آژانس رایگان NBA: مارك گاسول در حالی كه جاوال McGee معامله می كرد ، به لیكرز متصل شدلیکرز پس از مبادله استارتر JaVale McGee با کلیولند کاوالیرز ، مركز كهنه سرباز مارك گاسول را امضا خواهد كرد.

لیکرز برای ارائه خدمات گاسول از دالاس و تهدیدآمیزتر از تورنتو پیشی گرفت و در کمتر از 24 ساعت پس از توافق سرژ ایباکا ، هم تیمی سابق رپتورز با توافق با کلیپرز ، وی را به لس آنجلس آورد.

لیکرز مهاجمان جردن بل و آلفونسو مکینی از کلیولند را به دست آورد. بل گزینه تیمی دارد و می تواند رد شود. قرارداد مک کینی سه سال است ، اما آنها تضمین نمی کنند.

گاسول که در ژانویه 36 ساله خواهد شد ، در دور دوم در سال 2007 توسط لیکرز دعوت شد ، اما هرگز برای آنها بازی نکرد ، در عوض به عنوان بخشی از قرارداد تیم برای برادرش ، پائو گاسول ، با ممفیس استفاده شد.

در حالی که پو به لیکرز کمک کرد تا دو عنوان کسب کند ، مارک به عنوان یکی از برترین اتاق های فکر NBA شهرت پیدا کرد ، در سه بازی All-Star بازی کرد و در سال 2013 مدافع سال را از آن خود کرد. وی در سال 2019 عنوان Raptors را به دست آورد. پس از 11 فصل حضور در ممفیس و میانگین 7.5 امتیاز و 6.3 ریباند در فصل گذشته.

این حرکت در پایان هفته وحشی مدافع عنوان قهرمانی لیکرز انجام می شود ، در این بازی دنی گرین ، راجون رونو ، اوری بردلی و اکنون مک جی را ترک کرده اند تا به جای آنها دنیس شرودر ، وسلی متیوس ، مونترز هارل و گاسول جایگزین شوند.
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>