[ad_1]

پس از سه نسخه برنامه ریزی شده ، یک فصل دو بار به تعویق افتاد و یک بازی تعویض برای کمی بیش از یک ساعت صف کشید ، UCLA ممکن است در آستانه بزرگترین عدم اطمینان خود در سال 2020 باشد.

دو مسابقه آخرین برنامه ریزی شده Bruins در خطر است.

UCLA قرار است 5 دسامبر در ورزشگاه سان شیطان به مصاف آریزونا برود که این به معنای گشودن خانه شیاطین خورشید است. ایالت آریزونا به دلیل شیوع طولانی مدت COVID-19 ، که بازیکنان و مربیان را گرفت ، از آغاز فصل در برابر USC در 7 نوامبر در کولوسئوم بازی نکرده است. هرم ادواردز.

شیاطین خورشید (0-1) برای اولین بار از 11 نوامبر روز چهارشنبه تمرین کردند. آنها مجبور شده اند سه بازی را لغو کنند ، از جمله یک بازی مقابل یوتا ، که قرار بود روز شنبه برگزار شود ، اما امیدوارند که آخر هفته آینده برابر بروین ها بازگردند.

بازی رقیب UCLA برابر USC در 12 دسامبر نیز با مشکل روبرو است. تروجان ها هفته گذشته سه بازیکن با تست ویروس کرونا داشتند که منجر به لغو بازی آنها مقابل کلرادو شد ، زیرا پروتکل های ردیابی تماس منجر به قرنطینه بازیکنان دیگر شد.

معلوم نبود که تروایی ها تا چه مدت کوته فکر خواهند بود یا اینکه آیا آنها می توانند در بازی ای که قرار است در 4 دسامبر برگزار شود ، به بازی واشنگتن بپردازند. به دلیل مشکلات COVID-19 ، کوگاها در دو بازی آخر خود موفق نشدند.

یک دستور جدید برای اقامت در خانه که توسط مقامات بهداشتی درمانی شهرستان لس آنجلس صادر شده و قرار است از روز دوشنبه اجرایی شود ، به نظر نمی رسد بازی UCLA-USC را به خطر بیندازد ، اگرچه این همه اجتماعات عمومی و خصوصی بین غیر خانگی را ممنوع می کند.

باربارا فرر، مدیر بهداشت عمومی در شهرستان لس آنجلس ، روز شنبه بیانیه ای به ESPN صادر کرد و گفت که این شهرستان همچنان با پروتکل های بهداشت ایالتی که ورزش کالج را منع نمی کند مطابقت دارد.

سخنگوی شهر پسادنا ، که بخش بهداشت و درمان او بازی های رز بول را مدیریت می کند ، گفت که این شهر باید روز دوشنبه نحوه تغییر دستورات بهداشتی خود را طبق دستورالعمل های جدید شهرستان لس آنجلس اعلام کند.

UCLA و USC از سال 1935 هر ساله در فوتبال با یکدیگر بازی می کنند.

به زودی می بینمت؟

کواربک دوریان تامپسون-رابینسون در میان Bruins بود ، که شنبه برای دومین بازی متوالی در شنبه ماند تا ارتباطات مربوط به دو تست مثبت COVID-19 را در تیم ردیابی کند و او را از دور پشتیبانی کند.

“WATCH THE CATS !!” تامپسون-رابینسون پیش از بازی Rose Bowl برابر آریزونا توییتی نوشت.

UCLA همچنین بدون پشتیبان خطی بود پارچه مدرانو؛ ایمنی دریاچه کوئنتین؛ گیرنده ها جیلین اروین و دلون هرت؛ و پشت سر مارتل ایربی، کسمیر آلن و کیگان جونز.

تمام بازیکنانی که در نتیجه ردیابی تماس در قرنطینه 14 روزه قرار گرفته اند ، باید تمیز شوند تا در بازی Bruins برابر آریزونا بازگردند ، البته به شرط ادامه آزمایش منفی برای ویروس.

در کشتی

دانشجوی سال اول با پیراهن قرمز از UCLA نیکلاس بار میرا اولین تلاش خود برای گلزنی را در دانشگاه وقتی که 31 یارد در اواخر سه ماهه اول ساخته شد تبدیل کرد. وی در سه ماهه دوم 30 یارد اضافه کرد تا برتری UCLA در مقابل آریزونا را به 20-7 برساند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر