[ad_1]

مسابقات: 20 پوند USC (2-0) در یوتا (0-0)

شنبه ، ساعت 19:30 ، ورزشگاه رایس-اکلس.

تلویزیون: ESPN. رادیو: 790

تطبیق خیمه شب بازی

گیرنده های USC علیه یوتا ثانویه. هر پنج مدافع یوتا که ترک شده اند ، در پاییز امسال در اردوگاه های NFL فرود آمده اند و خروج جمعی آنها یوتا را با یک تجربه کم تجربه در جایی که باید ثانویه باشد ، ترک کرده است. سپس ، دو هفته پیش ، برونسون بوید ، باتجربه ترین گوشه تیم ، اعلام کرد که وارد دروازه انتقال است. Youtes جایگزین کلارک فیلیپس ، دانشجوی تازه تحسین شده La La Habra High خواهد شد که مستقیماً در آتش بر علیه Amon-ra St. Brown و Tyler Vance پرتاب خواهد شد. در این شکاف ، دریک لندن باید به عنوان یک مشکل جدی در این مسابقه ادامه یابد و یوتا را مجبور به آزادی بازیکنان اضافی کند. انتظار داشته باشید USC زود و غالباً هوای یوتا را آزمایش کند.

توهین آمیز می شود

به نظر می رسد Kedon Slovis ، بازیکن خط حمله USC مقابل آریزونا پاس دارد.

به نظر می رسد که Kedon Slovis ، بازیکن خط حمله USC برای پیروزی تروجان در هفته گذشته علیه آریزونا شکایت کرده است.

(ریک اسکوتر / آسوشیتدپرس)

USC (527 ypg ، 31 ppg): اجازه ندهید که تعداد زیاد شما را گول بزنند. نقض USC هنوز نزدیک به پتانسیل کامل خود عمل نکرده است. Kedan Slovis به طور متوسط ​​353 یارد در هر بازی دارد ، که بسیار بیشتر از فصل گذشته است ، اما هنوز هم به نظر بهترین نیست. این ممکن است این هفته تغییر کند زیرا یوتا از یک برنامه متوسطه جدید عبور می کند. USC آنچه در توان دارد برای ایجاد مسافت پیموده شده انجام خواهد داد ، اما کار آن در شرایط مهم با اقامت کوتاه و تمرکز ناخوشایند است. تروجان ها از نظر نرخ تبدیل از سوم به پایین (37.5٪) در رتبه نهم Pac-12 قرار دارند و حتی از آنهایی که در موقعیت های سوم و کوتاه قرار دارند نیز بدتر هستند.

یوتا (429 ypg ، 32.3 ppg در 2019): یوتا سرانجام باید قبول کند که چه کسی در دربی رفت و برگشت خود بین انتقال کارولینای جنوبی جیک بنتلی ، کامرون رایزینگ و درو لیسک پیروز شده است. هر کسی که باشد ، آنها یک خط حمله باتجربه ، با چهار شروع کننده بازگشت ، در مقابل او خواهند داشت. دوین برومفیلد و جوردن ویلمور میزبان زک ماس ، برجسته ترین کنفرانس سال گذشته خواهند بود. Broomfield و Wilmore در انتقال حداقل 1.5 یارد کمتر از ماس در فصل گذشته بودند. یوتا تهدیدی پویا برای یک بازی بزرگ در دریافت کننده و بازگشت انگلیس کووی دارد.

دفاع اول

خدمه دفاعی USC مارلون تویپولوتو قبل از بازی در آریزونا در اکتبر 2019 در حال گرم شدن است.

خدمه دفاعی USC مارلون تویپولوتو قبل از بازی در آریزونا در اکتبر 2019 در حال گرم شدن است.

(مارسیو خوزه سانچز / آسوشیتدپرس)

USC (418 ypg ، 28.5 ppg): در حال حاضر یكی از بدترین دفاع های كشور طی دو هفته (208 یارد در هر بازی ، در مجموع 101 ام) ، USC به عنوان یك مدافع اصلی (پالایی گائوتئوت) همچنان آماده می شود تا آماده رویارویی با تیم یوتا شود كه برای همیشه دارای یکی از 12 حمله سریع Pac است. مدافعان مارلون تویپولوتو در دو بازی ستاره هستند و او اساس برنامه های USC علیه دویدن خواهد بود. در حاشیه ، دریک جکسون برای فشار آوردن به کوارتر بسیار مهم خواهد بود.

یوتا (269.2 ypg ، 15 ppg در 2019): بهترین دفاع در Pac-12 در فصل گذشته باید 9 بازیکن را جایگزین کند. این برای هیچ تیمی یک کار ساده نیست ، چه رسد به تیمی که به دلیل خرابی ویروس کرونا همچنان درگیر پیشرفت است. یوتا بازیکن برجسته خود ، مدافع Devin Lloyd و همچنین خط دفاعی مایک تافوآ را که فصل گذشته 3½ کیف داشت ، بازگرداند.

یک چیز خاص

بن گریفیتس در این فصل در دو بازی فقط شش بار باخت و تقریباً 47 یارد فاصله دارد تا در جایگاه هشتم کشور قرار بگیرد.

به یاد داشته باشید

بعد از لغو دو تلاش اول برای باز شدن به دلیل ویروس کرونا ، یوتا دیرتر از هر برنامه Power Five دیگر افتتاح می شود. كایل ویتینگام مربی یوتا هرگز یك بازه فصلی در خانه را برای 11 تلاش از دست نداده است. USC از سال 2012 ، فصل اول Utes در Pac-12 ، در سالت لیک سیتی برنده نشده است.

گزارش آسیب

Palaie Gaoteote بازیکن خط خط USC همچنان در پروتکل ضربه مغزی باقی مانده و نسبت به بازی “مشکوک” است. كلی هیلتون ، مربی روز پنجشنبه ، گفت: مركز برت نایلون ، كه هفته گذشته به دلیل آسیب دیدگی مچ پا نشسته بود ، “فرصتی” برای بازگشت است. … نبردهای دفاعی Brandon Pili (انگشت) و Caleb Tremblay (stingers) راه حل های بازی هستند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر