بازیکنان Clippers روی حمله از جناحین حریف تصمیم میگیرند که از عمق دفاع حریف ، جناحین رو ترک کنن.تایرون لو نمی خواست در این باره به اشتراک بگذارد که اولین جلسه خارج از دادگاه کلیپرز در این هفته و کجا برگزار می شود ، با خندیدن روز دوشنبه هنگامی که آن را “راز” خواند.

وی قول داد: “لحظه ای كوچك برای اتصال تیم.”

با این حال ، فقط یک روز بعد ، مربی کلیپرز پیش نمایش آنچه را که او می گفت ارائه داد.

لو گفت: “بزرگترین چیز و بزرگترین حرف برای ما در این فصل این است كه بتوانیم خود را سازگار كنیم.” “ما باید سازگار شویم و بتوانیم در محیط خود بازی کنیم.”

در سال 2020 ، این می تواند از COVID-19 گرفته تا سازگار شدن با عرصه های خالی در اندازه NBA معنی داشته باشد. با شروع بازی مقدماتی پیش فصل در برابر لیکرز در روز جمعه ، این محیط ها شامل دفاع های متضاد می شوند و سازگاری در قلب خطایی است که لوئه در سه روز اول تمرین گروهی خود شروع به نصب کرد.

در میان یک فصل تغییرات بی شمار ، جرم از طریق کاوی لئونارد و پل جورج – که در هر جلسه تمرین شرکت کردند و از ابتدای اردو در روز یکشنبه “خارق العاده” به نظر می رسیدند ، لو گفت: اما وقتی فراخوانی اولیه هیچ یک از بازیکنان جواب نمی دهد ، لو نمی خواهد این بهانه ای شود برای یک هم تیمی که برای نجات مالکیت توپ را به عهده خودش بگیرد.

لو گفت: “من همیشه طرفدار این بوده ام که فقط از طریق بهترین بازیکنان ، بهترین بازیکنان تهاجمی و سپس کسانی که برای دیگران بازی می کنند بازی کنم.” “بزرگترین چیز برای ما ، چیزی که در چند روز گذشته منتشر کرده ایم ، این است که چگونه بعد از نمایش بازی کنیم ، می دانید؟”

“ما در حال بازی یک نمایش برای کاخی یا پی جی ، لو هستیم [Williams]، یکی از پسران ما ، لوک [Kennard]، مارکوس [Morris]که اگر آن را نداشته باشیم و آنها از روی نمایش اشتباه کنند ، ما بدون گیر و راکد کردن به بازی ادامه خواهیم داد. “

گلزنی در فصل گذشته برای تیمی که دومین راندمان بالاترین حمله لیگ را تا مرحله پلی آف به وجود آورد مشکلی نداشت ، در حالی که در غیر این صورت چشم باز در دور دوم مقابل دنور متوقف شد. به دنبال اخراج داک ریورز به عنوان مربی در ماه سپتامبر ، منابع تیمی جرم وی را بسیار ساختار ناپذیر و اعتماد بیش از حد به ستاره ها برای ساخت بازی ها توصیف کردند – حتی اگر یکی از این ستاره ها ، جورج ، گفته باشد که احساس می کند مورد سوused استفاده قرار گرفته است.

زدن ضربات آزاد کاری است که مربی نمی تواند آن را کنترل کند ، اما کار لو این است که این کار را به راحتی انجام دهد. شاید به طور مناسب ، مدافع پیشین تأکید کرد که پس از 261 پاس از کلیپرز در دیداری که در رده سوم تیم پلی آف قرار دارد ، با حرکت دادن توپ ، سرعت حمله را افزایش می دهد.

تیم های کلیولند لو معمولاً در نیمه پایانی مکرر رهگذران لیگ قرار می گیرند ، اما هنوز هم می توانند به دیدگاه نخبگان لبران جیمز و کایری ایروینگ اعتماد کنند تا جرم را از مشکلات نجات دهند. گرچه فصل گذشته لنارد بیش از هر زمان دیگری از نقشی استفاده کرد ، اما کلیپرز هنوز توزیع کننده واقعی نیست و این مسئله را عادت می کند که به دنبال پاس اضافی باشد و از همه مهمتر ایجاد یک تیم هم تیمی در مکان مورد نظر خود.

امیر کوفی مهاجم سال دوم گفت: “گاهی اوقات وقتی یک نمایشنامه از بین می رود ، می تواند به یک نمایش تبدیل شود و گاهی هم لازم است.” “اما بار دیگر آنها می خواهند ما آن را برگردانیم ، یک درگ کنیم ، قدم برداریم ، مواردی از این قبیل ، برای حرکت دادن توپ و حفظ همه درگیرها.”

انزوا 7.3٪ از تخلفات کلیپرز در فصل گذشته ، ششمین دوره لیگ ، را به خود اختصاص داد ، اما آنها در رده چهاردهم قرار گرفتند.شما در نقاط مالکیت تولید شده توسط آن. به عنوان یک قانون کلی ، تیم ها بیشتر در دوره های پس از فصل ستاره های خود را جدا می کنند و کلیپرز در مرحله پلی آف برجسته تر نیست ، زیرا سهم انزوای آنها به 11.3٪ می رسد. انجام بیشتر اوقات به سختی باعث موثرتر شدن آن می شود. تنها تیم هایی که در پلی آف حضور دارند با انحصار مالکیت کمتر با میانگین 0.92 در کلیپرز ، اورلاندو ، بوستون و پورتلند هستند.

اگرچه لئونارد و جورج همچنان کانون اصلی خود خواهند بود ، جدایی بازیکن آزاد مونترل هارل ، که سومین استفاده بالاترین تیم را در فصل گذشته ایجاد کرد ، بلافاصله فرصت های بیشتری را برای تیم فراهم می کند.

“فضای بیشتر ، همبازی های بیشتر و ما می توانیم زمین را به خصوص با سرژ خیلی بهتر گسترش دهیم [Ibaka] در ساعت پنج و ما به یک تیم کوچکتر می رویم ، “جورج گفت. “من فکر می کنم توانایی ما برای بازی در حال حاضر و خطرناک بودن در بسیاری از مکان های مختلف زمین دشوار است که با یک نفر شارژ شود.”

پس از تغییر مربیگری ، جورج با لو در مورد راه های باز کردن او در انزوا و موقعیت های شلیک و شلیک گفتگو کرد ، اما اعتراف کرد که “در پایان ، فقط من وارد فصل می شوم ، آماده و قفل شده و آماده اجرای عالی. سطح سطح “

لو گفت ، یکی از مربیان تأثیرگذار لو ، فیل جکسون ، مربی سابق لیکرز ، بازیکنان را به بازی در سطح بالا از طریق چالش های ذهنی روزانه تشویق می کند. او باید قبل از تصمیم گیری دقیق درباره چالش کلیپرها ، “احساس” آنها کند. اما تردیدی وجود ندارد که عدم اطمینان فصل آینده می تواند آزمون روزانه خود باشد.

لو گفت: “همه باید سازگار شوند ، شما می دانید ، نه فقط بازیکنان ، بلکه مربیان ، اینها بچه های دفتر جلو هستند.” “این همان چیزی است که وجود دارد و هیچ بهانه ای وجود ندارد و ، می دانید ، NBA هرچه پیش روی ما بگذارد ، ما باید آماده این چالش باشیم.”
منبع: paper-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>