[ad_1]

در اطراف میک کرونین این احساس را داشتند که فصل بسکتبال در دهانه های دانشگاهی قبل از اینکه کسی بازی کند.

تنسی به دلیل آزمایشات مثبت متعدد برای ویروس کرونا ، تمرین را متوقف کرد. دوک و آریزونا در میان ده ها تیمی بودند که افتتاحیه های فصل آنها لغو شد. لری کریستویاک ، مربی یوتا بعداً در روز مشخص خواهد کرد که او و چند بازیکن تیمش آزمایش مثبت داده اند.

در آن زمان ، در آرامش نسبی مرکز آموزشی UCLA ، کرونین همچنان به برنامه خود ادامه داد تا تیمش دو ساعت سوار اتوبوس شود تا در ابتدای فصل چهارشنبه شب با سان دیگو روبرو شود. هر Bruin در آن روز تست منفی داده بود و به مربی خود دلیلی برای تکرار آنچه که به عنوان مانتوی غیررسمی تیم برای فصل 21-2020 تبدیل شد ، داد: مثبت بمانید ، منفی باشید.

این بیشتر از فکر کردن است.

نگهبان ارشد کریس اسمیت ، که سعی دارد از بهترین بازیکن Pac-12 به آخرین بازیکن خود در آخرین فصل حضور در کالج تبدیل شود ، باید هر روز صبح تا ساعت 7 صبح صعود کند ، صبحانه را جمع کند و به امکانات آموزشی برای اینکه بتوانید روزانه یک آزمایش قبل از کشش را برای آموزش انجام دهید.

اسمیت گفت: “من فقط سعی می کنم تا جایی که ممکن است مطمئن باشم ، تا بتوانیم به بازی خود ادامه دهیم.”

برای کوشش بازیکنان می تواند یک سود بزرگ بدست آورد. UCLA پتانسیل بیشتری نسبت به سالها دارد ، احتمالاً از زمانی که Bruins با مربیگری بن هاولند از آخرین چهار چهار متوالی آخر در سال 2008 بیرون آمد.

قبل از اینکه ویروس بسکتبال را در اواسط ماه مارس متوقف کند ، هر پنج مبتدی از تیمی بازگشتند که به نظر می رسد حداقل به آخر هفته دوم مسابقات NCAA برسند. این تیم در 14 بازی گذشته خود 11 پیروزی کسب کرده است ، اما هشت ماه طول کشیده است تا فکر کند بعد از اینکه Jonah Matthews بازیکن USC بازیکنان تیم Bruins را با سر و صدا در قسمت نهایی فصل فرو برد.

کرونین گاهی اوقات به این بازی اشاره می کند که سعی دارد خود را از اعتماد به نفس بیش از حد محافظت کند و بازیکنان خود را پس از قرار گرفتن در رتبه 22 در سطح ملی و انتخاب برنده Pac-12 ، در زمین نگه دارد.

کرونین با اشاره به اینکه Bruins در اواسط ژانویه رکورد از دست داده است ، گفت: “من باید به آنها یادآوری کنم که ما از یک تیم بسکتبال بد دور نیستیم.” “ما می توانیم خیلی سریع به آنجا برگردیم.”

اگر همه چیز خوب پیش برود ، تنها یادآوری آنچه در اوایل فصل گذشته رخ داد ، نام های پشت پیراهن ها خواهد بود. تیم پس از آنکه داشین نیکس عضو برتر تیم UCLA را برای آکادمی جدید لیگ G رد کرد ، در هر موقعیتی به جز محافظ امتیاز به خوبی ذخیره شده است. این توپ را در دستان ثابت تایگر کمبل ، مدافع رده دوم قرار خواهد داد ، که پس از بهبود کامل محافظ نوجوان دیوید سینگلتون از آسیب دیدگی پا که فصل گذشته بازگشت او را به تأخیر انداخت ، می توان حجم کار او را کاهش داد.

جالین هیل و آریزونا استون سنگ امتیازات برای بسکتبال.

مهاجم UCLA ، جالن هیل ، چپ ، در 29 فوریه در Polly Pavilion با مهاجم Arizona’s Stone Gettings می جنگد.

(کریس کارلسون / آسوشیتدپرس)

Bruins می تواند با شتاب بازی کند ، اگرچه Cronin هشدار داد که این امر به دریافت ایستگاه های دفاعی بستگی دارد که به تیم اجازه می دهد انتقال را انجام دهد. باید تعداد زیادی شاخه وجود داشته باشد. مهاجمین جونیور هیلان و کودی رایلی یک دو نفره عالی را ارائه می دهند و انتقال کنتاکی جانی جوزانگ باید جول برنارد گارد جوان را به عنوان مدافع جناح تکمیل کند.

رنگین کمان فصل UCLA ممکن است به آنچه در پشت خط سه امتیاز اتفاق می افتد بستگی داشته باشد. Bruins فصل گذشته فقط 32.3 درصد از تلاش های 3 امتیازی خود را انجام داد و آریزونا را به دومین موقعیت بد در Pac-12 رساند. در دفاع ، Bruins به حریفان اجازه داد 37.5٪ شوت کنند و در آخرین رتبه قرار بگیرند.

این ارقام باید در این فصل به طور قابل توجهی بهبود یابد. نگهبان تیراندازی سال دوم جیک کیمن پس از زدن 40.3٪ از سه امتیاز تیم و مقایسه با لری برد پس از زدن پنج شوت از راه دور در نیمه اول پیروزی مقابل ، می تواند نقش بزرگتری داشته باشد. آریزونا

تعجب آور است که شاید کیمن بهترین تیرانداز تیزبین تیم نباشد. جوزانگ در عمل برای کسب این عنوان چالش برانگیز بود ، و Singleton می توانست به هر دو بازیکن فرصت دهد اگر آنها موفق شوند دانشجوی سال اول خود را پس بگیرند وقتی که او 46.7٪ از ضربه های خود را پشت قوس گرفت.

هیچ سوالی وجود ندارد که چه کسی در آخرین ثانیه های یک بازی نزدیک توپ را بدست می آورد. اسمیت بهترین گلزن نامزدی خود خواهد بود که به عنوان اولین بروین که 50٪ گلهای خود را در زمین ، 40٪ سه ثانیه و 90٪ پرتاب های آزاد خود را به نام خود ثبت کرده ، وارد تاریخ شود.

در پایان ، هر تیم کرونین احتمالاً تا حد دفاع پیش خواهد رفت. صعود UCLA در پایان فصل با محدود کردن حریفان به طور متوسط ​​64.7 امتیاز در 14 بازی گذشته ، و Bruins به 18-1 رسید که تیم را به 73 امتیاز یا کمتر برساند.

برنارد گفت: “روشی که در پایان سال گذشته بازی کردیم ، به این دلیل بود که از نظر ذهنی بسیار مقاوم بودیم.”

هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم Bruins نمی توانند بخل خود را حفظ کنند ، با توجه به اینکه فقط Juzang و Jalen Clark تازه وارد باید همانطور که Cronin عاشق آن است ، دفاع را یاد بگیرند. کلارک ممکن است به دلیل عادتش در سرقت کارتهای ورودی ، در عمل به راهنمایی زیادی احتیاج نداشته باشد.

به روشی که همه چیز پیش می رود ، بدترین دشمن UCLA می تواند ویروس باشد. در آستانه پیش بینی ترین فصل بروینز در بیش از یک دهه گذشته ، کرونین اظهار داشت که از فرصت بازی سپاسگزار است ، حتی اگر این اتفاق در میان برنامه کوتاه مدت غیبت و آخرین شروع این تیم از بازی ورمونت در ماه نوامبر باشد. . 29 ، 2003.

کرونین گفت: “بچه هایی که فرصتی برای دنبال کردن رویاهای خود پیدا می کنند ، احتمالاً خوشبخت ترین من هستند.” “پیروزی ها عالی خواهد بود ، اما امروزه فکر می کنم یک چیزی که همه ما یاد گرفته ایم این است که ممکن است بدتر باشد – شما نمی توانستید اینجا باشید.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر