بازیکنان Angelou High ضمن کمک به جامعه آموزش می بینند

[ad_1]

آخر هفته گذشته ، عمر ساهاگون ، مدافع ارشد لس آنجلس ، آنجلو هایو ، آخر هفته گذشته به چهار هم تیمی پیوست و کامیون ها را با جعبه های 25 پوندی پر از مواد غذایی از قبل بسته بندی شده در کارسون بارگیری کرد. 600 جعبه وجود داشت و او تخمین می زند که حدود 100 جعبه را جابجا کرده تا بتواند در بین اعضای جامعه توزیع شود.

وی گفت: “او كار خوبی انجام می داد و تمرین كردن یك جایزه بود.”

در حالی که در پایان روز دست های او کمی درد می کرد ، این بهترین زمان ها بود – فرصتی برای شرایط فوتبال ضمن کمک به تغذیه اعضای جامعه خود.

در سرتاسر جنوب ، مربیان دبیرستان ماه ها تلاش کرده اند تا بازیکنان خود را از طریق جلسات مجازی متصل کنند ، در حالی که خارج از چارچوب فکر می کنند تا با موانع ایجاد شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 مقابله کنند. آغاز فصل ورزش در دبیرستان زودتر به ژانویه موکول شده است.

مربی آنجلو ، گری پارکس گفت: “سخت است.” “کودکان ناامید شده اند ، اما آنها درک می کنند که زندگی در این زمان چقدر مهم است.”

یک پارک بنیادی دارد که شنبه ها تا 26 دسامبر 1300 جعبه غذا توزیع می کند و بازیکنان آن به نوبت به جابجایی بسته ها کمک می کنند. Sahagun هنگام استفاده از ماسک ، با خطوط خود آویزان است.

آنجلو مالک بردفورد ، مایکل بردفورد و سماجا کینگ به جابجایی جعبه های غذا کمک می کنند.

آنجلو مالک بردفورد ، مایکل بردفورد و سماجا کینگ به جابجایی جعبه های غذا کمک می کنند.

(گری پارک)

وی گفت: “ما در حال شناختن یکدیگر هستیم.”

Sahagun در محل زندگی خود در لس آنجلس جنوبی ، جایی که با مادر ، پدر و دو خواهر و برادر کوچکترش زندگی می کند ، به آموزش ادامه می دهد. او از راه دور آموزش می بیند و همچنین در کارهای محوطه سازی پدربزرگ و مادربزرگ خود به صورت نیمه وقت کار می کند. اگر فصل فوتبال در سال 2021 اتفاق بیفتد ، او همچنان روی آمادگی خود متمرکز است.

وی گفت: “من فقط به آنچه دارم خوشبخت هستم.” “من سقفی بالای سرم دارم. من فقط به دنبال روزهای بهتر پیش رو هستم. من برای حفظ شادابی و افزایش ضریب هوشی آنچه در توان دارم انجام می دهم. به محض دریافت چراغ سبز ، تمام سرعت در پیش است. “

Sahagun در ماه نهم است بدون اینکه در کلاس باشد و بدون فوتبال بازی کند.

وی گفت: “یادم می آید وقتی اولین بار شروع شد ، آنها گفتند دو هفته دیگر می شود.” “هر کاری کنیم که وقت بگذاریم و بیشترین استفاده را ببریم ، من قصد دارم آن را انجام دهم.”

پدرش ، بازیکن سابق بیس بال دبیرستان ، هنگامی که فوتبال را پرتاب کرد ، جانشین شماره یک وی شد.

Parks هفته ای دو بار با 17 بازیکن خود کنفرانس ویدیویی دارد.

وی گفت: “بچه های ما روی دانشگاه تمرکز دارند و این عالی است.” “آنها یکدیگر را به چالش می کشند و تماشای آن شگفت آور است.”

مربی دیگری که برای اطمینان از تمرکز بازیکنانش مداخله می کند باکی بروکس از تپه های گرانادا است. هفته ای سه بار در هفته ، او از ساعت 6:45 صبح با آموزش ویدئویی به بازیکنان خود کمک می کند. کنفرانس ویدیویی دیگری مختص آموزش رهبری و دعوت از مهمانان جهت ارائه مشاوره است.

وی گفت: این بیماری همه گیر خانواده ها و افراد را مجبور به مقابله با غذا ، مبارزات مالی و عاطفی کرده است. او سعی کرد روال آشنایی را ایجاد کند که بازیکنانش بتوانند به آن اعتماد کنند.

وی گفت: “حفظ روال مهم بود ، خواه بدانیم که می خواهیم برمی گردیم یا نه.” “صبح که رفتیم ، بهانه ای برای کلاس نرفتن بود. آنها را درگیر نگه دارید. فرزندان ما پایدار و مقاوم بودند. ما سعی می کنیم در مورد تاریخ شروع زیاد صحبت نکنیم. ما سعی می کنیم آنها را از قطارهای احساسی دور نگه داریم. وقتی فهمیدیم که می توانیم برویم ، می توانیم برویم. “

بروکس نزدیک به 45 بازیکن درگیر تمرین دارد. وی در حالی که به دنبال بازخورد برای ایده هایی در مورد چگونگی حرکت به جلو بود ، با سایر مربیان صحبت کرده و از آنها حمایت کرده است.

وی گفت: “شما نمی دانید دیگران چه می كنند.” “این بی سابقه است.”

بروکس گفت که او معتقد است وقتی فوتبال برگردد ، بازیکنانش به دلیل تجربه بهتر آماده می شوند.

وی گفت: “من فکر می کنم ما به عنوان یک تیم بهتر از گذشته در ارتباط هستیم و امیدواریم وقتی دور هم جمع شویم نتایج مثبت باشد.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes