[ad_1]

پری میناسیان به عنوان یک مدیر کل برای اولین بار تسلط فرشتگان را در مدیریت بحران یا یک سری سرقت ها به موقع به ارمغان نخواهد آورد. اما زندگینامه او شامل یک تجربه غیرمعمول است که گواه عشق او به بیس بال و اخلاقی است که وی در هنگام کار برای پدرش به عنوان سرپرست باشگاه در تگزاس رنجرز ارائه داده است.

میناسیان درباره بعید به نظر می رسد اولین قدم خود را که از پله ها به دفتر جلو برود ، گفت: “من قبل از تمیز کردن خدمه به مدت هشت سال لذت تمیز کردن حمام را داشتم ، بنابراین بسیار سرگرم کننده بود.”

هفته گذشته وقتی او قراردادی چهار ساله برای تشکیل تیمی فاقد رهبری هوشمند و استراتژیک تقریباً بدتر از شبانه روزی با کیفیت بالا صعود کرد.

میناسیان ، 40 ساله ، برای چهارمین بار متوالی به عنوان GM جنرال موتورز تبدیل شد. پس از پنج فصل باخت متوالی و یک حضور در پلی آف در 11 فصل گذشته – نوسان کانزاس سیتی در سال 2014 – منطقی بود که فرشتگان با دستی مجرب به کار خود ادامه می دهند. آنها به کسی نیاز دارند که قبلاً سیستم کشاورزی ضعیف را احیا کرده باشد ، یک برنده اثبات شده که بتواند یک بازیگر قدرتمند پشتیبانی در اطراف مایک قزل آلا ، Shohei Otani و Anthony Rendon بسازد و تیم را به یک رقیب تبدیل کند در حالی که هر یک از این فوق ستاره ها هنوز در اوج خود است. ممکن است این پنجره برای مدت طولانی باز نباشد و به فرشتگان برای انجام صحیح این استخدام فوریت می بخشد.

اما میناسیان ، که به طور پیوسته از وظیفه توالت به هوش ، نقش بیس بال و مشاغل دستیار در رنجرز ، تورنتو بلو جیز و آتلانتا بریزز پیشرفت کرده است ، صاحب آنجلی آرته مورنو ، رئیس باشگاه جان کارپینو و مدیر را برنده شده است. در طول مصاحبه ها بیشتر با فاصله ، اشتیاق ، دانش و اصرار او به ارتباط برقرار می شود. و آنچه را که موعظه می کند ، تمرین می کند.

میناسیان روز سه شنبه در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی مقدماتی در ورزشگاه آنجل گفت: “من فکر می کنم درخواست های من برای افزایش در زمان مقرر سپری شده است.” “اگر شروع به پرسیدن س baseالات بیس بال کردید ، بهتر است راحت بنشینید و بنشینید. من عاشق بازی حرف زدن هستم. دوست دارم در مورد تجربیات مختلفی که داشته ام صحبت کنم. ”

مورنو گفت این شغل حدود 40 نامزد را جذب کرده است. او در حال مرور مصاحبه های زوم بود که زمینه به 18 یا 20 کاهش یافت.
مورنو گفت: “من از کیفیت همه نامزدها و سازمان هایی که از آن آمده اند متعجب شدم.”
برش بعدی هفت یا هشت نامزد را ترک کرد و منجر به مصاحبه های بیشتری شد.

مورنو گفت: “این تماس ها از طرف زوم یک ساعت و نیم طول کشید تا فکر کنم پری احتمالاً دو ساعت و نیم یا سه ساعت طول کشید.” مورنو گفت ، او سپس با میناسیان ملاقات کرد و قصد داشت یک ساعت وقت بگذارد ، اما سرانجام 3 ساعت در مورد تجربه خود و آنچه ما به دنبال آن بودیم و مناسب بودن آن بود ، صحبت کرد و این یک نوع تلاش تیمی بود.

مادن پس از کنفرانس مطبوعاتی با فاکس اسپورت وست صحبت کرد و گفت که او مصاحبه های زوم را مرور کرده و هنوز در حال ملاقات با میناسیان است. اما مادن گفت که آنها در مورد آمیختن تجزیه و تحلیل با احساس روده باستان ، نقاط مشترکی پیدا کرده اند.

پری میناسیان ، مدیر کل New Angels پشت صفحه خانگی در ورزشگاه آنجل نشسته است.

پری میناسیان ، مدیر کل New Angels ، روز سه شنبه پشت صفحه خانگی در ورزشگاه آنجل نشسته است.

(بیس بال فرشتگان)

مادن گفت: “هنگامی كه با او صحبت می كنید ، از نظر فلسفی ، یك ترتیب واقعی وجود دارد.” “من به هیچ وجه افراطی نیستم. من به تعادل اعتقاد دارم و معتقدم شما باید اعداد را با نبض تعادل دهید. شبهای خاصی وجود دارد که همه چیز به نبض مربوط خواهد شد و مواقعی وجود دارد که این اعداد می توانند به طرز خوبی بر تصمیم گیری تأثیر بگذارند. اما شما باید بتوانید در آن تعادل برقرار کنید. نمی توانید از یک راه یا راه دیگر کاملاً پیش بروید. ما قبلاً در این مورد صحبت کردیم زیرا من به قلب اعتقاد دارم … برای من ، بسیاری از آنها مربوط به برنامه ریزی ، تعادل بین ریتم قلب و اعداد است. ”

میناسیان از تجزیه و تحلیل اجتناب نکرد ، اما قصد دارد به شهود اعتماد کند. “من فکر می کنم گذشته من کمی متفاوت از گذشته است. من بیش از 30 سال از زندگی ام در یک باشگاه لیگ بزرگ بوده ام. من باشگاه های مختلفی دیده ام ، شخصیت های مختلفی را دیده ام ، بازیکنان مختلفی را دیده ام. من فکر می کنم این یکی از مزیت هایی است که من خواهم داشت. ”

“من به اندازه کافی در اطراف بوده ام و می توانم بسیاری از موقعیت ها و موارد مختلف را مشاهده کنم که باعث می شود بازیکنان وقتی به پشت یا آغوش احتیاج دارند ، یا وقتی نیاز به مکالمه جدی با کسی دارند ، تیک تیک بزنند. بنابراین من فکر می کنم این یک جز of از احساس این است که من تا زمانی که بوده ام وجود داشته ام. احساس می کنم این یکی از لباس های قوی من است و برایم مفید خواهد بود. ”

همانطور که پلی آف بدون مشارکت فرشتگان آغاز شد ، کارپینو در یک لحظه غیرمعمول صریح گفت که سازمان “این کار را به روش صحیح” انجام نمی دهد و افزود: “شما باید به آینه نگاه کنید و بفهمید در اینجا چه اتفاقی می افتد که باعث می شود این بازی را انجام ندهیم. هفته یا عمیق در ماه اکتبر. ”

ماهی قزل آلا ، مربیان و مادن در تجزیه و تحلیل خارج از فصل شرکت کردند. توضیح واضح در مورد شکست آنها عدم عمق تسلیم است ، نگرانی که مینازیان گفت “در درجه اول” همراه با جذب و شناخت کارکنان سازمان است.

وی گفت: “ما به روی همه چیز باز خواهیم بود.” “ما تلاش خواهیم کرد تا این تیم به نوعی بهترین عملکرد را داشته باشیم ، چه تیم هجومی ، چه دفاعی ، روی تپه و همچنین کارکنان پشتیبانی. هر کجا که احساس کنیم می توانیم به یک مزیت رقابتی دست پیدا کنیم و شانس خود ، شانس پیروزی در بازی ها را بهبود ببخشیم ، این کار را خواهیم کرد. ”

ترغیب مورنو برای سرمایه گذاری در سیستم کشاورزی نیز باید در لیست کارهای وی برجسته باشد. شنیدن اینکه میناسیان می گوید می خواهد اشتغال را تقویت کند ، “خواه هوش باشد ، خواه تجزیه و تحلیل باشد” ، دلگرم کننده بود و او در گفتگوهای آینده بر آن اصرار می ورزید.

حداقل دو بار با حضور در تلویزیون ، میناسیان گفت که فرشتگان از انجام کارهای بزرگ بالاتر هستند. اشتیاق او درست به نظر می رسید ، اما ارزیابی عینی لیست و دیدگاه های آنها چیز دیگری را پیشنهاد می کرد. او می خواهد فرشتگان یک گام بزرگ به جلو بردارند ، اما خودش برخی از آغازهای بعید خود را انجام داده است. آنها با هم موفق می شوند یا شکست می خورند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر