ایزاک روچل از شارژرها برای جایزه مرد سال والتر پیتون

[ad_1]

به او گفته شد که با رسانه ها دیدار خواهد کرد ، که این یک مورد معمول و معمول برای بازیکنان NFL است.

اما کی آیزاک روشلمن در تماس ویدئو کنفرانس که توسط شارژرها ترتیب داده شد ظاهر شدم ، او اتاق مجازی را به جای اعضای خانواده اش اشغال کرد.

این تعجب روش تیم برای آگاهی دادن به راشل بود که وی نامزد دریافت جایزه والتر پیتون در NFL برای عنوان سال شد.

روشل گفت: “من كاملاً اخراج شدم.” “چگونه می توانم نباشم؟” هدف من همیشه ایجاد یک ضربه بزرگ از زمین بوده است. شناخته شدن … تاکنون ، احتمالاً یکی از بزرگترین چیزهایی است که من به آن رسیده ام. “

همه 32 تیم یک بازیکن را برای افتخار معرفی می کنند ، که ترکیبی از خدمات عالی جامعه و تعالی در زمین را تشخیص می دهد.

راشل ، هفتمین نامزد پیش نویس سال 2017 ، در طول زندگی حرفه ای خود درگیر کارهای خیرخواهانه بوده است ، اما امسال با ایجاد Local Human ، خط تولیدی مبتنی بر ایده نوع دوستی ، این تلاش ها را پیش برد.

روشل 25 ساله گفت: “من تا حدی رادیکال هستم از این نظر که فکر می کنم این یک تعهد است.” “من از حضور در اینجا بسیار خوشحال و خوشحالم. … اگر آنچه را که می توانستم برگردانم انجام ندهم ، جنبه عظیمی از هدفم را در لیگ از دست خواهم داد. “

درآمد حاصل از Local Human از طریق بنیاد Do Good در جامعه سرمایه گذاری می شود.

روچل همچنین با فرمانده تهاجمی Chargers همکاری کرد پسر ترنر به 450 خانواده برای روز شکرگذاری غذا بدهد و یک رویداد مواد غذایی 5000 دلار برای خریداران تصادفی ترتیب دهد.

روشل گفت: “ما می بینیم که بین سلامت روان و بهزیستی افراد و وضعیت مالی آنها پیوندی قوی وجود دارد.” “ما می خواهیم بار مالی را تقویت و برطرف کنیم تا خانواده ها فقط بتوانند استراحت کنند و از یکدیگر لذت ببرند.”

راشل همچنین در جریان اعتراضات بعدی یکی از فعالترین شرکت کنندگان در شارژرها بود جورج فلوید در ماه می. در ابتکار دیگری که توسط روچل ایجاد شده است ، دو دانشجوی محلی برای بازدید از هر کالج آمریکایی که علاقه مند هستند سفر کاملاً بودجه ای دریافت می کنند.

وی گفت: “بزرگترین تفاوتی که می توانیم ایجاد کنیم در زندگی دانشجویان جوان است ، زیرا می تواند مسیر زندگی آنها را تغییر دهد.”

راشل به عنوان نامزد والتر پایتون ، برای بقیه فصل از برچسب کلاه ایمنی استفاده خواهد کرد. در هفته Super Bowl LV برنده اعلام خواهد شد.

کسانی که زودتر جایزه را بدست آوردند عبارتند از جی جی وات ، لری فیتزجرالد و توماس دیویسکه فصل گذشته در Chargers بازی کرد.

هماهنگ کننده دفاع گفت: “ما در مورد بازگشت صحبت می کنیم و این آیک است.” گاس بردلی گفت “او در مورد برخی از چیزها علاقه مند است و به آنجا می رود و نه تنها در مورد آن صحبت می كند ، بلكه اقدامات نسبت به آنها را نیز نشان می دهد.”

شارژرها سابقه تولید برندگان سال را دارند. لیست آنها شامل می شود جان هادل ، رولف بنیرشکه ، جونیور سئو و لادینسکی تاملینسون.

روزل در حالی که روز پنجشنبه در مورد نامزدی خود با خبرنگاران بحث می کرد ، از او س askedال شد که آیا با لیکرز تماس گرفته است یا خیر. جیمز له برون، که اخیراً توسط مجله تایم بیشتر بخاطر کار در خارج از دادگاه مورد تقدیر قرار گرفت.

روشل با لبخند گفت: “اگر می توانید جلسه ای بین من و لبرون ترتیب دهید ، قول می دهم اولین نفر در آن باشم.” “اگر مخاطبین دارید ، من آماده هستم.”

موری برجسته است

باخت وحشتناک شارژر در روز 45-0 مقابل نیوانگلند با یک نتیجه مثبت همراه بود. خط شکن کنت موری جونیور پربازده ترین بازی فصل خود را به عنوان یک تازه کار انجام داد.

بردلی گفت: “صرف نظر از نتیجه ، او در این بازی نیز بسیار احساسی بازی کرد.” “شما فقط او را بازی و بازی دیدید.”

موری بهترین 14 فصل و اولین اخراج در کارنامه خود را داشت. او حتی در نیمه دوم عمیقاً یکی از بازیکنان مشهور بود زیرا شارژرها ناامیدانه عقب بودند.

به طور کلی شماره 23 در ماه آوریل ، موری پس از سه فصل حضور در اوکلاهما به Chargers پیوست. از زمان ورود او ، مربیان پرخاشگری ، سرعت و توانایی او در بازی را برجسته کرده اند.

بردلی درباره تلاش های موری علیه میهن پرستان گفت: “این همان مردی است كه امیدواریم از او بزرگتر شود.” “ما می دانستیم که مدتی طول خواهد کشید. اکنون چالش او فقط سازگار بودن است ، به طور مداوم این نوع بازی ها و سپس برخی را نشان می دهد. “

در تلاش برای آزادسازی موری ، شارژرها اخیراً مسئولیت های فراخوانی سیگنال ها به مجلس را کاهش دادند. کهنه کار نیک وایگیل با این بدهی در برابر نیوانگلند برخورد کنید.

صدمات

مرجع درست برایان بولاگا (مربوط به آسیب نیست) و دویدن به عقب ترومین پاپ (در) پنجشنبه تمرین نمی کند. … گوشه عقب کریس هریس جونیور (پا) ، پشت دنزل پریمان (رو به عقب) و عقب دویدن جاش کلی (پا) ، در عمل به صورت محدود بازگشت. … گیرنده گسترده آتلانتا خولیو جونز (همسترینگ) این هفته تمرین نکرده است. روز جمعه ، هر دو شارژر و Falcons برچسب های آسیب دیدگی رسمی خود را برای بازی روز یکشنبه منتشر می کنند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme