دو ساله انجام شد تا آن را برای تیم در فصل 23-2022 حفظ کند.

دیویس در فصل گذشته ، تیم اول خود ، به لیکرز کمک کرد تا هفدهمین قهرمانی NBA را کسب کند. او آخرین سال قراردادش را رها کرد که فصل آینده 28.7 میلیون دلار به او پرداخت می کند.

بازیکن 27 ساله پس از پیروزی در معامله از نیواورلئان پلیکانس ، به طور متوسط ​​26.1 امتیاز ، 9.3 ریباند و 3.2 پاس گل داد. او به طور متوسط ​​27.7 امتیاز ، 9.7 ریباند ، 3.5 پاس گل و 1.4 بازی پلی آف داشته است. دیویس همچنین یکی از بهترین مدافعان NBA محسوب می شود و پس از اینکه لیکرز مجبور به تعویض در فینال NBA شد ، مربی فرانک وگل برای جیمی جیم باتلر ستاره هیت به او متوسل شد.

دیویس 6 فوت 10253 پوندی که وارد نهمین دوره خود می شود ، هفت ستاره آل استار است که چهار بار برای تیم های اول All-NBA و All-Defense انتخاب شده است.

پس از اینکه لیکرز بیشتر بازیکنان جوان خود و پیش نویس های زیادی را برای خرید دیویس در سال 2019 به نیواورلئان فرستاد ، وی گفت که پس از پایان فصل گذشته قراردادش ، قصد دارد آژانس رایگان را جستجو کند. به دلیل موفقیت لیکرز و شیمی آشکار او با جیمز ، هیچ تیمی در NBA تهدید قابل توجهی برای جذب او از لیکرز نبود.

لیکرز در این فصل با معامله با مدافع دنیس شرودر و مرکز مارک گاسول و همچنین امضای بازیکن آزاد میانی مونترل هارل و نگهبان وسلی متیو لیست خود را تقویت کرده است. این باشگاه همچنین نگهبان Kentavid Caldwell-Papa و مهاجمان Markif Morris و Jared Dudley را بازنویسی کرد.

اوری بردلی ، دنی گرین ، دویت هوارد ، جاولین مک گی ، رونو و کوین کوک و همچنین بازیکنان اضافه شده در پایان فصل جی آر اسمیت و دیون واتر از دل رقابت های قهرمانی فصل گذشته غایب هستند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes