[ad_1]

این دو بازیکن جمعه شب به آسوشیتدپرس گفتند که میامی هیث ، فینالیست غافلگیرانه NBA در فصل گذشته ، گوران دراگیک خط حمله باسابقه و میر لئونارد ، مرکز 7 پا را به زمین می آورد.

در همین حال ، بر اساس گزارش های متعدد رسانه ها ، Danilo Galinari مهاجم پس از توافق با قراردادی سه ساله به ارزش 61.5 میلیون دلار به آتلانتا هاوکس پیوست. گالیناری فصل گذشته به طور متوسط ​​18.7 امتیاز برای اوکلاهاما سیتی کسب کرده و 38٪ امتیازات شغلی در دامنه امتیازات است.

دوره نمایندگی رایگان در NBA از ساعت 15:00 بعد از ظهر آغاز شد و لحظاتی بعد این دو پیشکسوت تأیید کردند که هر یک از آنها برای ماندگاری در میامی قرارداد دو ساله دارند که در سال دوم هر قرارداد گزینه باشگاه را دارند.

دراگیچ به آسوشیتدپرس گفت: “خوشحالم که برگشتم.” “این برنامه من بود که برگردم ، اما در این تجارت دیوانه وار هرگز نمی دانید.”

او همچنین به هیت بازگشت: مرکز اودونیس هاسم ، متولد میامی ، که در هر سه تیم قهرمانی بازی می کرد.

“من چیزی جز بازگشت به میامی نمی خواستم. لئونارد به AP گفت. “من احساس بسیار جهنمی کردم که بلافاصله احساس می کنم در خانه هستم و در طول سال چنین احساسی را دارم. از بالا به پایین ، پت تا اسپو ، جیمی به بم ، گوران تا UD و بقیه هم تیمی هایم ، چیزی کاملاً درست احساس شد. به سادگی راه دیگری برای گفتن آن وجود ندارد. “

دراگیچ پس از میانگین 16.2 امتیاز فصل گذشته که ذخیره در فصل عادی بود ، با هیت وارد هفتمین فصل خود خواهد شد. او بازی برگشت مرحله پلی آف را بدست آورد و ناحیه کف پا را در بازی 1 فینال NBA مقابل لیکرز پاره کرد ، مصدومیتی که به شانس میامی آسیب رساند.

معاملات تا ساعت 9:01 صبح PST در روز یکشنبه امضا نمی شود ، و بسیاری از بزرگترین نامهای موجود – مانند آنتونی دیویس از لیکرز و فرد ون ولت ، که ستاره خود را از نظر شهابی با تورنتو رپتورز دیدند – اقدام فوری انجام ندادند. راه حل ها

گزارش شده است که سایر تیم ها و بازیکنان به توافق رسیده اند:

مأمور کریس گاستون گفت: “نگهبان نقطه نظر آرون فاکس و ساکرامنتو کینگز در مورد حداکثر توافق توافق کردند. این یک قرارداد پنج ساله است که به فاکس 163 میلیون دلار پرداخت خواهد شد و اگر فاکس تیم All-NBA را بسازد یا جوایز خود را از لیگ های دیگر دریافت کند ، ممکن است این رقم به نزدیک 200 میلیون دلار برسد.

– جو هریس با حفظ یکی از بهترین گلزنان NBA در بروکلین موافقت کرد که با Nets دوباره امضا کند. Priority Sports ، نماینده هریس ، این توافق را در توییتر اعلام کرد. ESPN گزارش داد که هریس طی چهار سال 75 میلیون دلار دریافت خواهد کرد.

– دیویس برتانس با قراردادی پنج ساله به ارزش 80 میلیون دلار در تیم Wizards Washington باقی می ماند. برتانس ، یک مهاجم 10 فوت قد از لتونی ، در 54 بازی میانگین فصل گذشته 15.4 امتیاز داشت.

مایک کنیسلی ، سخنگوی گروه نوستاد گفت: “جرمی گرانت برای یک معامله سه ساله 60 میلیون دلاری به دیترویت پیستونز می رود.” گرانت از فصلی بیرون می آید که در آن به طور میانگین 12 امتیاز برای دنور ناگتس ، که می خواست او را برگرداند ، کسب کرد.

– پیستونز همچنین با دو معامله در مرکز موافقت کرده است: یک قرارداد سه ساله با میسون پلاملی و یک قرارداد دو ساله با جاهل اوکافور.

– گارد فاکوندو کامپازو از آرژانتین با یک قرارداد دو ساله با دنور موافقت کرد. نیویورک تایمز ابتدا توافق میان کامپازو و ناگتز را اعلام کرد. کمپازو 5 فوت و 10 پا دو بار در المپیک بازی کرده است ، دو بار در جام جهانی بسکتبال ، یک جفت قهرمانی در یورولیگ دارد و به دلیل اشتباهات دیدنی مشهور است.

– مینه سوتا تیمبرولوز با مالک بیسلی ، نماینده آزاد ، که به مدت سه سال به علاوه گزینه تیم برای چهارمین سال ، به قرارداد 60 میلیون دلاری رسیده است.

– دالاس ماوریکس و نگهبان Trey Burke بر سر قراردادی سه ساله به ارزش 10 میلیون دلار به توافق رسیده اند.

– یوتا جاز موافقت کرده است که دوباره گارد جردن کلارکسون را جذب کند و عضو سابق تیم دریک فاورز را به خدمت بگیرد.

– الك باركس اولين كارگزار رايگان به لئون رز ، رئيس جمهور نيكس است. مرد نوسان با یک قرارداد 6 ساله به ارزش 6 میلیون دلار با نیویورک موافقت کرد که اولین بار توسط ESPN گزارش شد. فصل گذشته ، بارک ها با میانگین 15 امتیاز بین گلدن استیت و فیلادلفیا تقسیم شدند.

– اورلاندو و دروازه بان دروازه بان دوكون در فصل آينده با يك قرارداد حدود 2.5 ميليون دلاري توافق كردند. مجیک گزینه تیمی را برای 22-2021 در اختیار دارد.

– دریک جونز جونیور ، قهرمان فعلی لیگ اسلم دانک ، با یک قرارداد دو ساله با Portland Trail Blazers موافقت کرده است. Athletic ابتدا این معامله را اعلام کرد. جونز در دو فصل گذشته قسمت اصلی چرخش میامی بوده است.

آسوشیتدپرس و گزارش های اینترنتی در این ماجرا سهیم بوده اند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir