[ad_1]

نوح باومن به یک طرف خم شد و در حالی که به سمت حلقه حرکت می کرد ، ضربه او را دنبال کرد.

برای یک لحظه ، گارد USC از آزادی سه امتیازی خود تقریباً مطمئن نبود. اما بعد بدنش را صاف کرد و شروع به عقب رفتن کرد.

شوت عالی بود. توپ از وسط تور عبور کرد.

بومن سه شنبه شب در مرکز جالینوس اولین پیروزی واقعی خود را برای تروجان ها در پیروزی 91-56 خود مقابل UC Irvine انجام داد. او همچنین در نیمه اول در تلاش خود برای رسیدن به بالاترین امتیاز 18 فصل چهار تلاش سه امتیازی خود را به ثمر رساند. او در پایان دفاع با شدت بازی کرد و در اولین شروع فصل 25 دقیقه زمین را جمع کرد.

و یک سال بعد از انتقال از سان خوزه ، او سرانجام به نظر مربی پیرامون پویا اندی آنفیلد ، که امیدوار بود وارد تیرانداز 6 پا و 215 پوند شود ، شد.

بومن که فصل گذشته طبق قوانین NCAA نشسته بود ، گفت: “من دم خود را در طول پیراهن قرمز خود درست کردم.” “من در تابستان با دم کار کردم. … سعی می کنم این شدت را وارد کنم ، نشان می دهم چه کاری می توانم برای این تیم بسکتبال انجام دهم. “

بومن که یکی از بهترین گلزنان با سه امتیاز در ایالت سن خوزه بود ، در چهار بازی ابتدایی این فصل با میانگین فقط 4 امتیاز تلاش کرد و از 9 تلاش از راه دور فقط دو بار تلاش کرد.

آنفیلد گفت: “او یک تیرانداز نخبه است.” “او خیلی بهتر از این است.”

روز سه شنبه ، این مجموعه مهارت های قدیمی بازگشت. بومن پس از دویدن دور صفحه ، از بالای رنگین کمان به یک سینی برخورد کرد. او هنگام آزاد کردن شلیک و تیراندازی از آرنج راست ، یکی دیگر را در مرحله انتقال امتحان کرد. چهارمین بازی پیاپی او – بازی ای که از جناح چپ از نزدیک تماشا می کرد – نتیجه یک توالی پاس و پاس از تیر افقی بود.

با تلاش تیم بومن در ترکیب تیم پیشرو ایوان موبلی با 22 امتیاز ، 11 ریباند و یک شوت 12 بر 24 به عنوان تیم ، به USC تا چهارمین پیروزی در 5 بازی کمک کرد.

تروایی ها در نیمه اول 25 امتیاز پیش افتادند و هرگز اجازه ندادند UC Irvine ، مورد علاقه های فصل پیش از مسابقه Great West ، اختلاف کمتری را به کمتر از 17 برساند. آنها 23 گل از 32 گل میدان خود را پاس دادند. و آنها در کشتی 42-34 برتری داشتند.

آنفیلد که تیمش روز پنجشنبه در اولین باخت فصل خود مقابل کانکتیکات به میدان رفت ، گفت: “این امشب یک بازی کامل برای ما بود.” “آنها برگشتند و سخت بازی کردند.”

آنفیلد برای دومین بازی متوالی به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر ، محافظ اصلی اتان اندرسون نبود – اندرسون روز به روز است و ممکن است برای افتتاحیه Pac-12 در روز یکشنبه برابر استنفورد در دسترس باشد – و همچنین ایزایا وایت ، که با او مبارزه می کرد ، محافظت کرد. بیماری ، و تحج ادی که دیرهنگام در نقطه پنالتی ظاهر شد ، به سود باومن و ماکس آگبون کپولو روی نیمکت نشست.

آنفیلد گفت: “ما می خواستیم آن را مخلوط کنیم.” “ما یک باخت را دفع کردیم و برای بازیکنان ما مهم بود که بدانند برای بردن چه کاری لازم است. ما کارهای بسیار کوچکی در برابر UConn انجام ندادیم. کسی باید قدم بگذارد و نمایشنامه ای انجام دهد. “

هیچ کس بیشتر از بومن سرمایه نبرد و سرانجام به آنفیلد فرصت دیگری برای گلزنی در عقب داد.

بومن گفت: “به نوعی تسکین دهنده بود.” “اما ما کارهای زیادی برای انجام داریم و تیم خوبی از استنفورد داریم. ما فقط برای آن آماده می شویم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir