اگر وی در سال 2021 به عنوان حیله گر جهانی اعلام شود ، سود آوران سود خواهند برد.

[ad_1]

بازی های زمستانی ، آخرین رویداد مهم بیس بال لیگ بزرگ در تقویم ، روز دوشنبه در اتاق های کنفرانس ویدیویی در سراسر کشور آغاز شد. جابجایی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 باعث می شود صدای خیالی معمول در اطراف آنها محدود شود ، اما در پایان جلسات روز پنجشنبه به چندین موضوع پرداخته خواهد شد.

یکی از این احتمالات این است که سرانجام تصمیم بگیریم که آیا بازی هایی که در پادگان لیگ ملی انجام می شود شامل مهاجم تعیین شده خواهد بود یا خیر. مالکان و اتحادیه بازیکنان قرار است این هفته تشکیل جلسه دهند و انتظار می رود DH جهانی مورد بحث قرار گیرد. با این حال ، MLB گفت که هفته گذشته یادداشتی را به باشگاه ها ارسال کرده است که نشان می دهد DH جهانی نخواهد بود.

MLB و اتحادیه توافق کرده اند که به طور جهانی DH را برای فصل 60 بازی کوتاه شده همه گیر اعمال کنند. هر دو طرف نگران پارچ هایی بودند که پس از اردوی کوتاه تابستانی در تلاش برای اعتصاب آسیب دیده بودند. معامله بعد از امسال ادامه پیدا نکرد اما ممکن است تغییر کند.

هر دو طرف DH جهانی را ترجیح می دهند. صاحبان آنجا هستند تا پارچ ها را سالم نگه دارند. اتحادیه خواستار آن است زیرا 15 تیم دیگر را مجبور خواهد کرد که یک خمیر با کیفیت دیگر به تیم های خود اضافه کنند ، که به نظر می رسد مشاغل ایجاد می کند که از آخرین بازیکن تسکین دهنده یا موقعیتی در لیست بهتر است.

پس بازداشت چیست؟ صاحبان نمی خواهند سکه را بدون هیچ چیز عوض کنند. در این حالت ، مالکان با توجه به افراد آگاه از شرایط ، قالب گسترده ای را برای playoffs در ازای DH جهانی ارائه داده اند. شکل بزرگتر بعد از فصل ، نوید پول بیشتری برای لیگ را می دهد ، زیرا سوالات در مورد منابع درآمد باقی مانده است.

داجرز از جمله تیم هایی است که علاقه زیادی به دانستن پاسخ در اسرع وقت دارند. تصمیمات آنها در مورد اینکه آیا جاستین ترنر ، بازیکن اصلی و جاک پدرسون ، بازیکن اصلی تیم سوم را به خدمت بگیرد ، تا حدی تحت تأثیر نتایج قرار خواهد گرفت.

سرنوشت ترنر ارتباط چندانی با تصمیم گیری ندارد. اگر دوباره امضا کند ، به عنوان نفر سوم داجرها برمی گردد. با این حال ، داشتن DH به عنوان گزینه به شما کمک می کند تا ترنر 36 ساله در حالی که هنوز اعتصاب می زند ، از پاهایش محافظت کند. ترنر امسال 11 شروع به عنوان مهاجم داجرز انجام داد.

شانس بازگشت پدرسون ممکن است کاملاً به بازگشت DH بستگی داشته باشد. طفره رفتن در این زمینه بارگیری می شود. در سالهای اخیر ، پدرسون محدود به شروع در میدان چپ در برابر پارچ های راست شده است. در عوض ، آنها می توانند از این پول برای اتصال سوراخ دیگری استفاده کنند – شاید اگر ترنر در جای دیگری امضا کند ، می تواند یک جایگزین یا جایگزین باشد.

با این وجود ، داگرها به لطف عمق ، نسبت به هر تیم دیگری در NL برای پر کردن سوراخ DH آمادگی بیشتری دارند. علاوه بر ترنر و پدرسون ، آنها امسال موکی بتس ، ادوین ریوس ، ای جی پولاک ، کریس تیلور ، کوری سیگر ، کودی بلینگر و ویل اسمیت را رانندگی کردند.

آنها به جای اینکه نقش خود را به یک بازیکن محدود کنند ، از آن به عنوان فرصتی برای نفس کشیدن بازیکنان استفاده کردند. نتیجه بهترین تخلف در مسابقات قهرمانی بزرگ و جهانی بود. اینکه آیا آنها DH برای کمک به پرونده سازی مجدد تخلف خواهند داشت ، باید منتظر ماند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme