[ad_1]

تیم هوایی CBS تازه شروع به صحبت در مورد آسیب دیدگی شارژر کرده بود که کالن بالاج – که در ماه اکتبر به تیم آموزشی امضا شد و هفته گذشته به دلیل آسیب دیدگی ارتقا یافت – یک کار مسدود کننده را از دست داد ، که منجر به اخراج جاستین هربرت شد. بعد از دو بار کلیک ، تلاش برای مهار توپ مهار شد. دلفین های میامی او را به خط یک حیاط بازگرداند و اندکی بعد ، تازه وارد سالوون احمد برای اولین فرود سریع خود وارد شد.

البته هیچ یک از اینها تقصیر مربی آنتونی لین نیست.

اما آیا مهم است؟

L L است و اگرچه او به احترام همه افراد سازمان و بسیاری از هواداران فوتبال در خارج از آن احترام دارد ، اما سخت است كه نبینید جای او در دمای خاصی است ، اما به لطف سكانسهایی مانند Bad-News-Bears كه بسیار روز یکشنبه اتفاق افتاد. شکست 29-21 این تیم سومین پیروزی متوالی بود. در 2-7 ، به نظر می رسد که این تیم برای چهارمین بار در چهار سال هدایت لین فصل را از دست می دهد. پس از استخدام لین ، شارژرها به دلیل آسیب دیدگی بازیکنان اصلی که توسط فیلیپ ریورز پیر شده بازداشت شده و توسط یک بازی وحشتناک لگد زدن ، از ریل خارج شدند. با این حال ، آنها تسلیم نشدند ، این واقعیت را نشان می دهد که هر باخت از یک مالکیت بوده است. دلگرم کننده است که بدانید این تیم مصدوم و کم تجربه ، بدون توجه به حریف ، از بین نمی رود.

اما آیا وقتی فارغ از مخالفانش به نظر نمی رسد که بتواند آب های دو رقمی را نگه دارد ، مهم است؟ شارژرها در حال حاضر 3-16 بازی دارند و یک نتیجه از 2019 دارند. اما نه تنها این که آنها می بازند ، روش های مختلفی نیز وجود دارد. در یک برهه ، شارژرها در کوارتر سوم 24-3 برابر Denver Broncos بودند. در یک لحظه ، آنها 152 بر 4 آنها را شکست دادند … و 31-30 شکست خوردند.

از زمانی که شاهزاده آکیم در کوئینز فرود آمد ، با چنین نتایج فاجعه بار کمیک ، جستجوی نجیب انجام نشده است.

اگر به Urban Mayer اعتقاد داشته باشید – و صادقانه بگویم ، اگر داستان او را برای فریب حقیقت ارائه نمی دادید ، شما را سرزنش نخواهم کرد – هیچ بازیکن بد یا مربی بدی وجود ندارد. این مربی سه بار بازنشسته قهرمان کشور روز شنبه در جریان یک قسمت از “شروع ناهار بزرگ” در یک ویدیو که به سرعت منتشر شد ، این حرف را زد. وی گفت که وقتی تیم ها با هم دست و پنجه نرم می کنند ، این یکی از سه دلیل آن است: عدم اعتماد ، محیط کار ناکارآمد یا خودخواهی. نه به این دلیل که بازیکنان یا مربیان ذاتاً بد هستند. مشاجره با شخصی که به اندازه مایر برنده شده دشوار است ، اما هنوز هم پیوند دادن هر یک از این دلایل به این تیم برای من سخت است.

شاید به این دلیل که من در مورد بچه های خوب نقطه کور دارم. من مشکلی برای شلیک مربی با یک عراقی با سابقه از دست رفته ندارم ، اما مرد خوب از این تردید استفاده می کند. خشت هلتون ، مرد خوب. دکتر ریور ، مرد خوب. لوک والتون ، مرد خوب. دیو رابرتز ، مرد خوب. و برای هر چهار نفر ، من می توانم دلیل منطقی پیدا کنم که چرا آنها شکست خوردند. خوشبختانه برای من ، رابرتز دیگر در آن گروه نیست و والتون و ریورز دیگر اینجا نیستند. احساس می کردم دارم احمقانه به نظر می رسم ، به دنبال دلایلی برای گفتن چیزهای واضح نیستم.

مربی شارژر آنتونی لین ، سمت چپ ، قبل از بازی روز یکشنبه با برایان فلورس ، مربی دلفین های میامی صحبت می کند.

مربی شارژر آنتونی لین ، سمت چپ ، قبل از بازی روز یکشنبه با برایان فلورس ، مربی دلفین های میامی صحبت می کند.

(ویلفردو لی / آسوشیتدپرس)

و احتمالاً اینجا احمقانه به نظر خواهم رسید ، اما اینجا – لین سزاوار یک فصل دیگر است.

مهاجم ابتدایی وی در اثر تصادف کادر پزشکی تیم دچار ریه سوراخ شد. یک تازه کار فوق العاده با استعداد که یک اردوگاه یا پیش فصل واقعی نداشت اکنون در حال شروع است. دروین جیمز مدافع ستاره خارج از فصلی است که جوی بوسا در پروتکل ضربه مغزی حضور دارد. بازیکنان ابتدایی هستند که ماه گذشته در تیم تمرین بودند. چگونه تکرار می کنم ، چگونه کسی لین را به عدم پیروزی در نبرد با هر دو دست بسته از پشت متهم می کند؟ آیا بعد از یک سال دیگر ، در میان یک فصل شکننده ، که به طور مداوم توسط آزمایشات مثبت COVID-19 تهدید می شود ، آیا شارژرها واقعاً می خواهند مربی خوب و سرشار از بدشانسی را اخراج کنند؟

تماس ها ، وقت های تلف شده ، آماده سازی تیم را بازی کنید – بله ، این چیزها به عهده او است. اما به نظر نمی رسد که رختکن خود را گم کرده است. روز یکشنبه ، شارژرها هنگام پیروزی مقابل تیم با اعتماد به نفس روزافزون ، بزرگترین کسری فصل خود را با نتیجه 14-0 تجربه کردند و به رقابت ادامه دادند. آنها به جنگ ادامه می دهند. این نتیجه یك فرهنگ است كه توسط لین ، یكی از عالی ترین مردانی كه من تاكنون ملاقات كرده ام ، ایجاد شده است.

این باید برای چیزی حساب شود. باید برای چیزی حساب شود.

اما وقتی این فصل دردناک به پایان رسید ، درست است؟[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر