[ad_1]

چند روز پس از قرنطینه شدن بیش از دوازده بازیکن ، یوتا مجبور به لغو بازی خود با UCLA ، کلای هلتون ، مربی USC روز یکشنبه گفت که سفر برنامه ریزی شده این هفته برای رویارویی با یوتس “در مسیر درست حرکت می کند”.

یوتا به دلیل موارد مثبت ویروس کرونا یا پروتکل های ردیابی تماس هنوز در این فصل بازی نکرده است. در جای دیگر Pac-12 ، یک بازی قبلاً برای روز شنبه لغو شده است زیرا آریزونا همچنان با شیوع بیماری مقابله می کند که اکنون دو بازی از شش بازی برنامه ریزی شده آنها را نابود کرده است.

هلتون اطمینان نداد که دومین بازی متوالی USC در این هفته دست نخورده باقی خواهد ماند. اما او سعی کرد خوش بین باقی بماند.

هلتون گفت: “امیدوارم فرصتی پیدا کنیم تا با یوتا رقابت کنیم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. دعای خود را بخوانیم و امیدواریم که هر دو تیم ایمن بمانند و در یک جهت باقی بمانند. “

USC هنوز برنامه های خاص احتمالی را در صورت شکست بازی مقابل یوتا در نظر نگرفته است. نوتردام هفته باز آینده دارد ، اما Pac-12 فقط برای کنفرانس های ماه سپتامبر برنامه ریزی شده است.

کلرادو نیز می تواند یک گزینه باشد ، با توجه به اینکه این بوفالو بازی روز شنبه مقابل آریزونا را لغو کرده است. در حال حاضر ، USC مجبور است یک هفته بعد در کلوسئوم به مصاف کلرادو برود ، اما تصور اینکه در صورت نیاز به چنین تغییری می توان این دو بازی را تغییر داد غیرممکن است.

Pac-12 قبلاً با میزبانی یک بازی در این هفته بین UCLA و کالیفرنیا ، پس از اینکه همه به دلیل موارد مثبت یا پیگیری تماس ، بازی های خود را از دست دادند ، آماده است تا در برنامه ریزی خود آماده باشد.

هلتون از Pac-12 به دلیل انعطاف پذیری در این زمینه تمجید کرد و افزود که مشکلی برای اجرای یک بازی پر سرعت توسط USC وجود ندارد.

هلتون گفت: “اگر مشكلی درست نشد و به تعویق افتاد یا لغو شد و گزینه دیگری وجود داشت ، بچه های ما فقط می خواهند بازی كنند.” “و مهم نیست که چه مدت قبل از بازی ، تا زمانی که تامپون ها به آنجا می رسند و ما یک هواپیما می بریم تا به جایی برویم ، من فکر می کنم ما می توانیم به هر جایی برویم تا بتوانیم بازی کنیم.”

این انعطاف پذیری قابل آزمایش است – چه در این هفته و چه در هفته های آینده.

و غیره.

خط دفاعی Palaie Gaoteote روز شنبه با آسیب دیدگی از ناحیه پا از مسابقه خارج شد و در نهایت وارد پروتکل ضربه مغزی شد. … ابزارهای حفاظتی Caleb Tremblay با این تیم سفر کرد اما روز شنبه در حالی که با آدمهای ناخوشایند سر و کار داشت بازی نکرد. … مو حسن ، سومین رشته USC ، اواخر هفته گذشته به سندرم کوپه مبتلا شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. هلتون گفت بهبودی وی سه تا چهار هفته طول خواهد کشید. … متراکماً ، جود وولف آسیب دیدگی مچ پا را که یک هفته قبل از آن دریافت کرده بود ، تشدید کرد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir