[ad_1]

این یک پیروزی برای خرید برج حمل و بدون بازیکنی بود که نامش در کل امتیازات خراشیده شده باشد.

در حالی که هم تیمی هایش دوشنبه شب تام بردی و تیم تمپا بی بوکرز را در مقابل تماشاگران ملی زمین می زدند ، چپ دست مجروح اندرو ویتورث از روی کاناپه تماشا می کرد ، زانوی او بی حرکت بود و صدای پررونق او از اتاق عبور می کرد.

او مانند پدری مغرور بود ، ریشه در یک سه نفره بازیکنان سال اول که چنین نقش مهمی در پیروزی 27-24 داشتند. گیرنده ون جفرسون و Cam Akers در حال اجرا اولین گل خود را به ثمر رسانده اند ، و ایمنی جوردن فولر نیز با رکورد شش حلقه Super Bowl دو بار در مقابل یک بازیکن خط حمله قرار گرفته است.

ویتورث ، جانباز 15 ساله ای که از شش تا هشت هفته خارج از رباط های پیچ خورده در زانوی چپ است ، گفت: “مثل شب تازه کار بود ، مرد”.

بعد از این همه کشتار که برج حمل را اولین دور پروژه انتخاب نکردند ، گروهی از افراد کمتر شناخته شده به طرز عظیمی پا به میدان گذاشتند – و در برابر یک تیم ستاره ای با بازی بردی ، راب گرونکوفسکی ، آنتونیو براون ، نداموکونگ سوه و دیگران.

این یک برد بزرگ برای تیمی بود که پنجمین سفر فصل خود را انجام داد. قوچها بیشتر از استادیوم SoFi در منطقه شرقی زمان بازی می کردند.

جفرسون و آکرز در دور دوم و فولر در ششم انتخاب شدند. این تازه وارد بود که در دور سوم ترل لوئیس ، بازیکن خط خط ، شروع به پریدن کرد و (با دو سر بازو) پاس صورت بردی را زد. در یک لحظه خنده دار ، بردی سعی کرد دوباره پاس خودش را که خودش گرفته بود ، انداخت. پرتاب دوم مردد او توسط گیرنده مایک ایوانز گرفته شد ، اما غیرقانونی بود ، بنابراین به حساب نمی آید. با این وجود ، یک نمایش عالی دیگر توسط تازه کار Rams.

مدیر کل Les Snead نوشت: “یک دلیل عمدی وجود دارد که آنها قوچ هستند ، چرا که آنها نقش های مهمی با قوچ دارند.” “آنچه که مربیان ما می خواهند انجام دهند ، به هفته و بازی بستگی دارد.

“مربیان ما در توسعه آنها کار شگفت انگیزی انجام دادند و در نهایت اعتماد به کمک ما را داشتند.”

رامز که در حال بازگشت است ، کام آکرز (23) فرود خود را در برابر Tampa Bay Buccaneers با گیرنده گسترده ون جفرسون جشن می گیرد.

رامز که در حال بازگشت است ، کام آکرز (23) پس از آکرز تاکنون مقابل تیم باپا تامپا در نیمه دوم پیروزی 27-24 در روز دوشنبه مورد استقبال هم تیمی وان جفرسون قرار گرفت.

(مارک LoMoglio / آسوشیتدپرس)

اما فقط مربیان نیستند. بازیکنان پیشکسوت نیز در پیشرفت بازیکنان جوان نقش بسزایی داشته اند. اگر All-Pro Whitworth به طور خاص بر روی یک بازیکن متمرکز بود – معاون او ، جو نوتبوم ، انتخابی از دور سوم در سال 2018 ، که آماده جانشینی او بود.

ویتورث گفت: “نبودن آنجا دردناک بود زیرا می دانید چقدر روی او ریختید و چقدر به او ایمان دارید.” “من خیلی به او اطمینان داشتم. من زودتر با او صحبت کردم [Monday] و به او گفت چقدر خوب خواهد بود من به او افتخار کردم که به آنجا رفت و خوب بازی کرد. “

بازی برای خط حمله مناسب نبود. قوچها نتوانستند توپ را به زمین منتقل کنند – البته در برابر دفاع اول لیگ – و خط دفاعی جیسون پیر-پل از محوطه خارج شد و پاس روی صفحه را قطع کرد. اما بردی بیش از جارد گاف که او را کتک می زد تحت فشار بود.

ویتورث قبل از شروع بسیار عصبی بود ، با پسرانش بیرون رفت و از صندلی خود بازی بسکتبال را در حیاط خانه جشن گرفت.

وی گفت: “این احساس سختی بود که در کنار پسران نیستم زیرا آنها انرژی و اضطراب و اشتیاق خود را برای رفتن به بازی ، حضور در آنجا و کنار آنها در این کار جمع می کنند.” “سعی کردم اوایل روز پیام های متنی را برای بیشترین تعداد ممکن ارسال کنم. نبودن با پسران قسمت سختی است.

جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمس هنگام خروج از زمین پس از پیروزی روز دوشنبه برابر تیمو بای خلیج ، جشن گرفت.

جارد گاف ، بازیکن خط حمله رمس هنگام خروج از زمین پس از پیروزی روز دوشنبه برابر تیم های خلیج تامپا ، جشن می گیرد.

(جیسون بنکن / آسوشیتدپرس)

“اما آیا او بازی نمی کند؟” طی چهار سال گذشته ، من احساس کرده ام که بخشی از چیزهای فراتر از موقعیت من است. بنابراین من به طور واضح به بچه هایی که بیرون می روند و مثل آنها بازی می کنند افتخار می کنم. “

او موافقت کرد که این یک پیروزی مهم برای تیم است.

وی گفت: “حتی وقتی بازی مساوی بود ، 24-24 ، مهم نیست که چگونه به پایان رسید ، شما باید بگویید این عملکرد مورد نظر شماست.” “برای رفتن به جاده و بازی مقابل یک تیم پلی آف؟ و اجازه دهید آن را واقعی نگه داریم ، که [Buccaneers team] یکی بود که مردم فکر می کردند برنده سوپر کاسه است.

“این چیزی بیشتر از W دیگر محسوب نمی شود ، اما از یک نظر قابل توجه است.”

در مورد بازیکنان جوان ، Snead می نویسد: “عملکردهایی مانند فوتبال امشب دوشنبه شب راهی است که شما از نام و نام خانوادگی به نام دیگری می روید.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر