آینده بیس بال لیگ مینور لنکستر هنوز ناشناخته مانده است

[ad_1]

سری جهانی 2019 تازه به پایان رسیده بود که جت هاوکس Lancaster فهمید که آنها در لیست غیر رسمی قرار گرفته اند. لیگ برتر بیس بال می خواست سیستم لیگ خردسالان را تلفیق کند و ده ها تیم روی حذف متمرکز بودند.

پس از بیش از یک سال شایعه سازی ، مشاجره و مذاکره ، MLB روز چهارشنبه نشان داد که از کدام تیم های لیگ خردسال دعوت می شود تا با تیم های لیگ های بزرگ در تماس باشند.

JetHawks تنها تیمی است که هنوز جوابی نداده است. پس از 13 ماه انتظار ، به آنها گفته می شود كه کمی بیشتر صبر كنید و آنها به خوبی می دانند كه انتظار آنها بی فایده است.

در عوض ، به نظر می رسد تیم تنها از لیگ کوچک در شهرستان لس آنجلس در رحمت نیروها در فرسنو قرار دارد.

تام باکمایر ، معاون اجرایی JetHawks گفت: “من هنوز خوشبین هستم.” “جایی باقی مانده است و این یک فرصت 50-50 است.”

در تجدید ساختار لیگ های کوچک ، MLB اولویت را به ملاحظات جغرافیایی برای تیم های لیگ برتر داد. ملی پوشان واشنگتن می خواستند فرسنو را ترک کنند و همه تیم های ساحل غربی تصمیم گرفتند که وابستگی فعلی خود را به لیگ سه گانه اقیانوس آرام حفظ کنند.

در همان زمان ، راکی ​​های کلرادو می خواستند لنکستر را ترک کنند. این استادیوم به خوبی و در حد مطلوب در لیگ A کلاس کالیفرنیا واقع شده است ، اما تیم های لیگ های بزرگ باد شدید کویر را دوست ندارند ، که این امر توسعه و ارزیابی پارچ ها را پیچیده می کند.

راه حل MLB: تیم لیگ کالیفرنیا را به Rockies در Fresno منتقل کنید.

فرسنو با انتقال از جمع سه تیم برتر لیگ کالیفرنیا ، که سال آینده از یک لیگ دسته A به یک کلاس A پایین سقوط خواهد کرد ، مخالفت کرده است. نوامبر برای پذیرش تیم کلاس A یا کاملاً حذف شدن.

مهلت مقرر تمدید شده است و شهر و تیم در حال مذاکره در مورد اجاره جدید استادیوم هستند که می تواند باعث ورود به لیگ کالیفرنیا شود. شورای شهر فرسنو سه بار پس از این مهلت در حال توافق در مورد توافق نامه جدید اجاره در جلسه غیرعلنی است و قرار است جلسه دیگری در روز پنجشنبه برگزار شود.

اگر شهر ، گریزلی و MLB نتوانند در فرسنو به توافق برسند ، پس احتمالاً راکی ​​ها در لنکستر می مانند.

راب منفرد ، کمیسر MLB ، علناً گفته است که این لیگ برای اطمینان از اینکه بیس بال همچنان در هر بازاری که تیم مربوطه را در لیگ های کوچک از دست بدهد ، بازی خواهد کرد ، کار خواهد کرد. در هفته های اخیر ، MLB به برخی از این تیم ها مکان هایی در لیگ های امیدوار کننده آماتور و لیگ های مستقل حرفه ای داده است.

از روز چهارشنبه ، Backemeyer گفت ، MLB به JetHawks در مورد شکل دیگری از بیس بال در لنکستر مراجعه نکرده است.

بکمایر در ماه سپتامبر به روزنامه تایمز گفت: “بیس بال متصل همان چیزی است که در مورد آن است.” “ما علاقه ای به لیگ دیگری نداریم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme