[ad_1]

این یک شنبه عصبی برای مالاچی سوکی ، بازیکن بیس بال بزرگسالان در نیوهال هارت بود که نمره متوسط ​​4.5 داشت. ساعت 12:15 بعد از ظهر ، او قصد داشت به سراغ رایانه خود برود تا بفهمد آیا در دانشگاه MIT قبول شده است یا خیر.

او که سعی در حفظ آرامش داشت ، وارد جکوزی در حیاط پشتی خانه خانواده Castaik شد.

وی گفت: «حواسم پرت شده بود.

ساعت 12:14 بعدازظهر با کامپیوتر وارد اتاق نشیمن خانواده شد و به همراه مادر و خواهرش روی کاناپه نشست. پدرش در حال فیلمبرداری بود که سوکی وارد وب سایت MIT شد.

فریاد زد: “من داخل هستم!”

پدرش فریاد زد: “بله!”

MIT یکی از مدارس انتخابی در جهان است. این واقعیت که مربی بیس بال مدرسه به سوکی توصیه کرده بود ، صدمه ای ندید ، اما به تجربه علمی او همراه با مقاله هایش نیز کمک کرد.

سوکی گفت: “شما باید کاملاً واجد شرایط باشید تا حتی فرصتی برای ورود پیدا کنید.”

سوکی به عنوان یک بازیکن بیس بال ، پیشرفت مداومی داشت. او بازیکن برتر در بیس بال جوانان نبود. او حتی نمی دانست تیمش را می تواند سال اول حضور در هارت باشد.

اما با سخت کوشی پیشرفت کرد. در تابستان ، او به لاس وگاس رفت تا در ویترینی برای بازیکنان بیس بال آکادمیک بازی کند و شروع به تعامل با برنامه بیس بال MIT کرد.

وی گفت: “من همیشه می دانستم که می خواهم بدون توجه به بیس بال به آنجا بروم.”

بنابراین چگونه او موفق به دستیابی به این مهم شد وقتی که بیس بال دبیرستان اجازه نداشت از آنجا که فصل جوانی او با همه گیری متوقف شد مارس گذشته؟

وی گفت: “این یک نعمت است زیرا می دانم بسیاری از افراد در جذب نیرو با مشکل روبرو شده اند.” “صادقانه بگویم ، این در مورد دادن ، تعیین اهداف و دستیابی به آنها است. من دانشجوی اول سال خیلی خوبی نبودم. من می دانم که من سخت کار کرده ام و در حال یادگیری هستم. نمی گویم من بهترین بازیکن جهان هستم ، اما سخت کوشی من را به اینجا رسانده است. “

سوکی ، که تازه 17 ساله شده است ، گفت که سعی می کند در مقاله هایش درباره مدرسه صادق باشد. او اعتراف نکرد که آماده اختراع چیزی است. او می خواهد علوم کامپیوتر بخواند.

وی گفت: “یکی از س questionsال ها توصیف کاری بود که دوست دارید خارج از فعالیت های موردنیاز خود انجام دهید.” “من دوست دارم با دوستانم بازی های ویدیویی بازی کنم.”

سوکی در هارت بیشتر A می گیرد. در محاسبه قبل از میلاد A وجود داشت و او در آمار AP یک A دریافت کرد. اما وی در اسپانیایی III درجه B را کسب کرد.

وی گفت: “اسپانیایی نقطه قوت من نیست.”[ad_2]

منبع: paper-news.ir

ایندکسر