بازیکنان NHL به توافق اولیه برای فصل 21-2020 می رسند

[ad_1]

بازیکنان NHL و NHL توافق اولیه ای را در مورد شرایط شروع فصل با تاخیر در همه گیری سالهای 2020-201 با تاریخ 13 ژانویه برای شروع یک فصل 56 بازی به دست آوردند. با این حال ، شبکه TSN کانادا گفت که این احتمال وجود دارد که تاریخ شروع چند روز بعد اسلاید شود ، زیرا همه شرایط توافق نامه تسویه نشده است.

قرار بود هیئت اجرایی NHLPA جمعه شب درباره این شرایط بحث کند. هیئت مدیره لیگ قرار بود آخر هفته در یک کنفرانس برگزار شود.

طبق گزارش های مختلف رسانه ای ، اردوی آماده سازی برای هفت تیمی که فصل گذشته در مرحله پلی آف حضور نداشتند – گروهی شامل پادشاهان و اردک ها – در تاریخ 30 دسامبر افتتاح می شود. اردوی آماده سازی برای 24 تیم دیگر از 3 ژانویه افتتاح می شود. به تیم های پلی آف اطلاع داده شده است که هر یک از آنها یک هفته اردوی آموزشی اضافی دریافت می کنند تا به آنها کمک کند تا در مسیر بازگشت به یخبندان برای اولین بار از زمان بسته شدن NHL در 12 مارس به یخ بازگردند.

NHL با سازماندهی پلی آف گسترش یافته برای جام استنلی با 24 تیم در “بالن” هایی که در ادمونتون و تورنتو ایجاد شده بودند ، فصل 20-20 2019 را به پایان رساند. صاعقه از تامپا بی در 28 سپتامبر در ادمونتون قهرمان جام شد.

طبق TSN ، کانسپت هاب برای فصل آینده منتفی نیست. این شبکه همچنین گفت كه اگر نگرانی در مورد سلامتی دارند و یا تصور می شود كه یكی از اعضای نزدیك خانواده در معرض خطر باشد ، بازیکنان مجاز خواهند بود كه فصل را رها كنند. قبل از شروع فصل هیچ نمایشگاهی وجود نخواهد داشت و پروتکل های ایمنی و بهداشتی دقیق معرفی می شوند.

مشخص نیست که آیا NHL گزینه قبلی خود را برای سازماندهی موقت بخشهای خود برای تشکیل یک بخش هفت کانادایی کانادایی و اینکه این تیم ها به طور انحصاری با یکدیگر بازی کنند ، انتخاب خواهد کرد. این امر باعث می شود تا زمانی که محدودیت ها همه عبور از مرزهای ایالات متحده و کانادا را حذف کنند ، این بازی از سر گرفته شود.

این بازسازی ممکن است تنها راه نجات بخشی از فصل NHL باشد که به دلیل تأثیر COVID-19 بر دنیای ورزش متحمل خسارات مالی قابل توجهی شده است. NHL بیشترین وابستگی را به چهار لیگ اصلی حرفه ای آمریکای شمالی دارد ، اما اگر بتواند فصل را هدایت کند می تواند از طریق تلویزیون و تبلیغات درآمد کسب کند.

یک فصل کوتاه – که تقریباً بدون علاقه مندان در بیشتر شهرها شروع می شود – از هیچ فصلی بهتر است. در سالهای 1994-95 و دوباره در سالهای 2012-13 ، این فصل از 82 بازی به 48 بازی به دلیل قفل های محكوم شده توسط گری بتمن ، كمیسر ، كوتاه شد و این زمینه را برای یك فصل كوتاه رقم زد.[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme