[ad_1]

وقتی ولاتکو آندونوفسکی 13 ماه پیش به عنوان مربی تیم ملی فوتبال بانوان منصوب شد ، با ایده ای که می خواهد تیم را چگونه تشکیل دهد و چگونه بازی می کند وارد کار شد.

و کار می کند – برای مدتی. وقتی COVID-19 همه چیز را مسدود کرد ، المپیک را به تعویق انداخت و تقویم بین المللی فوتبال را از بین برد ، Andonowski در 10 مسابقه اول خود پیروز شد و به بازی های المپیک توکیو اشاره کرد.

روز سه شنبه ، آندونوفسکی یک تیم 23 ساله را برای اردوی آماده سازی و یک مسابقه هفته آینده در هلند فراخواند ، اولین بازی آمریکایی ها در 261 روز.

آندونوفسکی روز سه شنبه در یک کنفرانس ویدئویی گفت: “من بعد از 10 بازی اول بسیار هیجان زده شدم و از سری بازیهای بعدی ، در مورد مرحله بعدی ، از جایی که بودیم هیجان زده شدم.” “و بدیهی است که اتفاق افتاده ، چه اتفاقی افتاده است. کار آسانی نیست. ما باید همه چیز را از اول شروع کنیم. قبل از اینکه بتوانیم دو قدم به جلو حرکت کنیم ، باید یک قدم به عقب برگردیم.

“در عین حال ، ما فقط می توانیم روی مواردی تمرکز کنیم که می توانیم آنها را کنترل کنیم. و ما می دانیم که تنها ما نیستیم که شرایط مشابهی را تجربه می کنیم. “

در لیست بازی های دوستانه از 27 نوامبر 14 بازیکن از تیم شکست دهنده هلند در فینال جام جهانی زنان در سال 2019 در فرانسه و شش بازیکن از باشگاه های اروپایی وجود دارد ، از جمله الکس مورگان ، که امسال برای ایالات متحده بازی نکرد. فرزند شما در ماه مه.

مگان راپینو و کارلی لوید ، اسباب بازی دو بار سال ، در این تیم بازیکنان برتر سال نیستند. آندونوفسکی گفت که لوید مصدومیت زانو را توانبخشی کرد در حالی که راپینو در یک محیط تیمی تمرین نکرد. نه لوید 38 ساله و نه راپینوی 35 ساله در مارس در جام SheBelieves در یک باشگاه یا کشور بازی نکردند ، اما این مربی انتظار دارد که هر دو در سال 2021 به این تیم بپیوندند.

“من فقط نگران جایگاه آنها هستم. فکر نمی کنم هیچ یک از آنها حرکت کرده باشند. “گفت آندونوفسکی ، که تیمش آخر هفته دیدار خود را در هلند آغاز می کند.

سه بازیکن – مهاجم صوفیه اسمیت ، 20 ساله ، هافبک کاتارینا ماکاریو ، 21 ساله و دروازه بان اوبری بلدسو ، در جستجوی اولین حضور در بزرگسالان وارد اردو می شوند. ماکاریو ، برزیلی ، متولد برزیل ، دو بار قهرمان جام استنفورد هرمان و تنها غیر حرفه ای در این لیست ، تمرین خواهد کرد اما در این مسابقه بازی نخواهد کرد زیرا تا زمانی که تابعیت و پاسپورت آمریکایی خود را دریافت نکرد ، مراحل لازم را برای انجام حق نمایندگی ایالات متحده در بازی بین المللی.

آندونوفسکی که ماه گذشته اردوی کوتاهی برای بازیکنان محلی در کلرادو برگزار کرد ، گفت: “روند انتخاب تیم هرگز متوقف نمی شود.” “ما به ارزیابی خود ادامه می دهیم ، بازیکنان را دائماً آنالیز می کنیم. این فقط یک قدم دیگر است. این فرصتی است برای دیدن برخی از بازیکنان جوان.

“ما به تکامل خود ادامه خواهیم داد ، به تجزیه و تحلیل ادامه می دهیم و به نوعی همه را روی پاهایشان نگه می داریم تا انگیزه داشته باشند که خود را نشان دهند و بهترین نسخه از خود باشند.”

بازیکنان و کارکنان مطابق با دستورالعمل های Soccer Soccer COVID-19 ، پروتکل های بازگشت یوفا و قوانینی که توسط Royal Royal Football Assn تنظیم شده است ، در یک هتل کاملاً کنترل شده در هتل تیمی در هلند کار خواهند کرد. نمایندگان ایالات متحده معافیت قرنطینه ای را دریافت کردند که به سازمانهای ورزشی حرفه ای اعطا شده است ، و هر کسی که وارد محیط کنترل شده شود قبل از سفر ، هنگام ورود و پس از هر دو روز آزمایش COVID-19 می شود.

بازی در بردا بدون طرفداران انجام خواهد شد.

لیست

دروازه بان ها: اوبری بلدسو (روح واشنگتن) ، جین کمپبل (هیوستون داش) ، آلیس نههر (ستاره های سرخ شیکاگو)

مدافعان: آلانا کوک (پاری سن ژرمن) ​​، ابی دالکمپر (جسارت NC) ، تیرنا دیویدسون (ستاره های قرمز شیکاگو) ، کریستال دان (FC Portland Thorns) ، کلی اوهارا (FC Utah Royals) ، مارگارت پیرس (Sky Sky FC) ، بکی سائوربرون (FC Portland Thorns) ، Emily Sonnet (Orlando Pride)

هافبک ها: جولی ارز (ستاره های سرخ شیکاگو) ، لیندسی هوران (FC Portland Thorns) ، رز لاول (منچسترسیتی) ، کاتارینا ماکاریو (استنفورد) ، کریستی ماویس (هیوستون داش) ، سامانتا ماویس (منچستر سیتی)

مهاجمان: اشلی هچ (واشنگتن روح) ، توبین هیث (منچستر یونایتد) ، الکس مورگان (تاتنهام هاتسپور) ، کریستن پرس (منچستر یونایتد) ، صوفیا اسمیت (پرتلند ترونز) ، لین ویلیامز (شجاعت NC)[ad_2]

منبع: paper-news.ir