اندرو فریدمن از داجرز به عنوان مدیر عامل سال MLB انتخاب شد

[ad_1]

رئیس جمهور بیس بال داجرز ، اندرو فریدمن ، روز سه شنبه به عنوان مدیر اجرایی لیگ بزرگ بیس بال 2020 انتخاب شد ، زیرا 30 باشگاه قبل از شروع فصل رأی دادند.

فریدمن ، در ششمین سال حضور خود در لس آنجلس ، تیمی را ایجاد کرد که در مبارزات انتخاباتی کوتاه شده با همه گیر ، بهترین رکورد لیگ (17-143) و بالاترین درصد پیروزی از هر سال بعد از سال 1954 (0.717) را در لیگ به ثبت رسانده است. داجرز بیشترین دویدن را کسب کرد ، بهترین میانگین برد را داشت و یک سری را در طول سال از دست داد. آنها قبل از اینکه در اولین سری 32 ساله جهانی خود پیروز شوند ، عنوان هشتم قهرمانی متوالی خود را – سومین سری طولانی در تاریخ MLB – ادعا کردند.

چند روز قبل از شروع آموزش بهار ، داجرها مووی بتس و مبتدی بوستون رد ساکس ، دیوید پرایس ، را به دست راست گرفتند. قیمت از فصل جولای مستثنی است. یک روز قبل از روز افتتاحیه ، بیتس یک قرارداد 12 ساله 365 میلیون دلاری را امضا کرد ، به یکی از ستون های بالای تیم تبدیل شد و در مسابقات MVP لیگ ملی به مقام دوم رسید.

فریدمن 44 ساله پس از هدایت دفتر جلوی Tampa Bay Rays و امضای قرارداد تمدید فصل گذشته ، در اکتبر 2014 به داجرز پیوست. وی سومین برنده جایزه مدیر عامل سال MLB از زمان اعطای این جایزه در سال 2018 است. بیلی بین از مسابقات ورزشی اوکلند در سال 2018 این جایزه را از آن خود کرد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes