[ad_1]

با اشاره به ادامه شرایط نامساعد تجاری ایجاد شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 ، اردک ها روز سه شنبه کارگاه های آموزشی را برای کارمندان تیم هاکی و کارمندان سایر مشاغل متعلق به هنری و سوزان ساموئل توسط صاحبان باشگاه ها یا مدیریت آنها اعلام کردند.

این تغییرات کمتر از 15٪ از کارکنان اردک ، Anaheim Arena Management ، ocV را تحت تأثیر قرار خواهد داد! BE ، The Rinks و H&S Ventures. کسانی که برداشته می شوند ، یک تصمیم اختیاری دریافت می کنند و مزایای پزشکی خود را حفظ می کنند.

اردک در بیانیه ای گفت: “تأثیرات عظیم اجتماعی ، عاطفی و مالی ویروس کرونا ، همه ما را تحت تأثیر قرار داده است و صنعت ورزش و سرگرمی همچنان تحت تأثیر جدی قرار دارد.”

“با توجه به عدم اطمینان مداوم و مدت نامشخص آن ، امروز تصمیم گیری برای کارمندان در واحدهای تجاری خود را ضروری دانستیم. برای تقریباً سه دهه ، ما افتخار می کنیم که به عنوان نمادی از تعالی در کنار کارمندان و بازیکنانی که به طور فعال نقش پرچم داران را در این صنعت به عهده می گیرند ، خدمت می کنیم ، و این روزی را مانند امروز واقعا دلخراش می کند. اکثریت قریب به اتفاق کاهش های امروز به صورت تخفیف بود ، بنابراین با پیش بینی ، هنگامی که از این همه گیر وحشتناک عبور کردیم ، این فرصت را خواهیم داشت که از اکثر اعضای تیم با ارزش خود استقبال کنیم. “

اردک ها از 11 مارس بازی نکرده اند ، یک روز قبل از اینکه NHL فصل خود را به دلیل گسترش COVID-19 متوقف کند. آنها وقتی لیگ در تابستان بازی را از سر گرفتند ، به زمین پلی آف تمدید نشدند و هنوز مشخص نیست که چه زمانی فصل 21-20-20 آغاز می شود. بازیکنان NHL و NHL برای بازگشت به بازی با یکدیگر مذاکره کردند ، گری بتمن ، کمیساریای NHL ، از بازیکنان خواست تا خارج از توافق قبلی خود امتیاز مالی بدهند تا 10٪ حقوق خود را به تعویق بیندازند.

علاوه بر کمبود هاکی ، همه گیری ها برگزاری کنسرت ها یا سایر برنامه ها را در مرکز هوندا ، که متعلق به شهر آناهیم است اما با مدیریت آناهیم آرنا ساموئلیس اداره می شود ، غیرممکن می کند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر