[ad_1]

مونترال هارل از خوبی هایی که در انتظار او است نمی داند ، دیدگاهی دست اول در مورد اینکه زندگی در لس آنجلس می تواند برای لیکر متفاوت باشد – در بازار دیوانه بنفش و طلا دیگر مبارزه ای برای جلب توجه وجود ندارد ، به ویژه با قهرمانی دیگر در آن.

اما او امروز ، بعد از ظهر روز دوشنبه ، در اولین اقدام رسمی خود ، با نگاهی ملایم و متمرکز بر گذشته خود ، به یک حقیقت گمشده در شایعات تغییر به یک آژانس رایگان اشاره می کند. هارل ، ششمین مرد حاکم سال ، لیکر است ، اما فقط به این دلیل که کلیپرز تصمیم گرفت او را باز نگرداند.

هارل به لیکرز گفت: “این تیمی است که من را دوست داشت و برای من بسیار ارزشمند بود.” “من برای این افتخار و سپاسگزارم و خوشحالم که اینجا هستم.”

هارل در پاسخ به این سال که آیا احساس می کنید کلیپرز او را می خواهد ، صادق بود.

هارل گفت: “منظورم این است که شما می توانید این حرف را بدون گفتن ببینید – بدیهی است به این دلیل نیست که من در آن طرف هستم.” “واقعاً همین است.”

به نظر می رسد که امضای هارل چیزی بیش از آنچه در نگاه اول به نظر می رسد هنگامی که مردم بسکتبال در مورد تغییر وفاداری هارل زمزمه می کنند ، بود. اخبار سرقت یک بازیکن ارزشمند از یک رقیب وقتی او می فهمد که هیچ سرقت وجود ندارد ، حواس او را پرت می کند.

کلیپرز از عملکرد ، تلاش و هیجان هارل قدردانی کرد ، اما چون آنها در پلی آف شکست خوردند ، نیاز به پوشش بیشتر دادگاه و انعطاف پذیری دفاع در اولویت بود. کلیپرزها با اشاره به تغییر مقادیر ، با توافق با سرژ ایباکا برای جایگزینی هارل موافقت کردند.

اما با وجود لیکرز ، هارل همچنان در موقعیت منحصر به فردی است که می تواند داستان خود را به عنوان “دست کم گرفته” در بزرگترین صحنه بسکتبال لس آنجلس ادامه دهد.

“وقتی در کلیپرز بازی می کردم هر موقع کفش هایم را می پوشیدم هرچه داشتم می دادم. و حالا که با لس آنجلس لیکرز اینجا هستم ، قصد دارم همان کار را انجام دهم. ” “این وظیفه من است و من خوش شانس هستم که در تیمی هستم که به اندازه کافی قوی و عمیق و همچنین استعداد کسب عنوان قهرمانی در سال گذشته بود.”

از زمان پیوستن به کلیپرز در تجارت کریس پل به عنوان بخشی از بهبودی تیم ، هارل تجسم بسیاری از تیم بوده است.

مونترسل هرل در جریان بازی بین کلیپرز و ساکرامنتو کینگز توپ را کنترل می کند.

مونترل هارل در جریان بازی بین کلیپرز و ساکرامنتو کینگز در ماه فوریه توپ را کنترل کرد.

(مارسیو خوزه سانچز / آسوشیتدپرس)

وقتی با زور و تلاش به سمت سبد هل می داد ، موهایش به اطراف پرواز می کرد و جای درست را می گرفت. با پیچ خوردن جمعیت ، او قفسه سینه خود را کوبید و عضلاتش را خم کرد. این یکی از بهترین پشتیبان های NBA شد و به کلیپرز کمک کرد تا با ارزش ترین عمق NBA را کسب کند.

اما با ظهور یک آژانس رایگان پس از فصل گذشته ، س questionsالاتی در مورد آنچه که هارل واقعاً لایق این سازمان است آغاز شد. در ژانویه ، هارل پس از باخت در خانه مقابل ممفیس ، از هم تیمی های خود خواست که کمبود تلاش و شدت داشته باشند. پس از از دست دادن مادربزرگش در شروع فصل ، هارل در حباب تلاش کرد.

هارل در نظر گرفت “هیچ شریکی” برای امضا و تجارت وجود ندارد و روشن است که او به خانه جدیدی احتیاج دارد. او به سرعت در مورد لیکرز تصمیم گرفت. او برای معافیت از قرارداد 19 میلیون دلاری قرارداد دو ساله امضا کرد.

“اگر حرفه خود را به اندازه کافی طولانی در همه جا می گذرانید ، می خواهید در آنجا به بازی و رشد ادامه دهید. هارل به کلیپرز گفت: “البته ، من هنوز هم احترام زیادی برای این افراد و این سازمان قائلم.” “اما همانطور که گفتم ، تا آنجا که آنها می خواهند من را برگردانند ، بدیهی است که به نظر نمی رسد که اینگونه باشد ،”

باخت کلیپرز می تواند سود لیکرز باشد. مواردی که با کلیپرز بسیار خوب کار کرده اند ، حتی می توانند توسط لیکرز بیشتر مورد ارزیابی قرار گیرند.

خطایی که از نیمکت هارل بیرون می آید باید در راهروی Staples Center ارزشمندتر باشد ، در حالی که بازی مدافعانی مانند آنتونی دیویس و الکس کاروزو ممکن است به جبران برخی از کاستی ها کمک کند که کلیپرز را برای ادامه آماده می کند. . و بازی با لبرون جیمز ، بهترین بازیکن و قدرتمندترین رهبر بازی ، باید به هارل کمک کند.

مهارت هایی که او به همراه دارد ، همراه با انرژی بی وقفه و تمایل به فدا کردن بدن و مسئولیت پذیری ، باید مورد علاقه هم تیمی های جدید و طرفداران لیکرز باشد.

هارل گفت: “من فقط می خواهم به لیکرز اضافه شوم.” “واقعاً سخت نیست ، مرد. شما از لیگ ما دو سوپراستار در لبرون و AD (آنتونی دیویس) بازی می کنید و سابقه این بچه ها خود گویاست ، نام ها گویای خودشان است. وقتی بچه هایی با این کالیبر در زمین دارید ، فکر نمی کنم خیلی طول بکشد تا به آن عادت کنم. “

وی افزود: “من فقط می خواهم هر كاری كه برای پیروزی لازم است انجام دهم.” “این تنها چیزی است که واقعاً مهم است.”

و اکنون ، این برای لیکرز مهم خواهد بود.

برای خواندن این یادداشت به زبان اسپانیایی ، اینجا را کلیک کنید.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر