آیا داجرها می توانند به ترور بائر فرود آیند؟ همیشه یک فرصت وجود دارد

[ad_1]

طفره زن ها این کار را نمی کنند باید تا در این فصل از خط اول پارچ شروع کنیم. آنها شش بازیکن ثابت لیگ برتر را در ترکیب 40 نفره خود دارند و امیدوار کننده کمک به دفاع از عنوان خود در سال 2021 هستند. حفظ جاستین ترنر و تقویت گاو نر از اولویت های این زمستان است.

این به معنی داجرز نیست وجود ندارد در این فصل از خط اول پارچ شروع کنید. این سازمان بر ارزیابی هر گزینه موجود تأکید دارد. دفتر جلو اندرو فریدمن در حال جستجوی بازیکنان از سراسر طیف است. هدف بهبود باشگاه است. اضافه کردن به موارد اضافی ، به ویژه بارگذاری ، بعضی اوقات بهترین پاسخ است. این کار خلاقیت ایجاد می کند ، که پس از شروع سقوط دومینو شرایط پیش بینی نشده ای را ایجاد می کند.

بزرگترین دومینوی موجود در بازار پارچ آغازین – Trevor Bauer – هنوز جابجا نشده است. چندین تیم به شدت با دست راست ارتباط دارند. فرشتگان در بالای لیست هستند. داجرها پایین هستند. پس از بائر در آژانس رایگان ، احتمال افت تحصیل وجود دارد. از گزینه های دیگر می توان به جیک اودوریزی ، جیمز پاکتون ، خوزه کوئینتانا ، جیک آریتا و کوری کلوبر اشاره کرد.

Dodgers می تواند برای مبتدیان معامله شود. گزارش شده است که دست چپ Tampa Bay Flight Blake Snell و Cincinnati Reds راست دست Sony Gray است. آنها در بهترین حالت خود هستند و تا سال 2023 از قیمت های زیر بازار برخوردار هستند. اما چشم انداز قابل توجهی برای داجرها به همراه خواهد داشت. Dodgers ترجیح می دهند پس از چندین معامله در چند سال اخیر بهترین استعدادهای جوان خود را حفظ کنند تا نیازهای کوتاه مدت را برآورده کنند.

بائر فقط هزینه داشت. فارغ التحصیلان Newhall Hart High و ستاره سابق UCLA قبلا گفته بود که وی در طول کار خود فقط قراردادهای یک ساله امضا خواهد کرد ، اما به نظر می رسد نظر او تغییر کرده است. داجرها احتمالاً با افزودن بائر تنها در صورت توافق در یک معامله کوتاه مدت سرگرم خواهند شد.

این رویکرد مشابه زمانی است که آنها دو زمستان قبل برایس هارپر را تعقیب کردند. هارپر می خواست تا پایان کار خود به دنبال حق رای دادن باشد. در عوض ، داجرز یک قرارداد چهار ساله به ارزش حداقل 40 میلیون دلار در هر فصل به او پیشنهاد داد. او ترجیح داد قراردادی 13 ساله با فیلادلفیا فیلیس به مبلغ 330 میلیون دلار امضا کند.

داجرز یک سال بعد هنگامی که بوستون رد ساکس با موکی بت معامله کرد ، یک هافبک فوق ستاره دیگر را به خدمت گرفت. پنج ماه بعد ، وی تمدید قرارداد 12 ساله را امضا کرد. سه ماه بعد ، داجرها برنده سری جهانی شدند. صبر نتیجه داد.

داجرها برای هارپر ناامید نبودند و برای بائر هم ناامید نبودند. واکر بولر و کلیتون کرشاو قرار است یکی از بهترین دو یا دو شوت بیس بال در سال 2021 را به دست آورند. دیوید پرایس پس از انصراف از فصل 2020 در رتبه 3 قرار دارد. چرخش آغازین در سال 2021. تونی گونسولین و داستین می دو نفر از بهترین تازه واردان در این ورزش بودند. جوزیا گری ، دیگر پتانسیل جناح راست نیز شانس خود را پیدا خواهد کرد.

با این حال ، بائر می تواند بیمه ارزشمندی را ارائه دهد. آسیب دیدگی اتفاق می افتد. عمق چرخش تقریباً همیشه آزمایش می شود. سپس آینده کرشاو وجود دارد. کرشاو که در ماه مارس 33 ساله شد ، پس از سال 2021 نماینده آزاد است. داجرها می خواهند تالار مشاهیر آینده با حق رای دادن بازنشسته شود ، اما هیچ چیز تضمین نمی شود.

پارچ شروع كننده قرمزهای سینسیناتی ، Trevor Bauer با Pittsburgh Pirates روبرو می شود.

ترور بائر پس از انجام میانگین 73/1 دویدن در 11 شروع بازی برای قرمزهای سین سیناتی ، جایزه لیگ قهرمانان ملی سای جوان را برای سال 2020 به دست آورد.

(Gene J. Puskar / آسوشیتدپرس)

بائر می توانست ضربه را آرام کند. او ماه گذشته پس از کسب 1.73 میانگین سود برای 11 شروع برای قرمزهای سین سیناتی ، برنده جایزه ملی Cy Young شد. راست سال خود را به پایان رساند و Atlanta Braves را در یک بازی 2/3 ناموفق در بازی 1 سری با یک کارت وحشی به دو گل رساند. او از روی خط 12 خط زد و از هیچ چیزی عبور نکرد.

اما رقابت بائر – محدود به یک برنامه منطقه ای شامل 60 بازی – نسبتاً ضعیف بود. لیگ ملی و لیگ آمریکا به طور عمده دو دسته بدترین بخش های بزرگ در سال 2020 بودند. در این بخش ها 7 تیم در مرحله پلی آف حضور داشتند. هر هفت نفر در سری کارت های وحشی حذف شدند.

تنها فصل نخبگان دیگر در رزومه بائر در سال 2018 بود ، زمانی که او 2.21 ERA را در 28 بازی – 27 شروع – برای کلیولند داشت. او تابستان سال بعد ، فقط چند روز پس از پرتاب یک توپ بیس بال از روی تپه بر روی دیوار وسط زمین ، به سین سیناتی معامله شد ، زمانی که تری فرانکونا ، مدیر کلیولند ، برای حذف وی از یک بازی در کانزاس سیتی حاضر شد.

این قسمت س questionsالات بیشتری در مورد بائر ایجاد کرد. اگرچه او یک ورزشکار است که وسواس دارد بیشترین استفاده را از بدن خود ببرد ، اما مردم را نیز به روش اشتباه مالش داده است. او در یک داستان Sports Illustrated که در فوریه 2019 منتشر شد ، نقل شده است و می گوید: “من در این دنیا در دو چیز مهارت دارم: پرتاب بیس بال و عصبانی کردن مردم.”

بائر تلاش کرد تا تصویر خود را کنترل کند. او شبکه ارتباطی خود را برای ارتباط با طرفداران ایجاد کرد. او با استفاده از رسانه ها به سمت مخالفان شلیک می کند ، نکاتی را ارائه می دهد و به آژانس رایگان خود روی می آورد. این چیزی است که بیس بال هرگز از بازیکن دیده است.

آخر هفته گذشته ، او ویدئویی در YouTube منتشر کرد که در آن مکانهایی را برای استخدام پنج پایگاه برتر طرفداران ذکر کرده است. طرفداران داجرز در این لیست نبودند. فرشتگان شماره 1 بودند.

اما درخواست هواداران دلیل انتخاب حق رای دادن توسط بازیکن نیست. پول ، اختلافات و موقعیت مکانی معمولاً عوامل محرک هستند. داجرها معیارها را برآورده می کنند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme