[ad_1]

یک تیم فوتبال دبیرستان تگزاس روز جمعه پس از آنکه بازیکنی که به اتهام یک طرف و یک داور متهم شده بود ، مرد 58 ساله را در حین بازی پنجشنبه شب از زمین بازی رد کرد.

طبق گزارش مانیتور ، امانوئل دورون ، مدافع ارشد ادینبورگ ، به حمله کلاس A با 10 هزار دلار اوراق قرضه متهم شده است.

این حادثه در سه ماهه دوم پیروزی پلی آف کوگارها برابر Pharr-San Juan-Alamo High اتفاق افتاد.

چند ثانیه بعد ، دورون با سرعت به داخل زمین برگشت و مستقیماً به سمت گریس رفت. حداقل یک بازیکن و کارمند ادینبورگ دورون را تعقیب کرد ، اما آنها نتوانستند مانع کور شدن گریس با سرعت کامل شوند.

مونیتور گزارش داد که دورون توسط چهار افسر پلیس که در زمینه امنیت بازی کار می کردند از استادیوم اسکورت شد.

گراسیا تنها ایستاد و آمبولانس جلوی ورزشگاه به او کمک کرد. طبق گزارش مانیتور ، پیشکسوت 27 ساله انجمن دو و میدانی تگزاس از نظر علائمی مشابه ضربه مغزی و آسیب دیدگی احتمالی شانه مورد ارزیابی قرار گرفت و دیگر برنگشت.

پس از مسابقه ، جی جی لج ، مربی ادینبورگ به The Monitor گفت که نمی تواند در مورد این حادثه اظهار نظری کند و در عوض می خواست پس از یک سال غیبت ، روی بازگشت تیمش به فصل بعد تمرکز کند.

وی گفت: “من می خواهم این لحظه برای برنامه ما و سایر بچه هایی باشد كه امشب در زمین داشتیم.”

متأسفانه برای مربی و تیمش ، مرحله پلی آف قبل از شروع با بیانیه روز جمعه از منطقه ادغام شده ادینبورگ در ادینبورگ به پایان رسید.

منطقه گفت: “منطقه تصمیم گرفته است تیم فوتبال دبیرستان ادینبورگ را از مرحله پلی آف پس از یک حادثه غیر منتظره با یک دانش آموز در یک مسابقه فوتبال در 3 دسامبر سال 2020 حذف کند.” “ما صمیمانه از قاضی و خانواده اش عذرخواهی می کنیم. ما به نمایندگی از هیئت امنای و دولت CISD در ادینبورگ ، از ورزشکاران ، کارکنان و جامعه مدارس خود عذرخواهی می کنیم.

“هنگامی که واقعیت ها و شرایطی را که زیربنای این حادثه است درک کنیم ، اقدامات انضباطی مناسبی انجام خواهیم داد. این ناحیه این مسائل را بسیار جدی می گیرد. با این حال ، ما نمی توانیم در مورد تحقیقات پیش رو بیشتر توضیح دهیم. “[ad_2]

منبع: paper-news.ir