[ad_1]

Qwuantrezz Knight فقط 7 ساله بود ، بنابراین پدرش مجبور شد برای بازی در فوتبال در لیگ اوقات فراغت معافیت را امضا کند.

همه پسران تامی نایت فوتبال بازی می کردند. وی حدس می زند که این امر باعث می شود آنها در بخش گادسدن ، Panhandle در شمال فلوریدا ، از مزاحمت استفاده نکنند ، این لباس به زودی پس از رسیدن به خانه در رختخواب می پوشد.

كوانتراكس كوچك از اولین تمرین خود با بولداگ نترسید. بی ادبی دو برادر بزرگتر او را برای چالش مواجهه با کودکان بسیار بزرگتر آماده کرده بود.

بعد از اینکه یک دونده از کوارتر پاس عبور کرد ، غریزه کار را به دست گرفت. نایت آنقدر هجوم آورد و کودک را چنان بد کشت که مجبور شد یک آمبولانس صدا کند. سفر به بخش اورژانس دنبال شد.

نایت بعد از اینکه با آرامش از اینکه کودک خوب است آه کشید ، عجله و شتابی را که از برخورد احساس کرد ، در نظر گرفت.

وی گفت: “از آن لحظه به بعد ، این کاملاً هیجان انگیز بود ،” بله ، فکر می کنم دوست دارم مردم را بزنم ، می دانی؟ “

این آغاز مجموعه ای از بزرگترین بازدیدها بود که نایت را به یک تور بین المللی طولانی می کشاند ، و از این تیم جوانان به دو دبیرستان محلی به مریلند به کنت و در نهایت به عنوان مهاجم انتقال به UCLA منتقل می شود. محافظت جدید 4-2-5.

بعضی از بازدیدهای او آنقدر شرورانه بود که باعث شد به او صدمه مغزی. در مریلند ، بازیکن وید لیز وحشیانه نایت را با هم تیمی های خود تماشا کرد و هنگامی که چند سال بعد به UCLA منتقل شد متوجه شد که Bruins می تواند از این نوع وحشیگری استفاده کند.

“در واقع ، شما فقط می دیدید که او ضربه می خورد. لیس ، که در سال 2019 با دانشگاه Bruins از دانشگاه فارغ التحصیل شد ، گفت: “او دیوانه بود” این یک مسابقه ساخته شده در بهشت ​​بود. “

لیس پس از پیروزی در خط دفاع فریسکو باول با ارزش ترین افتخارات یک فصل در کنت ، نایت را به ایتان یانگ ، مدیر تیم Bruins و مربی چیپ کلی توصیه کرد.

او مدعی اولیه بهترین مدافع UCLA و نرم ترین بازیکن است. صدای او هر روز صبح در امکانات تمرینی درخشان تیم شنیده می شود و باعث دلگرمی هم تیمی ها و مربیان می شود.

سلام ، بیا ، ما امروز باید یک روز داشته باشیم!

نایت در روز یکشنبه در جریان پیروزی 34-10 برتری UCLA مقابل کالیفرنیا ، هنگامی که Bruins (1-1) فقط 176 یارد را برای یک خطا واگذار کرد ، از مانترا خود استفاده کرد. معمولاً کلی استوئیک پس از دیدن نایت در حالی که می بیند در حالی که مربی مصاحبه خود را به پایان می رساند از طریق زوم با خبرنگاران صحبت می کند ، لبخند زیادی می زند.

Qwuantrezz Knight پس از شلیک Chase Garbers مشت خود را در هوا بالا می برد.

کووانترز نایت ، مهاجم UCLA پس از اخراج Chase Garbers ، مهاجم کالیفرنیایی ، جشن می گیرد.

(کلوین کو / آسوشیتدپرس)

“کلی سوپراستار شد ، ناگهان!”

همانطور که مادر نایت می بیند ، تقدیر می شود که به لطف هجی کردن نام او بی نظیر باشد. خوب ، نایت یک “W” و دو “Z” اضافه کرد تا Qwuantrezz را از پسرهای دیگر با هجی دیگر به همین نام متمایز کند ، حتی اگر این حرف را متفاوت بگوید.

آمی گفت: “نام او واقعاً KWAN-trez تلفظ می شود.”

فوتبال زودرس Qwuantrezz نیز نوعی سوپ الفبا بود. پسر جوان علاوه بر دفاع دفاعی ، به عنوان مدافع و دریافت کننده بازی می کرد. موقعیت های مختلف به او کمک کرد تا روندها و نحوه قرارگیری خود را در مکان مناسب برای زدن پنالتی ها بیاموزد.

جذب ضربات برادران بزرگتر تامی جونیور و تادریوز در طول بازی در خانه باعث ترس و وحشت شد. همینطور محیط او ، یک منطقه روستایی با میزان جرم و جنایت بالا ، جایی که کلانتر شهرستان اخیراً برای پایان دادن به خشونت با اسلحه دعای جامعه را خواستار شد.

کوآنترس گفت: “من از حومه می آیم ، و شما باید در کشور محکم باشید.”

او آن را به محض ورود به مریلند نشان داد. مربیان به تازه کارها گفتند که اگر می خواهند به زمین مسابقه بروند ، باید با آمادگی برای بازی در تیم های ویژه این کار را انجام دهند.

لیز یادآوری کرد ، کوآنترز یکی از اولین پسرانی بود که دست خود را بلند کرد.

نایت بخشی از چرخش مدافعان دفاعی شد ، و از همان سال اول شروع به کار کرد ، اما سه سال پس از مرگ ضربه وحشیانه هم تیمی خود جردن مک نایر و برکناری مربی دی جی دورکین ، ترک کرد. نایت در کنت ثبت نام کرد و اگر لیس او را با ایده توقف دیگری در وست وود نمی فروخت ، ممکن است کار خود را در دانشگاه به پایان برساند.

نایت گفت: “هنگامی که از اینجا بازدید کردم و همه امکانات عالی را دیدم ، به نوعی انگیزه من را ایجاد می کند تا بخواهم عالی باشم.” “من فکر می کنم UCLA و LA به طور کلی ، بهترین های شما را نشان می دهد و باعث می شود شما بخواهید کارها را بهتر انجام دهید.”

دفاع دوباره Bruins فریب دیگری بود زیرا شوالیه 6 پا و 195 پوندی بخشی از طرح های مشابه در سایر نقاط بود. نایت موقعیت خود مانند نیکل بک را “هرج و مرج کنترل شده” خواند ، توصیفی که باعث خنده برایان نوروود مربی دفاعی می شود زیرا کاملاً با بازیکنی سازگار است که دوچرخه اش بدون مدیر می آید.

شوالیه پر است ، حتی وقتی که نیاز به استراحت داشته باشد. نایت که متوجه عدم حضور یک بازیکن مقابل Bruins در مقابل Cal شد ، با دویدن سریع در زمین مسابقه وارد میدان شد و جای او را گرفت. در تعطیلات مدرسه در خانه ، پدرش اغلب او را می بیند که در تاریکی کامل در حیاط خانه مشغول آموزش چابکی است.

کووانترز گفت: “من از آن زمان استفاده کردم ، تا هر کس دیگری را خوابید یک قدم اضافی بردارم.”

نایت پس از عاشق شدن از اولین ضربه فوتبال را “همه چیز من” خواند. از زمانی که او در کودکی دارای یک کلاه ایمنی با مجوز ویژه بود ، همه افراد در زمین نیاز به محافظت از مسئولیت ، از جمله خود او دارند.

کوآنترس گفت: “هر چقدر هم که از نظر جسمی بازی کنم ، ممکن است از ناحیه سر دچار آسیب دیدگی جزئی شوید.” اما قطعاً من در تلاش هستم تا در این زمینه بهتر عمل کنم.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر