[ad_1]

حتی جمعیتی که وجود ندارند با صدای بلند برای ایوان موبلی بلند شدند.

هنگامی که دانشجوی تازه وارد ستاره با دست راست بلند خود را گرفت تا لابی را بگیرد و پنج دقیقه بعد از اولین حضور خود در USC ، آن را بزند و یک سلام مصنوعی از سیستم صوتی مرکز جالینوس بکشد ، به نظر می رسید نشانه این است که او می تواند در این فصل کمی حالت طبیعی را حفظ کند. در میان یک بیماری همه گیر. صرف نظر از شرایط ، به نظر می رسد تروایی ها می توانند روی موبلی حساب کنند.

موبلی ، شماره یک کشور ، در آغاز فصل USC مورد توجه قرار گرفت ، اما اولین بار در کالج با تیراندازی شدید کال باپتیست که تروجان ها را به وقت اضافه کشاند ، قبل از اینکه موبلی پیروزی 95-87 را در وقت اضافه کسب کند ، تقریباً تشدید شد. .

هوادارانی که در طی بیماری همه گیر COVID-19 به مرکز جالینوس دسترسی نداشتند بعید به نظر می رسد که شخصاً موبلی را در USC ببینند ، زیرا شغل وی در دانشگاه کوتاه است. حتی قبل از اینکه او چهارشنبه 21 امتیاز با 9 ریباند و سه بلوک کسب کند ، از قبل برای قرعه کشی NBA Draft 2021 برنامه ریزی شده بود.

در اولین بازی خود ، او مهارت های زیادی از طریق کسب اولین امتیازات خود در USC نشان داد ، او را با سه امتیاز دنبال کرد و به برادر بزرگتر خود Isaiah کمک کرد ، که او را به یک شیرجه تبدیل کرد. این نیمه اول بود.

اما در نیمه دوم او تنها به چهار امتیاز بازداشت شد ، زیرا تروایی ها (1: 0) مجبور شدند در مقابل تیمی که سه سال پیش در بخش II بود ، وقت اضافه بگیرند.

کال باپتیست (0-1) که نتوانست موبلی را در نبرد به چالش بکشد ، چهارشنبه 19 بر 40 از فاصله سه امتیازی بود و در نیمه دوم یک کلیپ 64.3٪ ضبط کرد. لنسرها پس از سه امتیاز از پشت سر به عقب ، وقت ایستادن در مسابقات USC را مجبور کردند و کال باپتیست را با 5 امتیاز در 4:28 باقی گذاشت. این بخشی از نتیجه 14-2 برای لنسر بود که در آن تنها امتیاز USC پس از دو پرتاب آزاد به دست آمد.

Redshirt Jr. Ty Rowell با 32 امتیاز ، از جمله 9 امتیاز ، پیشرو لنسرها است. او سال گذشته پس از از دست دادن کال باپتیست در پنج بازی ابتدایی مقابل تیم 21-10 خود که دومین کنفرانس دو و میدانی غربی بود ، با 8.1 امتیاز در هر بازی بهترین گلزن تیم بود.

دروازه بان USC ، تحج ادی در 47 ثانیه باقیمانده نتیجه را با سه امتیاز مساوی کرد تا وقت اضافه را تحمیل کند و تروایی ها توسط ایزایا موبلی صاحب سه کرنر شدند. اما شوت کلاس دوم از هدف خارج شد و نیمه زمین رول در کمربند صوتی به سمت راست سبد منحرف شد. ایدی که این انتقال را به پایان رساند 18 امتیاز و چهار پاس گل داد. وی در کار دانشگاهی خود 1008 امتیاز دارد که شامل سفرهای تجاری به جنوب شرقی میسوری و سانتا کلارا است.

در وقت اضافه ، اوان موبلی با شش امتیاز در این دوره خود را تثبیت کرد. او در شب خود یک علامت تعجب نصب کرد وقتی یک ریکوشه را از روی پرتاب آزاد از دست رفته خود گرفت و آن را فرو برد تا تروایی ها را با یک شش به شش به ثمر برساند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر