[ad_1]

گارد پیشکسوت اوری بردلی ، پس از نبض دفاعی لیکرز در فصل گذشته ، که آخرین سال قرارداد خود را رها کرد ، طبق گفته کسی که از این معامله خبر دارد ، با امضای قرارداد با میامی هیث موافقت کرد.

بردلی که هفته آینده 30 ساله می شود ، در 24 دقیقه بازی 36.1 درصد از دامنه سه امتیازی را به طور متوسط ​​8.6 امتیاز گرفت. او به دلیل مشکلات سلامتی خانواده ادامه داد تا NBA برای راه اندازی مجدد NBA بنشیند و Lakes عنوان قهرمانی NBA را ادامه داد.

تیم Heat همچنین یک روز پس از امضای مجدد گارد پیشکسوت گوران دراگیچ و میرس لئونارد ، مرکز توافق کرد که با مهاجم بازیکن آزاد موریس هارکلز به توافق برسد.

در سایر رویدادهای NBA در روز شنبه:

– مهاجم گوردون هیوارد و شارلوت هورنتس در مورد قراردادی چهار ساله به ارزش 120 میلیون دلار به توافق رسیده اند. هایوارد که با بوستون گزینه 34 میلیون دلاری بازیکن را رد کرد ، در سال 2014 با هورنتس با یک لیست پیشنهادی 4 ساله به ارزش حدود 63 میلیون دلار موافقت کرده بود ، قراردادی که توسط یوتا جاز ، تیم اصلی هایوارد ترکیب شد. او در سال 2017 جاز را به مقصد بوستون ترک کرد ، در پایان اولین شب از فصل 18-2017 هنگامی که از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شدیدی شد ، اولین فصل حضور خود را در تیم سلتیکس دید و سپس در دو بازی بعدی به طور متوسط ​​14.0 امتیاز در هر بازی داشت .

“گارد فرد ون ولت توافق کرده است که بار دیگر با تورنتو رپتورز قرارداد امضا کند.” ارزش این معامله در طی چهار سال 85 میلیون دلار است ، در حالی که VanVleet در سال گذشته گزینه ای را در اختیار داشت. وی ذخیره اصلی در تیم قهرمانی رپتورز 2019 بود و در فصل گذشته به عنوان بازیکن اصلی به طور متوسط ​​17.6 امتیاز و 6.6 پاس گل داشت. او 39٪ از دامنه سه امتیاز را شلیک می کند.

– تیم آتلانتا هاوکس یک روز پس از انعقاد قرارداد سه ساله دانیلو گالیناری ، با نگهبان کریس دان بر سر قراردادی دو ساله به ارزش 10 میلیون دلار به توافق رسیدند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.[ad_2]

منبع: paper-news.ir