[ad_1]

بدنبال حوادثی در سراسر کشور که خواستار ابتکار عمل عدالت اجتماعی شد ، بازیکنان و مربیان رمس در تابستان و پاییز از بسیج برای تغییر صحبت کردند.

روز سه شنبه ، تیم اعلام کرد که بازیکنان 750،000 دلار به 25 سازمان غیردولتی جنوب کالیفرنیا متمرکز بر عدالت اجتماعی کمک کرده اند.

مدافع سباستین جوزف دی گفت هدف این است که “ایجاد تغییر قابل توجهی در جامعه لس آنجلس” به این امید که سایر تیم های NFL و سایر ورزش های حرفه ای نیز همین کار را انجام دهند.

جوزف دی در یک کنفرانس ویدیویی با خبرنگاران گفت: “این یک گام بسیار مثبت به جلو است ، اما هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.” “این فضای اصلی است که همه ما در آن هستیم … ما می خواهیم به این موضوع ادامه دهیم ، به پیشرفت خود ادامه دهیم و تلاش کنیم تا راه های جدیدی برای کمک به جامعه پیدا کنیم. “

بازیکنان بحث در مورد ابتکار عمل را پس از قتل برونا تیلور در کنتاکی و جورج فلوید در مینه سوتا توسط نیروی انتظامی و تیراندازی پلیس به جیکوب بلیک در ویسکانسین آغاز کردند.

تیم جوزف دی ، مهاجم مایکل بروکرز ، بازیکن جانی هکر و خدمه تهاجمی اندرو ویتورث در گفتگوهای مجازی با سازمان های غیرانتفاعی شرکت کرده اند تا نحوه توزیع کمک های 20 تا 50 هزار دلاری را تعیین کنند.

بروکرز در بیانیه ای گفت: “به عنوان یک رهبر در این تیم ، برای من مهم بود که بخشی از این مکالمات باشم.” “من و هم تیمی هایم از بی عدالتی های اجتماعی که همچنان اتفاق می افتد آگاه هستیم و ما تصمیم گرفته ایم که به طور فعال درگیر شویم تا به بخشی از تغییر مورد نیاز کمک کنیم.

“بسیار خوب بود که شنیدم بسیاری از رهبران و سازمانهای غیرانتفاعی مختلف برای ایجاد یک تغییر واقعی کار می کنند و من افتخار می کنم از آنها حمایت کنم.

ویتورث طی یک کنفرانس ویدیویی گفت که این فقط آغاز کار است.

وی گفت: “این یک روز عالی است و یک فرصت عالی برای نشان دادن این است که اگر ما سرمان را پایین می آوریم و با هم کار می کنیم ، کارهای مثبتی وجود دارد که می توانیم انجام دهیم و تأثیر مثبتی داریم.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر