[ad_1]

در فضای خالی غرفه پولی ، که در برش های کریم عبدالجبار ، هنری وینکلر و جک بلک ، و دیگر مشاهیر وجود داشت ، عادی آرامش وجود داشت.

جالن هیل به زمین بازگشت و راه های زیادی را برای تأثیرگذاری در بازی نشان داد.

پیراهن قرمز مهاجم UCLA یک ضربه را به تابلوی امتیازات مهار کرد ، یک شیرجه با دو دست پرید و یک پاس فداکارانه ارائه داد و در آخرین لحظات هم تیمی خود ، جالن کلارک را برای شیرجه دیگری پیدا کرد.

افتتاح خانه Bruins به عنوان یادآوری آنچه در دو بازی قبلی با بهترین مدافع داخلی خود از دست داده بودند و یک جهش توسط تاندونیت در زانوی راست او از بین رفت.

بازگشت هیل پنجشنبه شب UCLA را به پیروزی 78-52 برابر سیاتل سوق داد ، در حالی که تیم بروین بیشتر به تیمی شباهت دارد که پس از از دست دادن این تعریف ، در اولین بازی خود شایسته رتبه بندی ملی است.

هیل پس از ارسال دابل دبل با 11 امتیاز و 10 ریباند با سه بلاک و حضور تهدیدآمیز که ردهاوکس های کوچکتر نمی توانند آن را برآورده کنند ، گفت: “من احساس شگفت انگیزی کردم که دوباره در کنار هم تیمی هایم آنجا هستم.” .

تأثیر هیل تقریباً بلافاصله پس از پا گذاشتن از نیمکت برای جایگزینی كدی رایلی بود. او هنگام رانندگی به سمت سبد با یکی از لمس های اولیه خطا گرفت و در شروع بازی از ژول برنارد یک پاس گرفت تا شیرجه دو دست را در مالکیت بعدی بدست آورد.

بازگشت او به UCLA (2-1) اجازه داد تا تیم پنج نفره ای را که هفته گذشته به شدت در برابر Pepperdine استفاده کرد کنار بگذارد ، در حالی که پس از بازنشستگی 14-0 به نیمکت خود رفت و نیمه اول را تمام کرد.

تینجر کمبل یک روز پس از تورم زانوی ترمیم شده با جراحی ، 17 امتیاز و 6 پاس گل داد و او را از تمرین خارج کرد و وضعیتش را برای بازی مقابل سیاتل مختل کرد (3-2).

كمبل كه پس از خط خوردن مداوم خطا بر روي ديسك ها روي سبد ، تمام هشت پرتاب آزاد را انجام داد ، گفت: “اين هيچ چيز جدي نيست ، ولي بيشتر يك امر نگهداري است.”

برنارد 16 امتیاز برای Bruins اضافه کرد ، که با نزدیک شدن بازی به نقطه میانی ، شدت دفاع آنها به طور چشمگیری افزایش یافت. سیاتل پس از انجام سه چهار امتیاز اول سه امتیازی خود ، بازی را به پایان رساند و 19 شوت آخر خود را فراتر از قوس از دست داد.

میک کرونین ، مربی UCLA ، انرژی دفاعی و سرسختی کلارک را در پایان نیمه اول به حساب آورد ، و به این ترتیب تیم بروین ها فشارهای زیادی بر آنها وارد کردند. آنها نیمه دوم را با پرش 11-2 باز کردند تا 54-31 پیش بیفتند و تردیدهای باقی مانده را برطرف کنند.

کرونین در دقایق پایانی کاملاً در تضاد با گل کشیده شده مقابل پپردین ، ​​نیمکت خود را خالی کرد که این امر به سه وقت اضافه نیاز داشت. نگهبان سال دوم جیک کیمن در حالی که با سه امتیاز ابتدایی فصل خود غرق شد در 15 دقیقه هفت امتیاز کسب کرد.

هیچ بروین مجبور نبود بیش از 29 دقیقه بازی کند و مهم نبود که جانی جوزانگ نگهبان درجه یک بازی دیگری را به دلیل واکنش استرس در پای راست از دست بدهد و کریس اسمیت نگهبان ارشد یک قسمت دیگر داشت که شش امتیاز را روی دو نشان می داد برای هفت شوت با 11 ریباند و چهار چرخش.

گردش مالی منطقه ای بود که پس از 15 پیروزی Bruins همچنان بر Cronin تأثیر می گذارد. آنها به طور متوسط ​​14 بازی در هر بازی داشتند که یکی بیشتر از حریفان است.

کرونین گفت: “من به اندازه کافی طولانی شده ام ، پسران ، من پیر و کچل می شوم ، شما هرگز در بالای کنفرانس خود پایان نخواهید داد ، اگر در این گروه نباشید ، تیم واقعا خوبی نخواهید بود”. “بنابراین این منطقه ای است که من واقعاً باید به عنوان مربی آنها مسائل را روشن کنم.”

کرونین نمی تواند در مورد سکوت شوم در صحنه خانه ، جایی که همه گیر COVID-19 جایگاه ها را در طول فصل خالی نگه می دارد ، به جز چند صد برش مقوا از طرفداران و افراد مشهور ، نمی تواند کاری انجام دهد. Don McLean ، گلزن برجسته Bruins ، عجیب بود که شباهت خودش را ببیند زیرا بازی را برای شبکه Pac-12 صدا می کرد.

عرصه خالی ، Bruins را مجبور به تولید انرژی خود کرد و هیل فقط با بیرون رفتن از زمین ، فضای پیروزی را فراهم کرد.

کمپبل گفت: “امروز کنار او بودن خوب بود.” “او دیوانه شیشه است و من می توانم آن را به سمت او بیندازم ، بنابراین واقعاً چیزهای دیگری برای ما باز شد.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر