اسکات بوراس: MLB نیاز به استخدام مدیر عامل دارد

[ad_1]

اسکات بوراس ، برجسته ترین عامل بیس بال ، روز سه شنبه توصیه کرد که صاحبان لیگ های بزرگ مدیر عامل را برای توسعه بازی استخدام کنند و به کمیسار راب منفرد اجازه دهند تا روی مدیریت آن تمرکز کند.

بوراس گفت: “گفتگوی متمرکز درباره جنبه های کارآفرینی آینده بسیار دشوار است ،” وقتی تمرکز واقعی این نهاد بر کار هیولایی قانونگذاری بازی باشد.

بوراس طی یک کنفرانس ویدیویی 90 دقیقه ای با خبرنگاران گفت که لیگ از سلامت مالی خوبی برخوردار است. نیویورک متس به تازگی به قیمت 2.4 میلیارد دلار فروخته شده است – رقمی کم سابقه برای یک تیم ورزشی در آمریکای شمالی و در همه گیر. وی آنچه در اوایل این ماه به تایمز گفته بود تکرار کرد: اگرچه مانفرد می گوید فصل گذشته لیگ 3 میلیارد دلار جمعی از دست داد ، بوراس گفت که هر تیم درآمد کسب می کند.

بوراس ادعا می کند که کار بیس بال تحت نظر منفرد کاملاً خوب است. با این حال ، بوراس پیشنهاد کرد که لیگ با آنچه او “انتخاب و توسعه کارآفرینی” خواند ، توسط مدیر ارشد اجرایی که به طور مستقیم به مالکان گزارش می دهد تا مانفرد ، بهتر اداره می شود.

همانطور که بوراس می بیند ، دفتر کمیساری باید مسئولیت اداره را داشته باشد: اجرای قوانین ، مذاکرات جمعی ، عملیات لیگ ثانویه ، روابط با دولت های ایالتی و محلی و موارد مشابه.

بوراس گفت: “ما می خواهیم یك كمیسیونر قانونگذاری بسیار واضح و دقیق نظارت كند.”

مانفرد به عنوان یک وکیل کار به درجه بیس بال رسید. طی دو سال گذشته ، دو مدیر برتر بازرگانی و بازاریابی لیگ ، تونی پتیتی و کریس پارک ، برای پیوستن به مشاغل اسپورت ترک کرده اند. عنوان پتیتی معاون کمیسیون بود. مسئولیت های وی در میان دیگر مدیران MLB مشترک است.

بوراس گفت: “ما واقعاً به یک مدیرعامل برای توسعه مشاغل احتیاج داریم که مسئولانه از مالکان مراقبت کند تا به طور جمعی و منسجم کار کنند و ایده های مالکان را برای بهبود بازی و به اشتراک گذاشتن آنها جمع کنند.”

او این مفهوم را به وكیلی تشكیل می دهد كه یك انتهای كار را اداره می كند و MBA را كه انتهای آن را اداره می كند.

بوراس گفت: “شما یک بخش توسعه تجارت خواهید داشت که با پیشرفت ، شکوفایی ، روابط ، نحوه استفاده از حقوق ، نحوه ارائه بازی و همه این موارد در یک مرحله کاملاً متفاوت سروکار دارد.” “و هنگامی که کسی را داشته باشید که این اتهام را داشته باشد ، خواهید فهمید که با او ارتباط برقرار خواهد شد زیرا آنها می دانند که با شخص دیگری صحبت می کنند غیر از شخصی که به طور بالقوه می تواند به دلیل رفتار مربوط به عمل شما “[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme