آنجلز در جذب جیمز مک کان با اختلاف کمی به متز باخت

[ad_1]

پس از هفته ها مذاکره در مورد یک معامله بالقوه برای آوردن یک سرباز کهنه سرباز ، فرشتگان روز شنبه به سختی فرصتی را از دست دادند تا جیمز مک کان شکارچی سابق White Sox Chicago را به لیست خود اضافه کنند.

گفته می شود مک کان 30 ساله با امضای قراردادی چهار ساله با ملاقات های نیویورک با ارزش حدود 40 میلیون دلار موافقت کرده است. فرشتگان اصرار ورزیدند تا به این پیشنهاد پاسخ دهند ، اما به گفته یک مرد آگاه که مجاز به صحبت علنی در مورد این معامله نبود ، به یک تعهد سه ساله رسیدند.

این واقعیت که فرشتگان در آستانه قرارداد با مک کان هستند ، که در شهرستان سانتا باربارا بزرگ شده است ، اشاره به تغییر بالقوه فلسفه تحت نظر مدیر کل جدید پری میناسیان دارد. در زمان تصدی مدیرعامل سابق بیلی اپلر ، آنجلز معمولاً در حامیان جرم سرمایه گذاری نمی كردند ، در عوض تصمیم گرفتند به بازیکنانی با دفاع قوی اعتماد كنند. آنها همچنین از دو فصل گذشته مسئولیت های مشترکی بین دو شکارچی داشتند.

مک کان سال 2020 را برای حمایت از شکارچی سابق داجرز یاسمانی گراندال سپری کرد. با توجه به قیمت ، او احتمالاً شکارچی اصلی فرشته ها خواهد بود.

McCann با 29 جفت ، یک سه گانه و 25 هومر در 536 خفاش از 2019-20 با White Sox به 0.276 رسید. او تیم Angels را افزایش می دهد ، تیمی که فصل گذشته در مسابقات MLB در رده های نهم (294) و از نظر درصد به ترتیب (762/0.) در رتبه نهم قرار گرفت.

مک کان در یک فصل کوتاه نشان داد که می تواند خوب ضربه بزند و دفاع کند ، با 288/0 .886 OPS ، در حالی که در عملکرد فریم بندی بیس بال ساوان با 51.4 درصد ضرب در مقام هشتم ایستاده بود. اما او چندین سال موفقیت در هیچ رده ای نداشته است. وی پس از انجام عملکرد زیر صفحه زیر ضرب و شتم با 0.240 با 58 جفت ، هشت سه گانه و 40 هومر بیش از 1536 خفاش از سال 18-2014 ، توسط نبرد Detroit Tigers آزاد شد.

او از قدرت خود در White Sox استفاده کرد و در سال 2019 به عنوان All-Star انتخاب شد ، اما دفاع او هنوز اولین فصل حضورش در شیکاگو را نادرست ارزیابی کرد. وی پس از تبدیل تنها 45٪ از زمینهای غیر چرخان به اصطلاحاً ضربات ، این فصل را در مکان 56 در کادربندی به پایان رساند.

اگر فرشتگان هنوز هم بخواهند شکارچی را اضافه کنند که حمله تهاجمی داشته باشد ، آنها می توانند پس از دو ستاره All-Star JT Realmuto ادامه دهند. با این حال ، Realmuto بازیکن برجسته آژانس رایگان است و اعتقاد بر این است که هدف او یک قرارداد 9 رقمی است. احتمالاً او خارج از محدوده قیمت فرشتگانی است که متعهد به تجهیز مجدد کارکنان هستند ، که متوسط ​​سود وحشتناک 5.09 را در سال 2020 به دست آورد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme