[ad_1]

آنها با 14 برد در 14 بازی قبلی خود وارد این روز شدند ، در حالی که شارژرها فقط 3 بار در 3/2 ماه باختند.

سپس ، با پایان نیمه ، آنها 35-7 عقب بودند.

امروز بعد از ظهر در فاکسبورو ، ماساچوست در ابتدا 26 درجه بود و در کنار شارژرها حال و هوا نزدیک به صفر بود.

او از جنگ دفاعی با میدان دیمین یادآوری می کند: “این بازی خیلی سریع تمام شد ، شخص من قصد ندارم دروغ بگویم.” “من احساس کردم وقتی پا به زمین گذاشتیم ، بازی به پایان رسید.”

در پایان ، نیوانگلند 41 بر 28 پیروز شد و سه هفته بعد در Super Bowl LIII موفق به شکست Aries شد.

روز یکشنبه در ورزشگاه SoFi ، شارژرها و میهن پرستان برای اولین بار پس از این بازی پلی آف تقسیم در ژانویه 2019 دیدار می کنند.

ممکن است شناخته نشوند.

فیلیپ ریورز ، آنتونیو گیتس و ملوین گوردون ، تام بردی ، راب گرونکوفسکی و کریس هوگان ناپدید شده اند.

شارژرها 3-8 و انگیزه تولید هستند. پاتریوت ها 5-6 هستند و بعد از فصل امیدوار هستند.

آنتونی لین ممکن است در آخرین ماه مربیگری شارژر باشد. بیل بلیچیک در تلاش است تا از اولین فصل باخت خود از سال 2000 جلوگیری کند.

اما تیم ها به هر حال بازی خواهند کرد – مربوط به مرحله پلی آف و COVID-19 برای نفرین شدن – Square و سایر شارژرهایی که برای یادآوری زمانی که در آستانه اتفاق بزرگی بودند باقی مانده است.

شارژرهای سال 2018 بازی ها و مسیرهای نزدیک را برنده شدند. آنها هفت بار در جاده و یک بار در زمین بی طرف پیروز شدند. آنها انواع بازیهایی را که شارژرها از آن زمان برنده نشده اند و حداقل چند مورد که برنده نیستند ، برنده شده اند.

اسکوئر گفت: “این یک فصل غنی از وقایع بود.” “احساس می کنم همان سال فقط بنزین مان تمام شده است. ما با GOAT در نیوانگلند به پایان رسیدیم. ما از حضور در آنجا تعجب نکردیم. اما ما خودمان را طوری معرفی کردیم که گویی مسیر خود را طی کرده ایم. “

میهن پرستان در چهار دارایی اول خود یک ضربه محکم به ثمر رساندند ، جریمه شدند و سپس یک ضربه محکم دیگر را به ثمر رساندند. شارژرها با 19 حیاط سریع ، فقط 20 دقیقه زمان مالکیت و ناامیدی کافی برای سیل بندر بوستون به پایان رسید.

گیرنده شارژر عریض ، كین آلن پاس 32 یاردی را در مقابل مدافع دفاعی نیوانگلند پاتریوت ، جیسون مك كورتی ، گرفت.

گیرنده عریض شارژر Keen Allen در طی سه ماهه چهارم باخت شارژرها از انفجار در مرحله پلی آف AFC در 13 ژانویه 2019 ، 32 یارد پاس به جیسون مک کورتی ، مدافع میهن پرستان New England می گیرد.

(رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز)

سپس ، با پایان دفاعی ، Melvin Ingram بهترین فصل حق رای دادن در نزدیک به یک دهه را به شرح زیر خلاصه کرد: “ما موفق نشده ایم [expletive]. ما در Super Bowl برنده نشدیم. … ما راه زیادی برای رفتن داریم. “

کاملاً واضح است که شارژرها امروز جاده ای طولانی تر و پرپیچ و خم را نیز دنبال می کنند.

با شروع میهن پرستان ، آنها در پنج فصل پنج بازی دیگر دارند که به یک طرف افتاده است.

آنها چهار پنج از آخرین خود را از دست داده اند و فقط سه تیم بدترین تیم NFL – سین سیناتی ، جکسونویل و جت های نیویورک را شکست داده اند.

آنها از فینال فصل منظم در سال 2018 در یک مسابقه مقابل AFC West پیروز نشده اند ، زیرا گروه آنها یک سری 9 شکست خورده است.

روز چهارشنبه لین گفت که تیمش بعد از فصل “احتمالاً” از تصویر خارج شده است و باعث تسونامی بهداشتی در شبکه های اجتماعی شد.

در چند روز اخیر چندین شارژر در مورد اهمیت حفظ تمرکز و بازی برای یکدیگر صحبت کرده اند.

جاستین هربرت ، بازیکن خط حمله گفت: “من فکر می کنم این قوی ترین انگیزه برای نگاه کردن به فرد کناری و دادن هر آنچه در اختیار دارید به او بدهید.” “در پایان روز ، ما فقط در این رختکن هستیم.”

در حالی که بردی در خلیج تمپا است ، شارژرها روز یکشنبه با کم نیوتون روبرو می شوند. جانباز خط حمله با یک ضربه شکمی روبرو است و به عنوان مشکوک شناخته شده است.

نیوتن یک فصل ناهموار داشت – 397 یارد منتقل کننده در هفته 2 ، امتیاز پایین 23.6 شغل در هفته 12 – برای تیمی که به دلایلی غیر از تولید کوارتر در مرحله پلی آف باقی ماند.

با این وجود ، شارژرها در موقعیتی قرار دارند که هر دشمنی تهدید قابل توجهی ایجاد می کند. بله ، نیوانگلند یک بازی زیر .500 است. اما این هنوز نیوانگلند است.

اسکوئر گفت: “ما قطعاً باید ماهی بزرگی تهیه کنیم.” “ما هفته گذشته را با بوفالو از دست دادیم. میهن پرستان در این لیگ همیشه ماهی بزرگی هستند. به نوعی ما باید این ماهی را روی عرشه قرار دهیم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر