آیا Notre Dame مشکل ویروس کرونا را در فوتبال دانشگاه بیشتر کرد؟

[ad_1]

هواداران در پایان کوارتر چهارم شروع به رها کردن صندلی های خود در استادیوم نوتردام کردند و به سمت زمین حرکت می کردند ، انگار که توسط جاذبه مغناطیسی جذب شده اند. جمعیت – عمدتا دانش آموزان ، زمانی که در فواصل دور از اجتماع در جایگاه نشسته بودند – به زودی ، در چند ردیف اول ، در کنار هم ، جامد شد.

تیم فوتبال آنها یک بازگشت باورنکردنی در برابر بالاترین رتبه کلمسون ترتیب داد و همه می خواستند به این بازی نزدیک باشند. برق وجود داشت ، ولتاژی که با برنده شدن وقت اضافه دو برابر ایرلندی در رده چهارم ، ولتاژ ایجاد شد. این 27 سال است که این اولین پیروزی مدرسه بر تیم شماره 1 است.

جان اسپوزیتو ، یکی از ارشدان دانشگاه گفت: “شما دیدید که چندین کودک در این زمینه پرش می کنند.” “سپس سیل باز شد.”

تلویزیون ملی هزاران دانش آموز را نشان می دهد که در چمنزار غوغا می کنند. این جشن برای طرفداران فوتبال کالج آشنا بود ، اما در طی یک بیماری همه گیر نگران کننده بود. مسئول محلی بهداشت در استادیوم عصر همان روز با وحشت تماشا کرد.

مارک فاکس ، معاون بهداشت در شهرستان سنت جوزف ، ایندیانا ، گفت: “بسیاری از آغوشها ، اعتیاد شدید و فریاد.” “از نظر بهداشت عمومی ، من این را توصیه نمی کنم.”

صحنه شنبه گذشته از بسیاری جهات شامل یک فصل هشدار دهنده فوتبال بود ، با ویروس جدید کرونا ویروس بازیکنان ستاره را حذف کرد و بازی ها را مجبور کرد هر هفته به تعویق بیاندازند. در شبکه های اجتماعی طرد و توبیخ گسترده ای وجود داشت.

براندون هاردی ، فارغ التحصیل اخیر که برای بازی برگشت ، گفت: “من می توانم درک کنم که چرا مردم ناراحت هستند.” “این یکی از مواردی بود که شما در حال حاضر انجام می دهید.”

اما با گذشت روزها و فروپاشی خشم ، کارشناسان بیماری های عفونی یک پوشش نقره ای بالقوه می بینند. آنها تعجب می کنند که آیا اتفاق خوبی در South Bend رخ داده است؟

::

فوتبال تنها دلیل یک جشن خودجوش آخر هفته گذشته نبود ، زیرا اعلام پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری باعث برپایی تجمعات گسترده ای در شهرهای سراسر کشور شد. اما اوضاع در نوتردام متفاوت بود.

آینده ملت در خطر نبود. و مدیران دانشگاه از قبل هشدار داده اند که ممکن است احساسات سرازیر شود.

بازی Clemson-Notre Dame فراتر از یک مسابقه برای 5 تیم برتر بود. این آخرین بازی خانگی قبل از عزیمت دانش آموزان برای تعطیلات زمستانی بود که تا فوریه ادامه داشت. مدیر ورزشی جک سواربریک ویدیویی پیش نمایش را منتشر کرد.

وی گفت: “ما برای تماشای این بازی میلیون ها تنظیم در سراسر کشور خواهیم داشت.” “بیایید نشان دهیم که چگونه بهترین هواداران دانشجویی کشور با کلاس و علاقه از تیم خود حمایت می کنند.”

دانش آموزان برای دریافت بلیط در اوایل هفته به تست منفی احتیاج داشتند و به آنها یادآوری شد که در ورزشگاه ماسک بزنند. سنت های مدرسه تغییر کرده است: بزرگسالانی که در آخرین بازی خود شرکت می کردند ، باید قبل از گرفتن عکس منظم از زمین ، مراسم پرشور پرتاب باتلاق به اطراف سکوها را کنار بگذارند و منتظر بیرون آمدن هر دو تیم باشند. این دانشگاه کادر اضافی استخدام کرده است تا همه افراد را آنلاین نگه دارد.

سواربریک گفت: “باهوش باش.” “برحذر بودن.”

این ورزشگاه به حدود 14 درصد ظرفیت خود محدود بود ، و 11،011 تماشاگر در گروه های كوچك و با فاصله ی كافی پراکنده بودند ، اما دلیلی بر این بود كه دانش آموزان پروتكل را نادیده بگیرند.

گرچه این دانشگاه در اوایل ترم از یک پردیس دانشگاهی رنج برد ، رئیس آن ، روحانی جان I. جنکینز ، در یک مراسم جنجالی در کاخ سفید در ماه اکتبر شرکت کرد ، در آن مهمانان محکم با چند ماسک پوشیده نشستند. پس از این رویداد ، با اعلام نامزدی قاضی امی كونی بارت به دادگاه عالی آمریكا ، جنكینز و دیگران مثبت اعلام شدند و مكاتبی كاتولیك را كه معتقد بود این دانشگاه از استانداردهای بالا پیروی می كند ، عصبانی كرد.

سامانتا مانسون ارشد گفت: “رئیس جمهور ما قوانین را زیر پا گذاشت.” “اینقدر شوخی درباره او انجام شده بود … من نمی دانم کسی به نظر او علاقه مند است.”

اگرچه باتلاق ها در روز شنبه نادر بود ، اما بعد از شروع بازی علائم دیگری از مشکلات پدیدار شد ، به ویژه گروههایی از دانش آموزان که گروههای خود را از قبل تنظیم کرده بودند تا آزادانه در جایگاه حرکت کنند.

اسپوزیتو گفت: “کارکنان تمام تلاش خود را کردند تا به مردم بگویند که به صندلی های خود برگردند ،” اما مردم به گونه ای شلوغ بودند.

با افزایش لمس نوتردام در دقیقه آخر مقررات ، جمعیت در حال رشد که بیشتر آنها لباس سبز داشتند ، در یک انتهای ورزشگاه تشکیل شده بود. در آن زمان ، دانش آموزان دیگر به دیوار آجری رسیده بودند که جایگاه ها را از زمین جدا می کرد.

هیجان – و گروه ترکان و مغولان – همچنان متورم می شوند زیرا هر دو تیم در وقت اضافه اول رد و بدل می کنند. مانسون صحبت از حمله به زمین در صورت پیروزی ایرلندی ها را شنید.

وی گفت: “من فریاد پسران را شنیدم.” “این بسیار قویتر شد و بچه ها شروع به حرکت کردند.”

روی چمنهای زیر ، مأموران و پلیس یک حلقه شل در اطراف زمین ایجاد کردند ، اما واضح بود که تعداد آنها به اندازه کافی نیست.

دانش آموز کلب مهاری گفت: “ما یک جمعیت بودیم.” “آنها فقط نمی توانستند مانع ما شوند.”

::

بر خلاف NBA و NHL ، فوتبال دانشگاه به فعالیت حباب بازگشت. برخلاف مسابقات اولیه گلف و بیس بال فصل منظم ، برخی از بازی های دانشگاهی تعداد محدودی از تماشاگران استقبال می کردند.

در نتیجه ، ده ها ورزشکار آلوده شدند و بیش از 50 مسابقه به تعویق افتادند یا لغو شدند. کنفرانس جنوب شرقی چهار بازی بزرگ خود را در این آخر هفته لغو کرد ، از جمله بازی Alabama-LSU. یک بازیکن ناشناس نیاز به بستری شدن در یوتا داشت ، تیمی که این ویروس آنقدر درگیر او شده بود که بازدید برنامه ریزی شده وی از UCLA در روز شنبه نیز لغو شد. Pac-12 در آخر هفته حاضر شد و هر تعداد بازی فوتبال را لغو کرد (چهار مسابقه).

خط حمله کلمسون ، تروور لارنس ، یادآوری قابل توجهی از بحران آخر هفته گذشته بود ، و بعد از تست های مثبت در ماه اکتبر ، با ماسک حاشیه را کنار زد. اگرچه او دیگر آلوده نبود ، اما آزمایشات قلبی لازم را برای رد اثرات سلامتی در طولانی مدت انجام نداده بود.

ترور لارنس 16 ساله پس از باخت کلمسون به نوتردام با هم تیمی های خود زمین را ترک کرد.  (Matt Cashore / عکس استخر از طریق AP)

ترور لورنس ، مهاجم خط حمله کلمسون ، 16 ساله ، پس از باخت کلمسون به نوتردام ، با هم تیمی های خود زمین را ترک کرد.

(آسوشیتدپرس)

لارنس و هم تیمی های او در پایان بازی از زمین خارج شدند و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از جمعیت مهاجم انجام دادند. دکتر دیوید آیزنمن ، مدیر مرکز بهداشت عمومی و بلایای UCLA ، فیلم هایی را در تلویزیون مشاهده کرد.

وی گفت: “همه این افراد دور هم جمع شدند ، سلام و احوالپرسی کردند و فریاد زدند.” “مطمئناً مرا عصبی کرد.”

آیزنمن متوجه می شود که با ویروس کرونا جدید پاسخ ساده ای برای زندگی وجود ندارد. وی روزهای ابتدایی همه گیری اچ آی وی / ایدز را به یاد آورد ، زمانی که مقامات بهداشت عمومی نتوانستند موعظه پرهیز را اعلام کنند. بعداً ، وقتی رابطه جنسی ایمن را ترویج می کنند ، شاهد کاهش موارد هستند.

وی گفت: “ما باید اینجا همین اصل را در ذهن داشته باشیم.” “ما باید بتوانیم جشن بگیریم. ما باید بتوانیم دور هم جمع شویم. “

آیزنمن درباره روشهای ایمن مانند استفاده از ماسک ، فاصله اجتماعی و محدود کردن اجتماعات به گروه های کوچک صحبت می کند. اگر چیز دیگری بود ، او در نتردام به دلیل اجازه دادن به تعداد زیادی از مردم به ورزشگاه شکست خورد. اما او و دیگران امیدوارند جشن بعد از بازی به عنوان عبرت باشد.

با توجه به افزایش تعداد پرونده ها در St. Joseph County ، مسئولان انتظار دارند حداقل برخی از طرفداران این بازی آلوده شوند. پیش از این ، دانشگاه در نظر داشت همه دانشجویان را در اوایل این هفته با پیش بینی تعطیلات زمستانی آزمایش کند. این آزمایشات به روز پنجشنبه موکول شد تا مواردی را که می توانند از بازی Clemson توسعه دهند فراهم کنند.

به این ترتیب ، شنبه شب می تواند به محققان در درک بهتر پویایی انتقال ویروس کرونا در تنظیمات توده ای و خارجی کمک کند.

یک تیم استنفورد اخیراً از روش های آماری برای ارتباط بیش از 30،000 مورد اضافی و حداقل 700 مرگ اضافی با 18 تجمع مجدد رئیس جمهور ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ترامپ استفاده کرده است ، اما ادبیات علمی اضافی مربوط به اعتراضات و راهپیمایی ها بسیار پراکنده و قانع کننده نیست. . اکنون متخصصان با یک نمونه تحقیقاتی قابل شناسایی و قابل شناسایی ، توانایی آزمایش طبیعی را دارند.

آیزنمن گفت: “ما به چنین اطلاعاتی نیاز داریم.” “اگر جهشی عظیم مشاهده کنید ، چیزی به شما می گوید. اگر این کار را نکنید ، چیز دیگری به شما می گوید. “

مقامات استان سنت جوزف قصد دارند با همکاری این دانشگاه ارتباط دانشجویان مثبت را دنبال كنند و آخر هفته گذشته به دنبال سرنخ هایی از حرکات خود هستند. کارشناسان می گویند برای به دست آوردن جزئیات لازم تلاش های چشمگیری لازم است: آیا دانش آموزان آلوده در زمین ماسک زده اند؟ آیا آنها در هر یک از مهمانی هایی که بعداً در اطراف دانشگاه ظاهر شدند شرکت کردند؟

دکتر لری چانگ ، متخصص بیماری های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز گفت: “شما باید چیزهای زیادی را بدانید.” “انجام آن دشوار است.”

چانگ امیدوار است که هنگام پذیرش هزاران تماشاگر در استادیوم ها ، فوتبال کالج از بازی نوتردام درس بگیرد.

وی گفت: “شما باید شرایط ساختاری ایجاد کنید که در آن چنین حوادثی را به حداقل برسانید.” “ما نمی توانیم برای تصمیم گیری صحیح به تک تک دانشجویان اعتماد کنیم.”

::

دانش آموزان نوتردام می دانستند که ممکن است در تست تاخیر رخ دهد ، نتیجه منفی چند روز قبل از بازی نمی تواند تضمین کننده ضد عفونی شدن آنها در ورزشگاه باشد. هنوز هم آنها ماسک زده بودند و احساس امنیت می کردند.

مانسون گفت: “بسیاری از مردم به پروتکل ها اعتماد دارند.” “من اصلا نگران نبودم.”

لحظه ای که ایرلندی ها به پیروزی 47-40 دست یافتند ، هر گونه تردید در مورد عجله در زمین ، تبخیر شد. وقتی مدیران له شدن اجساد را دیدند ، به سرعت با رادیو تماس گرفتند و به دانشجویان اجازه دادند از جایگاه بیرون بریزند.

پاول براون ، معاون امور عمومی و ارتباطات رئیس جمهور گفت: “ما می ترسیدیم كه افراد با عجله آسیب ببینند یا آسیب ببینند.” “شما می توانید بگویید ما صدا را صدا کردیم.”

نوتردام ، با بازگشت ، کایران ویلیامز (23) در 7 نوامبر سال 2020 مسابقه مقابل کلمسون را جشن گرفت.

کایرن ویلیامز از نوتردام 23 ساله در برابر کلمسون سه گل زد ، از جمله برنده وقت اضافه دوم. این پیروزی باعث ایجاد جنون در ورزشگاه نوتردام شد.

(Matt Cashore / عکس استخر از طریق Associated Press)

کارکنان با کت های آبی در حالی که بی طرف بی حرکت حرکت می کنند یا به راحتی در حال دور شدن هستند ، دیده می شوند که طرفداران از دیواره امواج تا شانه بالا می ریزند ، به زمین می پرند و به سمت مرکز میدان می دوند.

اسپوزیتو گفت: “این یک دور افت بود ، اما من حتی آن را احساس نکردم.” مثل راه رفتن روی هوا بود.

برایان کلی مربی نوتردام پیش از این به بازیکنان خود هشدار داده بود و به آنها گفته بود که در صورت پیروزی به رختکن بروند ، اما راهی برای جلوگیری از ازدحام جمعیت وجود نداشت ، که با بلندگو کردن بلندگوها 15 تا 30 دقیقه برآورد می شد و طرفداران را التماس می کردند از جای خود خارج شدن

روز بعد ، جنکینز ، رئیس دانشگاه ، نامه ای عصبانی صادر کرد و با تمرکز بر روی خطرات ناشی از احزاب و نه بازی. دانشجویان به دلیل سو m رفتار در آینده با تهدید “مجازات شدید” روبرو شدند و به آنها گفته شد که در صورت عدم موفقیت در تست ویروس کرونا قبل از عزیمت به ترم ، ثبت نام برای ترم بعدی به تأخیر می افتد.

مانسون با اضطراب از طرف والدینش تماس گرفت و آنها پرسیدند “چه می کردی؟”

مانند سایر دانشجویان مصاحبه شده ، این استاد ارشد ابراز پشیمانی نکرد. فوتبال در نوتردام شغل بزرگی است و او به خانواده اش توضیح داد كه بازی كلمسون در حال حاضر یكی از نكات جالب توجه در كار دانشگاهی اوست.

وی گفت: “من فکر می کنم پدرم متوجه آن شده است.” “نمی دانم مادرم این کار را کرده است.”

در روزهای بعد از بازی ، بازیکنان ایرلند چهار بار مورد آزمایش قرار گرفتند. از جمعه شب هیچ نتیجه مثبتی وجود ندارد. کلی با توجه به اینکه تیمش در رده دوم کشور قرار دارد و قرار است روز شنبه در کالج بوستون بازی کند ، کلی گفت که زمان زیادی را صرف نگرانی در مورد عفونت نمی کند.

“اما ویروس همان ویروس است ، مگر نه؟” او به خبرنگاران گفت. “آنجاست و شما هرگز نمی دانید.”

میا بری در این داستان سهیم بود.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes