آنتونی لین می گوید شارژرها تماس گیرنده را تغییر نمی دهند

[ad_1]

شارژرها در دو بازی از سه بازی اخیر خود با مشکلات فراوانی در تماس با بازی روبرو شده اند. در نتیجه ، آنها تغییرات چشمگیری ایجاد نخواهند کرد.

مربی ورزشی آنتونی لین این هماهنگ کننده حمله روز دوشنبه گفت شین استیچن بازیکن او خواهد بود که در بازی تیم پنجشنبه شب در لاس وگاس تماس می گیرد.

لین در یک کنفرانس ویدیویی گفت: “ما با شین ارتباط خوبی برقرار می کنیم.” “چندین وضعیت ناخوشایند وجود داشته است. … از وقتی که اینجا هستم قبلاً چنین شرایطی نداشته ایم. … الان با عمل خوبم “

در یک پیروزی 20-17 مقابل آتلانتا در روز یکشنبه ، چارچرها در پایان نیمه اول فرصت گلزنی را بدست آوردند زیرا بازی بعدا لین به عنوان اشتباه اعتراف کرد.

در جایگاه سوم و یک در خط هشت حیاطی شاهین ها ایستاده و 22 ثانیه مانده به پایان شارژرها زمان انتظار ندارند. از وقت خارج شده ، آنها سعی کردند یک بازی انجام دهند ، اگرچه راهی برای متوقف کردن ساعت نداشتند.

بعد از کالن بالاج بدون پیروزی تصمیم گرفته شد ، چون پیش از تلاش برای فرار از هدف تیم در زمین ، شكل گیر دچار تردید شدند ، سردرگمی ایجاد شد.

در مشاجره دیوانه وار ، با زمانی که به زودی می گذرد ، مایکل بادگلی او 26 حیاط را با 15 شارژر در زمین آزمایش کرد. آنها برای یک پنالتی مشخص شدند و به نیمه رفتند و 17-10 عقب افتادند.

برای FOX بازی کنید ، بازی به بازی جو دیویس این وضعیت را “چیزی شبیه به عکس فوری” از فصل شارژر نامید. وی در توصیف صحنه گفت: “به نظر یک فاجعه است. آه ، چه بلایی سر شارژرها آمده است. “

قبل از اینکه هر دو یک تبادل مختصر و متحرک انجام دهند ، می توان لین را در کنار خود دید که در حال پرتاب به سمت استایچن است.

لین روز دوشنبه گفت: “من واقعاً نمی خواهم جزئیات مکالمه من و شین را بعد از بازی وارد کنم.” “من آن را پشت سر گذاشتم. من فکر می کنم این یک راه حل آسان است. ما به جلو حرکت خواهیم کرد. “

شارژرها در پایان باخت 27-17 مقابل بوفالو همین دو هفته پیش ، اشتباه مشابهی را انجام دادند – تلاش برای بازی در 30 ثانیه پایانی بدون تایم اوت –

لین این سکانس را “شرم آور” خواند و توضیح داد که این نتیجه “ارتباط ضعیف” است. او همچنین قول داد که دیگر این اتفاق نخواهد افتاد.

لین در آن زمان گفت: “اشتباه می کنی.” “شما از شکستهای خود می آموزید. شما سعی می کنید هفته آینده آنها را برطرف کرده و حرکت دهید. “

استیچن 35 ساله در اولین فصل حضور خود به عنوان یک هماهنگ کننده حمله تمام وقت است. او پس از کن ویزن هانت اواخر اکتبر سال گذشته اخراج شد.

مربی خط حمله پپ همیلتون در گذشته نمایش هایی را دعوت کرده است ، از جمله با ایندیاناپولیس کلتس ، که برای آنها هماهنگ کننده حمله برای سه فصل بوده است ، از سال 2013.

اما لین گفت که راضی است که استیچن در سه بازی دیگر در این نقش بماند.

وی گفت: “من تمام اعتماد دنیا به شین را دارم.” “بله ، در چند هفته گذشته کمی کند شده ایم. اما تخلف در تمام سال بسیار خوب بود ، به خصوص با یک تازه کار دفاعی. “

شارژرها در کل تعداد حیاط ها در رتبه هشتم و در امتیازات کسب شده 22 ام قرار گرفتند. آنها هنگام عبور از پشت 10 جنایت برتر را دارند جاستین هربرتکه چندین رکورد تازه کار NFL در دسترس خود دارد.

استیچن و همیلتون به دلیل کمک به رشد هربرت پس از آنکه شارژرها در آوریل او را شماره 6 نامید ، ستایش می شوند. در سه هفته گذشته ، شارژرها پراکنده شدند ، اما توسط نیوانگلند مسدود شدند و به 37 امتیاز رسیدند.

آنها باید با یک تیم Raiders روبرو شوند که در آن طرف توپ با مشکل روبرو شده بود و تازه هماهنگ کننده دفاعی خود را اخراج کرده بود. پل گونتر روز یکشنبه پس از باخت 44-27 مقابل ایندیاناپولیس اخراج شد.

کلی خراشیده شد

به عقب دویدن جاش کلیسال ناسازگار تازه کار روز یکشنبه هنگامی که خراش سخت داشت ، به نقطه پایین رسید.

انتخاب دور چهارم UCLA برای اولین بار غیرفعال بود. شارژرها تصمیم گرفتند که با پیشکسوتان بالیاژ بروند ، آستین اکلر و جاستین جکسونکه به تازگی از لیست ذخایر متأثر شده برگشته اند.

لین به جکسون گفت: “او کمی بیشتر از جاشوا تجربه دارد.” “وقتی او سالم است ، دوست داریم او را وادار به راه رفتن کنیم.”

کلی در اولین ماه فصل پربازده ترین بازی های خود را انجام داد. با این حال ، او بعد از درگیر شدن در دوئل در هفته های 3 و 4 ، سعی کرد دوباره پای خود را کشف کند.

وی همچنین نتوانست در 22 نوامبر یک تیم اصلی از تیم های ویژه ایجاد کند و منجر به اعتصاب مسدود شده علیه جت های نیویورک شد.

درد می کند

شارژرها محاسبه کردند که 12 بازیکن اگر روز دوشنبه تمرین می کردند ، شرکت نمی کردند. در عوض ، آنها پیاده روی راحت تری داشتند.

از جمله کسانی که با بیماری ها سر و کار دارند ، ایمنی اکلر (عضلات چهار سر ران) است نصیر ادرلی (شانه) ، گیرنده پهن کین آلن (همسترینگ) ، تجهیزات مناسب برایان بولاگا (ضربه مغزی) ، برگشت گوشه ای کریس هریس جونیور (پا) ، انتهای محکم شکارچی هنری (لگن) ، پشت دنزل پریمان (عقب) ، نگهبان راست ترنر پسران (گردن / چشم) و یک گیرنده گسترده مایک ویلیامز (بازگشت).[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme