بازیکنان Chaminade برای یک تورنمنت باشگاهی راهی آریزونا می شوند

[ad_1]

Bullhead City ، آریزونا ، در حال تبدیل شدن به یک مقصد ورزشی مورد علاقه خانواده های Southland است ، امیدوار است که پسران و دختران آنها در مسابقات جوانان رقابت کنند در حالی که کالیفرنیا توسط بیماری همه گیر COVID-19 مسدود شده است.

صبح روز چهارشنبه ، نزدیک به دوازده بازیکن وست هیلز شمیناد عالی مجبور بودند در یک تورنمنت پاس هفت تا هفت بازی کنند در حالی که برای تیم جدید وست هیلز هاوکس بازی می کردند.

آنها روز سه شنبه با حمایت سرمربی Ed Crosson که چندین دستیار برای مدیریت تیم دارد ، آنجا را ترک کردند.

کراسون گفت: “همه چیز در بچه ها است.” “مواردی که رد شده اند پس داده نخواهند شد.”

با مسدود شدن ورزش های دبیرستان حداقل تا ژانویه 2021 ، تیم های باشگاهی در ورزش های مختلف ایجاد شده اند.

جایلن هندرسون ، مهاجم تیم Chaminade سه شنبه شب هنگام رفتن به آریزونا برای بازی که قرار بود ساعت 8 صبح روز چهارشنبه برگزار شود ، گفت: “این تنها فرصتی است که ما برای رقابت داریم.”

بازیکنان هنگام بازگشت باید 14 روز قرنطینه کنند و بنابراین نمی توانند تا 16 دسامبر برای تمرین به Chaminade بپیوندند ، اما کراسون گفت که با این شرایط خوب است.

وی گفت: “ما فکر کردیم که مهمترین چیز این است که کمی فوتبال در آنها قرار دهیم.”

Chaminade آموزش از راه دور را انجام می دهد. بازیکنان احتمالاً چهارشنبه کلاس های آنلاین را از دست می دهند ، اما کار را ادامه می دهند. تیم باشگاه باید بیمه می گرفت و بازیکنان برای شرکت در آن به مجوز والدین خود احتیاج داشتند.

انتظار می رفت بازیکنان دیگری از جنوب کالیفرنیا در آن شرکت کنند. Bullhead City مقصد مسابقات فوتبال 11 بر 11 و سایر مسابقات ورزشی در این باشگاه است. قوانین کالیفرنیا اجازه ورزش جوانان را نمی دهد ، بنابراین تیم های فوتبال باشگاهی ، سافت بال و والیبال برای مسابقات به آریزونا ، تگزاس ، نوادا و یوتا سفر می کنند.

و با عدم اطمینان در مورد اینکه آیا یک فصل فوتبال در کالیفرنیا برگزار می شود ، ماه آینده تیم های فوتبال بیشتر باشگاه ها تشکیل می شوند زیرا بازیکنان سعی می کنند راهی برای جلب توجه همکاران پیدا کنند.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes