[ad_1]

تیم ملی لیگ فوتبال فوتبال نوجوانان کالیفرنیای جنوبی هنوز فاقد مربی یا بازیکن است ، اما پس از توافق برای تقسیم ورزشگاه بانک کالیفرنیا با LAFC خانه ای دارد.

این تیم معامله روز چهارشنبه را تأیید نکرد ، اما گفت که قرار است یک نشست خبری برای روز پنجشنبه برگزار شود.

آنجل سیتی که گروه صاحبان آن با اکثریت سهام بیش از 30 سرمایه گذار شامل شخصیت های مشهور هالیوود و ورزش مانند ناتالی پورتمن ، اوا لونگوریا ، جنیفر گارنر ، میا هام ، بیلی ژان کینگ و سرنا ویلیامز هستند ، بازی در NWSL را تا سال 2022 آغاز نمی کند. ، بخشی از موج گسترش است که منجر به افزایش لیگ حداقل به دوازده تیم می شود.

Banc of California ، استادیوم 22،500 نفری LAFC ، گرانترین مکان فوتبال در کشور است که قیمت آن بیش از 350 میلیون دلار است. این بنا در محل ورزشگاه آرنا ، در گوشه جنوب شرقی پارک نمایشگاه در کنار کولوسئوم ساخته شده است و در آوریل 2018 افتتاح شد.

آنجل سیتی همچنین با گلکسی ، تیم دیگر MLS در جنوب کالیفرنیا صحبت کرد ، اما تصمیم گرفت در استادیوم این تیم در حومه کارسون بازی نکند.

LA Sol ، تنها تیم فوتبال زنان تیم اول حرفه ای در جنوب کالیفرنیا ، تنها فصل خود را در کارسون انجام داد و در سال 2009 استادیوم را با گلکسی و چیواس ایالات متحده به اشتراک گذاشت.

آنجل سیتی همچنان قصد دارد مجتمع آموزشی خود را با برنامه هایی برای دو برابر کردن امکانات به عنوان یک مرکز اجتماعی ایجاد یا خریداری کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر