[ad_1]

رویداد اصلی اینجاست.

یک هفته بعد ، هنگامی که NBA درهای تیم های خود را برای تجارت باز کرد و موج جدیدی از بازیکنان را از جمله Ball LaMelo Ball به تصویب رساند ، لیگ دوره نمایندگی آزاد خود را آغاز می کند ، راننده اصلی بازیکنان در سراسر لیگ.

این کلاس مانند بیشتر افراد نیست – بهترین اسامی مانند آنتونی دیویس و براندون اینگرام انتظار می رود که به ترتیب در معاملات حداکثر قرارداد با لیکرز و نیواورلئان پلیکانز باشند. باید دید ضررهای مالی تیمها در طی همه گیری چگونه متحمل می شود؟

هنوز استعدادهای زیادی وجود دارد ، حتی اگر مانند سال 2019 نباشد ، زمانی که کاوی لئونارد ، کایری ایروینگ ، کوین دورانت ، جیمی باتلر و کمبا واکر تیم خود را تغییر دادند.

در اینجا 11 بازیکن برای تماشا وجود دارد:

آقای فرد ون ولت

جو حاکم بر لیگ به این دلیل است که شما مجبورید به VanVleet پول زیادی بدهید تا آن را از تورنتو منحرف کند ، سازمانی که نه تنها می داند که چقدر خوب است بلکه از ارزش دارایی های نامشهودش نیز آگاه است.

آقای بوگدان بوگدانوویچ

با امضای قرارداد تجاری و اعلام شده توسط وی از ساکرامنتو به میلواکی ، تیم هایی که در منطقه پشت خود دقایقی دارند باید یک مسابقه برای بوگدانوویچ انجام دهند. وی علاوه بر اینکه یک بازیکن تهاجمی با استعداد است ، آماده رقابت در پایان دفاع نیز است.

اف گوردون هیوارد

هایوارد برای آزمایش آژانس رایگان ، مبلغ زیادی را در بوستون رد کرد و نشان داد که قبلاً برای حقوق بالایی کار می کرده است. بهبودی هیوارد از آسیب دیدگی مچ پا تقریبا کامل به نظر می رسد و او یک بازیکن هجومی عالی است.

اف دانیلو گالیناری

طرفداران کلیپر می دانند که گالو چقدر ماهر است – بلوز ابریشمی او یکی از بهترین های لیگ است. پس از یک فصل خوب دیگر در اوکلاهما سیتی ، گالیناری در لیست بسیاری از تیم ها از جمله آتلانتا و میامی قرار دارد.

سی مونترزل هارل ، اف مارکوس موریس

کلیپرز سابق ممکن است در فصل بعد برای روزهای طولانی در صف باشد ، اما نمی توان فهمید که آیا ممکن است قربانیان بحران پول NBA شوند. احتمال دارد هارل از این شهر خارج شود ، اما بازار آن به عنوان یک مرکز کوچک کمی کثیف است.

ج جو هریس

بروکلین ممکن است برای جذب هریس از سقف حقوق و دستمزد فراتر رود (و این گزینه دیگری است) ، اما او یکی از معدود تیراندازان تیزبین است. او خیلی بیشتر از یک بازیکن با یک ترفند شکوفا شده است.

اف دیویس برتانس

برتانس فصل گذشته در واشنگتن موفق به کسب یک صعود بزرگ شد ، در حالی که بیش از 42 درصد تلاش در هر 9 بازی را انجام داد. بازیکنان زیادی در لیگ وجود ندارند که بتوانند با چنین حجم و کارایی فضای زمین را فراهم کنند.

G Kentavid Caldwell-Papa

KCP پس از نمایش فوق العاده لیکرز در پلی آف ، در زمان مناسب به آژانس رایگان برخورد می کند. شایعات عنوان می شود که علاقه زیادی به هاوکس دارند اما لیکرز باید رقابتی باشد.

F / C سرژ ایباکا

ایباکا با نام دیگر در لیست آرزوهای هواداران لیکرز ، یک فصل عالی را در تورنتو پشت سر گذاشت و میدان تیر خود را بازیافت. او مدافعی نیست که بود ، اما هنوز هم یک بازیکن باهوش و برگشتی خشن است که می تواند به چالش کمک کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir